Medyum Yorumları

Almanya Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozma da dahil olmak üzere, manevi alemlerle alakalı her türlü çalışmada ilimlerin gücünden yararlanıldığı bilinmektedir. İster Almanya büyü bozan hocalar ister başka bir şehrin, ülkenin medyumları olsun, her zaman için ilim bilgisinin önemli olduğu belirtilmektedir. İlim bilgisi olmadan herhangi bir büyünün bozulabilmesi imkansızdır.

Bir medyum hoca, oldukça özel eğitimlerden geçerek bu ilimleri öğrenebilmektedir. Almanya büyü bozan hocalar için de aynı durum geçerlidir. Eğitimler sırasında, el verme yoluyla aktarılan özel teknikler öğretilmekte, bu teknikler sayesinde büyü bozmak mümkün olmaktadır. Bunlara erişemeyen, bilmeyen bir medyum hocanın büyü bozması imkansızdır.

İlimlerin her biri özel olarak gizlenmektedir. Binlerce yıldır, hiçbir şekilde sızdırılmamış ve her zaman gizli tutulmuş olan bu ilimler, Almanya büyü bozan hocalar gibi medyumlar aracılığıyla kullanılmakta, insanlara yardım etmektedir.

İlimlerin bu şekilde saklanmasının pek çok sebebi bulunmaktadır. Almanya büyü bozan hocalar tarafından da saklanan bu ilimler, bu şekilde korunması sayesinde binlerce yıldız bozulmamış, günümüze ulaşmıştır. Yine aynı şekilde, bilgilerin kötü niyetli insanların eline geçmesi de bu şekilde engellenmektedir.

Almanya büyü bozan hocalar, hem bu ilimler hem de yıllar boyunca bu alanda elde ettikleri tecrübeler sayesinde insanlara destek olabilmektedir. Hangi büyü olursa olsun, bozulması adına gereken her türlü çalışmayı yapan bu medyum hocalar, bugüne kadar pek çok kişinin hayatındaki kötü gidişatın son bulmasına vesile olmuştur.

Büyü Bozmada Hangi İlimler Kullanılır?

Almanya büyü bozan hocalar, büyü bozma işleminde sayısız farklı ilmin gücünden yararlanabilmektedir. Gayb alemlerinde bir sonsuzluk bulunduğu için bu alemlerde karşımıza çıkan ilimlerde de aynı ölçüde sonsuzluktan bahsetmek mümkündür.

Her büyü çalışmasında farklı bir enerji vardır. Bu nedenle, Almanya büyü bozan hocalar, yapacakları büyü bozma işleminde de farklı enerjiler kullanmak durumundadır. Ne gibi enerjiler ve ilimler kullanılacağı, sadece çalışmayı yapacak olan medyum hoca tarafından bilinmektedir.

Almanya büyü bozan hocalar, özellikle havas ve ledün gibi ilimlerde uzmanlık kazanmak zorundadır. Bu iki ilim, medyum hocalar tarafından çok sık kullanılmaktadır. Sadece büyü bozma için değil, büyü yapılırken de bu ilimlerden yararlanmak gereklidir.

Havas İlmi Büyüleri Anlamaya Yarar

Almanya büyü bozan hocalar, havas ilmi aracılığıyla karşılarına çıkan enerjileri çok daha net anlamakta, yapılacak olan büyü bozma işlemini doğru şekilde belirleyebilmektedir. Çalışmayı düşündüğünüz Almanya büyü bozan hocaları, havas konusunda ne kadar bilgi sahibiyse, yapacağı çalışma da o kadar başarılı olacaktır.

Havas ve ledün ilmi, tüm manevi uygulamaların temeli olarak bilinmektedir. Surelerin gücünü kullanmaya yarayan bu bilgiler, her zaman için el verme yoluyla aktarılmakta, bu sayede bozulmadan nesiller boyunca korunmaktadır. Sadece Almanya büyü bozan hocalar değil, tüm medyum hocaların bu gibi bilgileri bilmesi, yapılacak olan çalışmanın başarılı olması için zorunludur.

Almanya’da istatistiklere göre en çok Türk nüfusun yoğun olduğu Wuppertal, Frankfurt, Kassel, Dresden, Erfurt, Oberhausen, Dortmund, Saarbrücken Braunschweig, Hamburg, Düsseldorf, Bremen, Karlsruhe, Halle, Kiel, Bonn, Freiburg, Aachen, Mainz, Münih, Magdeburg, Duisburg, Hagen, Hamm, Augsburg, Stuttgart, Nürnberg, Rostock, Beilefeld, Berlin, Hannover, Essen, Gelsenkirchen, Krefeld, Lübeck, Münster, Leipzig, Chemnitz, Weisbaden, Bochum, Köln, Mannheim, Mönchengladbach bölgelerinden medyum aranıyor.

Sitemize tüm medyumlarla ilgili gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz soru sormak ya da siz de kendi yorumunuzu paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Cemre Nisan 9, 2019 at 9:54 pm

    Ben medyumluk olaylarına pek inanmayan biriydim ama Medyum Ali Gürses’in sosyal medya hesapları dikkatimi çekti. Elli binden fazla insan takip ediyor, bir sürü yorum var, gazetelerde haberleri çıkıyor, acaba gerçekten böyle bir şey var mı diyerek denemeye karar verdim. 05355906275 telefonu aradım kendisiyle görüştüğümde aklımdaki tüm soruları sordum sabırla cevapladı ve bir başarı vefki yaptırdım. Söylediği sürede tamamlayıp gerçekten evime kadar ulaştırdı vefki. Beklediğimden daha hızlı geldi diyebilirim. Başarılı olmayı istediğim konu özel bir şey olduğu için burada söylemek istemiyorum ama kesinlikle beklediğimden çok daha iyi bir sonuç aldım. Hala bu duruma şaşırıyorum çünkü benim hayatımda hiç böyle bir durum olmamıştı, olabileceği bile aklıma gelmezdi. İşlem yaptırmayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Bir sürü insan da tavsiye etmiş zaten ama ben bizzat yaşadığımı anlatarak yardım etmek istedim.

  • Leave a Reply