Medyum Yorumları

Azerbaycan Medyumları

Gayb alemlerinin fiziki alemde yaratacağı etki sınırsızdır. Sonsuz kudret ve güce sahip olan bu alemlerde neredeyse her isteğinizi yapabileceğiniz kadar büyük bir enerji bulunur. Medyum hocalar kendi geliştirdikleri yöntemlerle veya nesillerdir el verme yoluyla aktarılan büyülü çalışmalar kullanarak bu enerjileri istenen şekillere sokabilir.

medyum ali gürses yorum

Azerbaycan medyum hocaları da yapmış oldukları çalışmalarda sonsuz bir kaynak olan bu evrenleri kullanır. Buradan elde edilecek olan enerjinin ne kadar güçlü olacağı hocanın nefes gücü ile doğrudan bağlantılıdır. Nefesi güçlü bir hoca dilediği her türlü büyüyü başarıyla uygulayabilir. İnsanların hayatını değiştirecek pek çok çalışmayı fiziki aleme aktarabilir.

Her ne kadar bu alemlerin enerjisi ve gücü sonsuz olsa da, en iyi Azerbaycan medyum hocasının dahi yapamayacağı belli başlı çalışmalar da mevcuttur. Bu çalışmalar arasında geleceği görmek de bulunur. Her konuda olduğu gibi maneviyat ile alakalı çalışmalarda da bazı sınırlar bulunur. Gelecek peygamberlerin dahi göremeyeceği şekilde yasaklı bir şeydir, sadece Allah tarafından bilinir. Bu nedenle hiçbir medyum hoca bu tarz bir çalışma yapamaz. Yine aynı şekilde fal da bu kapsamda ele alınan çalışmalardandır.

Bunlar dışında, fiziki alemde mucizevi veya denge bozucu etki yaratacak hiçbir manevi çalışma gerçekleştirilemez. Fiziki ve manevi alemlerin sahip olduğu hassas denge bozulmamak üzere kurulmuştur. Azerbaycan medyum hocalarının tamamı birleşip denese bile belli başlı yasaklı çalışmalarda hiçbir etki elde edilemez.

Gayb alemlerinin sonsuz gücü suistimal edilmeye tamamen kapalıdır. Sadece gerçek medyum hocalar tarafından insanların hayrına kullanılır. Aksi bir durum söz konusu olamayacağı gibi denenmesi bile yasaktır. Medyum hocaların tamamı bu kurala uyar ve çalışmalarının hangi durumlarla sınırlı olacağını, hangilerinin yapılamayacağını kendilerine danışan kişilere açık bir şekilde bildirir.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply