Medyum Yorumları

Ankara’daki Medyumlar

Büyü konusunda hiçbir şekilde genelleme yapılamaz. Bir hocanın büyüde iyi olup olmadığını belirleyecek olan kişi, bulunduğu şehir değil, kendini geliştirmesidir. Ankara medyum hocaları arasında kendini geliştirememiş ve büyü konusunda zayıf kalmış olan isimler olabileceği gibi, dünyanın her yerinden talep gören ve bu alanda otorite olarak kabul edilen isimler de bulunuyor olabilir. Bir şehrin medyum hocalarının iyi veya kötü olduğunu genellemek yerine, hocaların bireysel olarak yeterliliklerine bakmak gereklidir.

Ankara medyum hocalarının büyük kısmı, üstat medyum hocalar tarafından yetiştirilmiş ve belli büyülerde uzmanlaşmış kişilerdir. Bu hocalar, bazı büyü yöntemleri için kendi tekniklerini geliştirmiş, bu teknikler ile çalışmalar yürütmektedir. Böylesi bir yeteneğe sahip olan medyumların büyü konusunda zayıf olma gibi bir ihtimali bulunmamaktadır. Fazlasıyla bilgi ve tecrübe gerektiren bu durum, Ankara medyum hocaları arasında yaygın olarak görülmektedir.

Her ne kadar Ankara medyum hocalarının büyük kısmı başarılı büyüleri ile biliniyor olsa da, bu hocaların arasında dolandırıcılar olabileceğini de unutmamalısınız. Ankara medyum hocalarından biriyle çalışmak istiyorsanız, öncesinde hoca hakkında yapılan yorumları okumanız, diğer insanların tecrübelerinden yararlanmanız çok önemlidir. Bunun ardından, medyum hoca ile direkt olarak iletişime geçerek sorularınızı sorabilir, kafanızda takılan konulara cevap almanız halinde büyü yaptırabilirsiniz. Ankara medyum hocalarından en iyisi olduğunu söylese bile, içinize sinmeyen ve sorularınıza tam olarak yanıt veremeyen bir medyum hoca ile çalışmamalısınız.

Dünyevi alemde başımıza gelen pek çok şeyin kaynağı manevi dünya olabilir. Gözle göremediğimiz gayb alemlerinde gerçekleşen çok sayıda farklı etmen, dünyada olan olaylarla direkt olarak bağlantılı olmakta, insanların anlamlandıramadığı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Tüm bu durumlardan kurtulmak ve lehimize çevirmek için başvurduğumuz yöntemlere de genel olarak büyü adı verilmektedir. Ankara medyum hocaları gibi, bu alanda eğitim almış, tecrübeli hocalar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda kullanılabilen bu enerjiler, hayatımız boyunca olmasını istediğimiz her şeyin olmasına vesile olacak kadar güçlüdür.

İnsanların büyük kısmı başarısızlıktan şikâyetçi. Kimi zaman ellerinden gelen her şeyi yapsalar bile başarılı olamayan bu kişiler, sorunun kaynağını bulamayarak ruhani olarak bir boşluğa düşmektedir. Ankara medyum hocalarının dikkat çektiği bu konunun kaynağı, aslında hayatımızın her anında bizimle olan gayb alemleridir. Bu alemlerin ne kadar etkili olabileceği hayallerimizin bile ötesindedir.

Ankara medyum hocaları, bu tarz bilinmeyen durumlar için pek çok farklı çalışma ile uygulamalar gerçekleştirmektedir. Kimi zaman başarısızlığa sebep olan bir büyünün bozumu, kimi zaman başarı ve şans için yapılan vefk, büyü ve benzeri çalışmalar ile insanların aradıklarını bulabilmeleri sağlanmaktadır. Medyumluk işinin ne kadar özel etkilere sahip olduğunu bilen herkes, Ankara medyum hocalarının yapmış oldukları bu çalışmalara saygı duymakta ve hayatlarının bu şekilde değişmesine vesile olan hocalara hayır duası etmektedir. Gayb alemleri, tahmin ettiğinizden çok daha etkili bir şekilde hayatın içindedir.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Ali gürses Eylül 30, 2019 at 1:53 pm

    Üç defa medyum hoca deneyimim oldu, bunlardan sadece biri anlatmaya değer. O da Ali Gürses hocayla yaşadığım olay. Normalde yine dolandırılıp kandırılırım diye düşünüyordum ama bunu düşündüğüm için kendimden utandım. Oğlumun kötü alışkanlıklarından kurtulması adına bir işlem yaptırdım. Vefk adı verilen bir çalışma belki bilen vardır. Ali Hocanın dediği gün geldi, dediği gün etki etti. Adam dürüst şekilde neyse onu söyledi. Tutma ihtimaline kadar dürüstçe söyledi istersen yaptırmayabilirsin dedi. Ben de buna güvenerek yaptırdım ve tuttuğu için çok mutluyum. Ne yaptıysak olmamıştı Allah büyükmüş bu şekilde çözmeyi başardık. Bu tür konularda bir danışmanız olacaksa mutlaka kendisinden bilgi alın derim işinin ehli
    0535 590 62 75 telefon numarası

  • Leave a Reply