Medyum Yorumları

Avusturya Büyü Yapan Hocalar

Kendilerinden yardım istenen konularda insanlar için kendi ön görü ve ilmi yeterliliğinin getirdiği yetileri kullanan medyum hocalar, aşk büyüleri konusunda yoğun bir talep almaktalar. Aşk, her dönemde hissedilen duygular arasında  en derin ve en güçlü olan duygulardan biri olmuştur. Sevgisinin karşılığını normal yollardan alamayan insanlar, medyum hocalardan aşk büyüsü konusunda yardım almaktalar. Avusturya Büyü Yapan Hocalar, aile kurumunun varlığını sürdürmesi, mutluluk ve huzurun devam etmesi adına insanların isteklerini yerine getirmekteler.

Manevi dünyada da sürekli olarak ön plana çıkmakta olan medyum hocaların yapmış oldukları büyülerin her biri farklı etkilere sahiptir. Büyü yolu ile insanların dileklerini yerine getiren hocalar, birçok talebi karşılamaktadır. En çok istenen büyülerden bir kaçı ise şunlardır; “ Evlilik büyüsü, aşık etme büyüsü, dil bağlama büyüsü, bağlanma büyüsü, kara büyü, kırmızı büyü…”

Büyü İçin Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

Enerji üzerine yaptıkları çalışmalar yürüten Avusturya Büyü Yapan Hocalar, büyü yaparken farklı ilimlerden yararlanmaktadır. Büyü yapma yöntemleri genellikle standart büyüler için kullanıldığında hemen hemen aynı yöntemlerden oluşmaktadır. Bu büyü yöntemleri arasında ise en çok sabun ve saç,  domuz yağı, kaşık, ölü toprağı, biber, at nalı, kurşun, kuru üzüm, nohut, tırnak, kan, incir, gül, şeker, bakla, mum ve kabak ile yapılan yöntemler yer almaktadır.

Yapılış amaçları bakımından kendi içerisinde gruplara ayrılan büyüler, kimi zaman zararlı olsalar da kimi zaman da fayda sağlayacak bir amaç ile yapılmaktadır. Nasıl ki kötü amaçlı kullanılan büyüler varsa şifa amacı ile yaptırılan büyüler de bulunmaktadır. Şifa amacı ile yapılan büyüler arasında en bilineni ise ak büyüdür. Avusturya Büyü Yapan Hocalar, ak büyüleri iyi niyet dahilinde iyi enerjilerle yapmaktadırlar. Zarar verici etkisi büyük olan büyülerden en güçlü  olanları kara büyü ile kırmızı büyüdür. Kara büyülerin en bilinen ve öne çıkan yönleri ise kalıcı ve maddiyata bağlı olmalarıdır. Kara büyünün çeşitleri arasında yer alan kırmızı büyü de yine negatif enerjileri barındıran zarar veren büyülerden biridir.

Büyü İçin Kullanılan Malzeme Amacına Göre Seçilir

Avusturya Büyü Yapan Hocalar, büyü yolu ile kişilerin dertlerine derman olurken büyülerin amaçlarına göre yöntemleri sıralar.  Genellikle eşleri ayırmak için kullanılan büyülerde domuz yağı, kaşık ve ölü toprağı kullanılır. Bir erkek ve bir kızın evliliğinin istendiği büyülerde pamuk çekirdeği kapı eşiğine serpiştirilir. Bir kimseyi deli divane edecek şekilde birine aşık etmek için ise kurşun, at nalı, biber kullanılır. Bir kişiyi bir yere, bir kimseye bağlı tutmak için de tırnak, kuru üzüm gibi araçlar kullanılır.

Büyüler her zaman tanınan kişiler üzerine yaptırılmayabilir. Yapılan bir büyü sadece ismi geçen kişinin üzerinde etki göstermeyebilir, çevresindeki kişilere de zarar verebilir. Bazı büyülerin etkisi uzun yıllar sürse de  belirli zaman aralıkları ile büyüyü yenilemek gerekebilir. Büyü tazeleme adı verilen bu işlemde medyum hocalar, ilk büyüde kullandıkları yöntemleri yeni enerjilerle birleştirerek tekrardan kullanmaktadırlar. Bir büyünün etkisinin daima sürmesi için o büyüyü tekrarlamak en garanti olan işlemdir.

Doğru medyumları bulmak ve medyum deneyimlerinizi en iyi şekilde aktarmak için sitemizde yer alan yorumları inceleyebilirsiniz. Sitemize gelen medyum yorum ve şikayetlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply