Medyum Yorumları

Bakım Yapan Hoca Yorumları

Enerjimizi tesir altına alan ve bizi manevi dünyalarda zor durumda bırakan büyü çalışmalarını etkisiz kılmanın tek yolu büyü bozma işleminden geçer. Bu işlemi yapabilmek de bakım yapan hocaların gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde mümkün olmaktadır. Medyumlar, bakım sayesinde enerjimizi ve bu enerji üzerinde tesirli olan kötü durumları tespit eder, gerekli müdahaleyi en uygun şekilde gerçekleştirir.

Bakım yapmak çok öncelerden beri gelen ve insanların sıkça başvurduğu bir manevi çalışmadır. Bu çalışmanın doğru yapılabilmesi için medyum hocaların iyi belirlenmesi, her konuda uzman kişiler ile çalışılması gereklidir. Bakım yapan hocalar, mutlaka nitelikli ve bilgili kişiler olmak zorundadır.

Bakım işlemi sadece manevi dünyada yapılan basit bir inceleme işleminden ibaret değildir. Bunu yapabilmek için mutlaka enerjilerin iyi tanınması gerekir. Bakım yapan hocalar, medyumluk mesleğinde çok iyi yerlere gelmiş, tecrübeli ve bilgili insanlardır. Bu niteliklere sahip olmayan medyumların enerjileri tanımaları, kendilerini geliştirmeleri asla mümkün değildir. Bu nedenle gerek büyü bozma gerekse büyüden önce yapılacak bakım çalışmalarını da yapamazlar.

Bakım ile Büyüler Görülebilir

Bakım yapan hocalar, bir enerjiyi inceledikleri zaman o enerjinin ne tür bir tesir altında olduğunu bilir. Kişilerin, evlerin veya işyerlerinin enerjileri üzerine bakım yapılabilmektedir. Bu bakımlar neticesinde ise büyü tesiri olup olmadığı net şekilde bilinir.

Bakım yapan hocalar, yeri geldiğinde bunlardan emin olmak adına çeşitli testler yapar. Bu testler tıpkı bakım işleminde olduğu gibi manevi boyutlarda gerçekleştirilir. Yapılan her türlü çalışmanın kaynağı ve temeli sonsuz kudreti ile gayb alemleridir.

Bakım yapan hocalar, yaptıkları testler sonucunda nasıl bir büyü ile karşı karşıya olduklarını anlayabilmektedir. Bunu anladıktan sonra da yapılacak olan bozma işlemi tam olarak belirlenebilir. Akabinde ise medyum hocaların yapacakları bambaşka çalışmalar sayesinde kötü enerjiler defedilir ve kişi günlük yaşantısına eskisi gibi devam eder.

Büyü Bozmak İçin Bakım Çalışması Şarttır

Bir büyünün bozulabilmesi için o büyünün ne olduğu ve nasıl yapıldığı bilinmek zorundadır. Her medyum hoca, tüm büyü çalışmaları için bunun gerekli olduğunu net şekilde söylemektedir. Bu durum, manevi alemlerin katı kurallarından biridir.

Büyülerin ne olduğunu anlamanın tek yolu ise manevi boyutta yapılacak bir incelemedir. Bakım yapan hocalar, bu incelemeyi gerçekleştirerek nasıl bir durumlar karşı karşıya kaldığınızı belirtebilmektedir. Bu sayede, büyü bozma çalışması başarılı şekilde yapılabilir.

Enerjilerin kullanımı için tanımlanması gereklidir. Tıpkı bir ilaç alırken doktor tarafından teşhis koyulduğu gibi, büyü bozulacağında da bakım yapan hocalar tarafından büyü enerjileri incelenir ve ne gibi bir çözüm gerektiğine dair karar alınır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Bunları okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı paylaşarak diğer insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply