Medyum Yorumları

Bursa Medyumları

Toplumda medyum hocalar her zaman ilgi odağı olmuştur. İnsanlar medyumluk ve büyüler ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istemiştir. Büyüler ak ve kara olarak ikiye ayrılır. Sadece medyum hocalar tarafından yapılır. Sebepsiz can sıkıntıları, iş hayatında olumsuzluklar, uykusuzluk ve iştahsızlık, sürekli baş ağrısı, kabus görme ve diyalog bozukluğu yaşıyorsanız üzerinizde büyü olabilir. Tabii bu sıkıntıları yaşayan herkeste büyü olacak diye bir kural yoktur. Yine de hayatınız bir anda türlü olumsuzluklar ile değiştiyse medyum hocaya danışmakta fayda vardır.
Bursa medyum hocaları her türlü büyüyü yapabileceği gibi onları bozmak konusunda da çok başarılıdır. Bir medyum hoca gerekli görgü bilgi ve deneyime sahip olduğu zaman, büyünün etkilerini ortadan kaldırabilir. Büyü bozdurmak için medyumlara gidenler, kısa sürede sonuç alabilir. Büyünün çeşidine ve hangi amaçla yapıldığına göre de değişiklik gösterebilir. Bu nedenle önce bakım çalışması yapılmalıdır.
Bursa medyum hocaları her anlamda olduğu gibi bakım çalışmalarında da oldukça tecrübelidir. Bakımın yapılma amacı kişi üzerindeki etkilerin sebeplerini öğrenip, doğru bir yoldan gitmektir. Aksi taktirde yapılan çalışmalar sonuç vermeyebilir. Medyum hocalar havas ilmine hakim oldukları için hazırlanan vefkler ile her derdin çaresi bulunur. Vefk muska ile karıştırılmamalıdır. İkisinin yapılış amacı birbirinden farklıdır.
Bursa medyum hocaları sadece Bursa’da yaşayanlar ile ilgilenmez. Dünyanın her yerinden insanlar yardım almak için kendilerine başvurur. Uzaktan da çalışmalar zorluk yaşanmadan yürütülebilir. Sadece büyü etkisi altına girecek kişinin genel bilgileri gereklidir. Adı soyadı, anne adı, doğum tarihi yeterli olacaktır. Bunların yanı sıra medyum hocaya fotoğraf da gönderirseniz daha etkili işlemler yapılabilir.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Sugar Nisan 24, 2019 at 2:23 am

    Eski komşum eşimle aramda olan samimiyeti kıskandığı için sürekli arkamızdan konuşuyordu, her şey yolunda giderken eşimle aramda sıkıntılar tartışmalar çıkmaya başladı hiç beklenmeyecek şekilde çünkü biz asla böyle bir aile değildik, yani aniden ortaya çıktı bu sıkıntılar. Ne yapacağımızı bilemeyince internetten hoca araştırmaya başladım.
    Bu işlerden anlayan bir arkadaşım var, onun tavsiyesiyle medyum ali gürses hocayı buldum, kendim de araştırınca zaten bir sürü insana yardım ettiğini gördüm, 50.000 den fazla beğenisi vardı facebookta. Arayıp derdimi anlattım, bana büyü yapılmış olabileceği ihtimalinden bahsetti.
    Bakım adında bir çalışma yaptık, üstümde büyü olduğunu söyledi. Başka işlemler de yaptıktan sonra medyum ali hoca bir yer tarif etti. Evde önünden 10 kere geçsem bakmak aklıma gelmeyecek bir yer öyle söyleyeyim. Açtım baktım dediği gibi bir kağıt, üzerinde arapça yazılar var. Ben tabi şok oldum o an, hemen eşimi aradım durumu anlattım. O da görüştü ali hoca ile. Hocanın desteği sayesinde büyüyü bozduk, o günden sonra aramızda hiçbir sıkıntı çıkmadı çok şükür, aile huzurumuz yerine geldi.
    Bahsettiğim kötü niyetli komşuyu da zaten eve bile sokmadım o günden sonra, zaten taşındı gitti şükürler olsun. Bu tür sıkıntısı olanlar için öneririm mutlaka medyumalibey@gmail.com mail adresi Ali beyin…

  • Leave a Reply