Medyum Yorumları

Bakım Yapan Hocalar

Bakım yapan hocalar insanların enerjisinde var olan yabancı etkileri tespit edebilmektedir. Bu işlem sırasında, medyum hocanın tecrübelerinden ve yüksek bilgi birikiminden yararlanılır. Medyumlar, yıllar boyunca eğitimleri sayesinde edindikleri bilgileri bu uygulamalarda kullanır ve normal insanların göremeyecekleri konuları görerek gerekli çalışmaları yapar.

Medyumluk işinde hassas davranılması gereken çok nokta vardır. Bu iş yalnızca büyü çalışmalarında değil, diğer tüm manevi uygulamalarda da hassasiyet gerektirir. Bakım yapan hocalar, sahip oldukları tecrübeler sayesinde gereken her konuda en hassas uygulamaları yapmakta ve işlemleri başarıyla yerine getirmektedir.

Bakım yapan hocalar, başta havas ve ledün gibi ilimleri kullanır. Bu ilimlerin bilgisi sayesinde, bu işlem sırasında kullanılacak olan enerjiler hesaplanır ve yönlendirilir. Medyumun enerjileri iyi kontrol edebilmesi, tanıması başarılı bir bakım için önemli rol oynamaktadır. Enerjileri tanımayan bir kişinin bakım yapabilmesi asla söz konusu değildir.

Medyumlar bu işlemi çok farklı amaçlarla yapabilir. Yapılacak amaç ne olursa olsun mutlaka dikkatli davranılmalıdır. Kişinin enerjisi ile büyü veya diğer tesirlerin enerjisi iyi ayırt edilmek zorundadır. Bakım yapan hocalar bu ayrımı yapabilmek için tecrübelerinden yararlanır.

Bakım Sırasında Büyü Belli Olur Mu?

Bakım işlemi sırasında insanların üzerinde olan ve kişinin dışında gelen tüm enerjiler görülebilir. Bu enerjilere büyüler de dahildir. Bakım yapan hocalar, üzerinizde bulunan iyi veya kötü tüm büyü enerjilerini görecektir.

Büyü enerjilerinin etkisi de bakım sırasında ortaya çıkar. Kimi zaman hayırlı amaçlarla yapılan büyülerin bile ne gibi tesir ettiği bu çalışma sırasında görülür. Örneğin, aşk veya evlilik büyüsü yaptırdığınız zaman, bu büyünün üzerinden ne kadar süre geçmiş olursa olsun medyum hocalar tarafından görülebilecektir. Bakım yapan hocalar, bu gibi enerjileri çok rahat tespit edebilir.

Bununla birlikte, kötücül büyü enerjileri de görülebilir. Üzerinize yapılan bir kara büyü veya ayırma büyüsü gibi büyü çalışmalarını bakım yoluyla tespit ettirmeniz mümkündür. Pek çok medyum hoca, kişinin üzerine herhangi bir hayırlı büyü yapmadan önce bakım yapar, bu sayede büyünün temellerinin daha sağlam atılmasını sağlar.

Büyü Varsa Ne Yapmak Gerekir?

Bakım yapan hocalar, üzerinizde bir büyü tespit etmeleri halinde büyü bozma çalışmalarına yönlendirecek ve bu çalışmalar aracılığıyla büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Büyüler ne kadar karmaşık olursa olsun her zaman bozulabilir.

Elbette tüm büyü bozma işlemleri de tıpkı bakımlarda olduğu gibi işinin ehline bırakılmak zorundadır. Yapılacak işlemin detaylarını sadece medyum hocalar bilebilir. Bakım yapan hocalar, iyi birer medyum olmak zorunda olduğu için çoğu zaman büyü bozma uygulamalarını da başarıyla yapabilir.

Bakım da dahil olmak üzere, tüm çalışmaları yapan medyum hocalar ile ilgili sitemize sizden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları ana sayfada toplanmaktadır. Okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply