Medyum Yorumları

Belçika Brüksel Medyum Hocalar

Büyü, alanında uzman ilim yönden yüksek  insanların mistik, paranormal veya doğaüstü yöntemlerle başka insanlar üzerinde oluşturduğu etkilerdir. Büyü, medyum hocalar tarafından belirli eğitimler sonrası yapılmaktadır. Büyü yapılırken semboller çizilir, bir takım hareketler gösterilir. Yanı sıra bir kimseyi sembolize etmek adına bazen kuklalar, saç teli, kan ve hayvan yağı da kullanılmaktadır. Brüksel Medyum Hocalar, büyüleri bir gideni döndürme, süründürme, yatağa düşürme, pişman etme, cezalandırma gibi amaçlar doğrultusunda işlemektedirler.

Popüler kültürde sık rastlanılan büyüler arasında öncelikli olarak yaptırılan büyüler papaz büyüsü, sabun büyüsü, kaşık büyüsü, aşık etme bağlama büyüsüdür. Medyum hocalar, büyü yapmak için üç harfli olarak adlandırılan varlıklarla iletişim kurar, transa geçer ve iki dünya arasındaki geçişi açarlar. Böylelikle kendilerinden dilekte bulunan kişilere talepleri için yol göstermiş olurlar. Medyum hocalar aynı zamanda kimi zaman fal bakma senası da gerçekleştirmektedir. Fallar, kişilere hem geçmişleri hem de gelecekleri hakkında detaylı bilgiler yansıtmaktadır.

Kara Büyüler Sınıfındaki Büyüler Çok Tehlikelidir

Belçika’nıntarihî bir şehri olan Brüksel, aynı zamanda dünya şarap endüstrisinin de  başkenti olarak bilinmektedir. Kültürel zenginlikleri ile de bilinen Brüksel’in genç öğrenci nüfusu da çoğunluktadır. Brüksel Medyum Hocalar, ruh kanalları açık, alfabe bilgileri geniş, sembolize etme yönü kuvvetli olan kişilerdir.

Büyüler arasında son zamanlarda sıkça başvurulan büyü papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü iki kişinin birbirini sevmesi için yapıldığı gibi birbirinden nefret etmesi için de yapılabilmektedir. Papaz büyüsü aşk konusunda gözünün karartmış kendinden emin olan kişilerin sıkça seçtiği bir büyüdür. Bu büyü iki taraf adına da sorumluluklar yüklemektedir. Brüksel Medyum Hocalar, Papaz büyüsü yaparken ilk olarak temel kaynak olan üç harfli varlıklarla irtibata geçmektedir. Bu sebeple de medyum hocanın bu seans esnasında kullandığı cümleler, ayetler ve dualar hassas derecede büyük önem taşımaktadır. Papaz büyüsü kara büyüler olarak adlandırılan güçlü ve tehlikeli büyülerdendir. Özellikle bir kişinin bu büyüsü kendi başına evde yapması son derece risklidir. Büyünün etkileri kendini göstermeye başladığı zaman ismi geçen kişi kul köle olma derecesinde bir bağa sahip olmaktadır.

Papaz Büyüsü Yapılırken Gerçekleştirilen Ritüeller Nelerdir?

Brüksel Medyum Hocalar, Papaz büyüsünü yaptırmaya karar veren kişilerden bazı malzemelerin temin edilmesi talebinde bulunur. Çoğunlukla bu malzemeler bizzat kişiye ait kıl, tırnak olmaktadır. Büyü işlemi yapılırken ise bir takım ritüeller yerine getirilmektedir. Medyum hocalar tarafından yerine getirilen ritüeller ise şunlardır;

  • Büyü yapılacak olan kişinin ismi, doğum tarihi, anne adı bir kağıda yazılır.
  • Üç harfli varlıklara iletişim kurulur.
  • Medyum hoca tarafından büyü yaptıran kişiye büyünün işlendiği nesne, gıdalar verilmektedir. Bunların büyünün yapıldığı kişiye tesliminin sağlanması gerekir.
  • Brüksel Medyum Hocalar, uygun ortamlarda gereken duaları okur.

Büyü işlemi sonrasında gerçekleştirilen eylemlerin reele dönmesi için belli bir zamana ihtiyaç vardır. Bazı büyülerin tutma süresi çok kısadır. Bazıları ise ağır ilerlemektedir. Yapılan ritüeller, bu zamanı daha kısa bir şekle çevirebilmektedir.

Güvenilir bir medyumdan hizmet almak isterseniz sizlerde zaman ayırıp sitemizdeki yorumları inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan görüşlerden yararlanmak ve kendi yorumlarınızı bizlere ulaştırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply