Medyum Yorumları

Ankara Medyumları

İnsanlar, kimi durumlarda başlarına gelen olaylara anlam veremezler. Bilimin bile anlamlandırmakta yetersiz kaldığı pek çok durumla karşılaşılabilir. Örneğin, kabusların nedeni hala tam olarak bilinememektedir. Aynı şekilde, rüyalarda görülenlerin ne anlama geldiği bilim tarafından açıklanamaz. Bu tarz durumlarda, medyum hocalara başvurmak ve bu konularda anlam edinebilmek için talepte bulunmak gerekebilir. Ancak, bu işlemi yapacak medyum hocanın tecrübesi fazlasıyla önemlidir. Bu nedenle, Ankara medyum hocaları gibi, alanlarında deneyim sahibi kişilerle çalışmanız tavsiye değil, adeta bir zorunluluktur.

Ankara medyum hocaları, özellikle gayb alemleriyle ilgili konularda pek çok nedene bağlı olarak yoğun bir bilgi birikimine sahiptir. Tam olarak nereden geldiği belli olmayan ve çoğu zaman medyum hocalar arasında sır olarak saklanan bir takım bilgiler Ankara medyum hocaları tarafından aktif olarak kullanılır. Özellikle kabuslar ve buna benzer geceleri ortaya çıkan kötü olaylara karşı pek çok korunma büyüsü, Ankara bölgesinde ortaya çıkmış ve ilk kez Ankara’daki medyum hocalar tarafından kullanılmıştır. Bu şekilde özel bir durum söz konusu olduğunda, Ankara medyum hocalarının günümüzde de ne kadar detaylı bir bilgi birikimine sahip olacağını çok net biçimde görmek mümkündür.

Medyumluk çalışmaları özeldir ve herkes tarafından gerçekleştirilemez. Çok yetenekli oldukları bilinen ve Türkiye’nin her noktasında muhteşem nefes güçleri sayesinde tanınan Ankara medyum hocaları bile kimi zaman belli çalışmalar konusunda zorlanabilmektedir. Bunun gösterdiği üzere, yapılacak olan her türlü çalışmada bilinçli bir medyum hocayla çalışmak esastır. Gerçek bir medyum hoca, hiçbir zaman her şeyi yapabildiğini iddia etmez. Her zaman belli konuların başkalarına bırakılması gerektiğinden bahseder. Nasıl ki, bir beyin cerrahı psikoloğun yaptığını yapamıyorsa, bir medyum hoca da uzmanlık alanı dışındaki konuda yardımcı olamayabilir. Neyse ki, Ankara’daki medyum hocalar arasında, istenen her alanda uzmanlaşmış bir medyum hoca bulmak gayet kolay olmakta.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Kerim Temmuz 4, 2020 at 8:52 pm

    Kabus gördüğüm için Medyum Emel’e telefon edip bir koruyucu muska siparişi verdim. Muskanın yapımının bir hafta olduğunu söyledi, beklerken telefon açıp muskadan önce üzerimde büyü olduğunu ve çözmesi gerektiğini belirtti.

    Evdeki değerli eşyaları sordu, altınları falan sormaya başladı. Şüphelendiğim için başka bir hocaya büyü bozma çalışması yaptırdım ben dedim. Sadece muskayı göndermesini söyledim, telefonu yüzüme kapatıp engelledi. Araştırdığımda okuduğum kadarıyla büyü var diyerek milletin altınlarını bozduruyor, parasını istiyormuş. Artık dolandırıcılıkta resmen üstat seviyesine çıkmış…

  • Leave a Reply