Medyum Yorumları

Barışma Büyüsü

Günümüzde büyü uygulamalarına dikkatli gözler ile etrafınıza bakarsanız eğer her yerde rastlayabilirsiniz. Giderek yaygınlaşan bu tür uygulamalarda medyumlar söz sahibidir. Gerçek bir medyum tarafından yapılan büyülerin başarısız olma ihtimali yoktur. İnsanlar tarafından istenilen şeyleri büyü vasıtası ile yapan medyumların çalışmalarından bir tanesi de barışma büyüsü olarak bilinir.

İki insanın birbirleri ile barışmasını sağlamak adına yapılan bu büyülerde amaç kimseye zarar vermeden sağlıklı bir şekilde barışma ortamı oluşturmaktır. Barışmak için çok çabalayan ancak sonuç alamayan kişilerin en son çare olarak başvurdukları medyumlar tarafından yapılacak olan başarılı uygulamalar sonucunda onların hayatlarının daha da güzelleşeceği aşikardır. Ancak bazı zamanlarda iyi niyet ile yapılan bu büyüler bazı zamanlarda ise kötü niyetli bir şekilde yapılabilmektedir.

  • Ak Büyü: İyi niyetli büyü olarak bilinen ak büyülerde iki tarafta kötü bir niyet taşımaz. Bu durumda medyumlar eğer ki ak büyü yaptıklarını bilirlerse buna daha iştahlı olacaklardır. Çünkü onlar kötü niyet olmayan büyüleri yapmak için neredeyse gönüllü olurlar.
  • Kara Büyü: Barışma büyüsü gibi büyülerin bazı zamanlarda kara büyü olarak yapıldığı da bilinir. Kendisine kötü muamele eden bir kişiden ayrılan ve asla barışmayacağını söyleyen bir kişiyi tekrar o kişi ile aynı çatı altında barındırmak için yapılan büyüler kara büyü olacaktır. Bunu medyumlar bilir ve büyü yapma konusunda istekli davranmazlar.
  • Kırmızı Büyü: Kırmızı büyüler ise büyü etkisini gösterdikten sonra orada kişiye ciddi bir zarar verilmesini konu alır. Genellikle sakatlık, kan çıkması, ölüm gibi sonuçlar ile sonlanır. Barışma büyülerinde ise bu tür durumlar gözlenmez.

Medyumlar doğuştan taşıdıkları özelliklerinden bir tanesi olan duru görü özelliği ile birlikte kişinin isteğinin arkasında nasıl bir neden yattığını çok iyi bilirler. Bu durumda onlar kötü bir şeye alet olmamak adına tedbirlerini alırlar ve bazı zamanlarda güçleri yetse dahi büyü yapmayı kabul etmezler.

Barışma Büyüsü Yapan Medyumlar

Barışma büyüleri eğer ki ak büyü nezdinde yapılırsa o zaman bu tür medyumlara ulaşmak kolay olacaktır. Ancak güvenilir bir medyum sizlerin niyetini öğrenmek adına pek çok soru sorar. Sorulan bu sorulardan sonra ise büyünün ak büyü olduğuna emin olmaları gerekir.

Güvenilir bir medyum bularak sizler de kavuşma büyüsünün başarılı bir şekilde yapıldığına emin olabilirsiniz. Burada sizlerin dikkatini çekecek olan nokta ise güvenilir bir medyum bulmak ve sonrasında onunla birlikte büyü işlemlerinin başarılı olmasını sağlamaktır. İnternet üzerinden dahi yapacağınız araştırmalar ile kolayca bulabileceğiniz gerçek medyum hocalar ile birlikte kolay bir şekilde barışma büyüsü yaptırabilirsiniz.

Sitemize gelen yorumlarda medyumların özellikleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu yorumlara bakarak güvenebileceğiniz medyumu kolay bir şekilde bulabilir ve onlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Medyumlar hakkında bilgi almak, sitemize gelen yorumları okumak ve sorular sorarak cevap aramak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply