Medyum Yorumları

Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Büyüyü tespit etmek, medyum veya hocaların yapacağı bir işlemdir. İnsanlar üzerinde bir büyü olduğundan şüpheleniyorlarsa, yapmaları gereken ilk şey büyü ilmine sahip bir medyum veya hocadan yardım almaktır. Büyünün tespit edilmesi, büyünün türüne göre zorluk gösterebilir. Bazı büyüler yalnızca o büyüyü yapan medyum tarafından bozulabilmektedir. Bu nedenle büyü bozulma işleminin yapılabilmesi için kesinlikle bir yardım alınması gerekmektedir.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar üzerinde bir büyünün varlığından şüpheleniyorlarsa, çok geçmeden bu durumu çözülmesini sağlamalılardır. Çünkü kişinin üzerinde bir büyü mevcutsa, bu büyü giderek güçlenerek etkisini daha da artırabilir. Büyüler farklı türleri ve yapılış şekilleri ile değişik belirtiler göstermektedir. Bir kişide büyü olduğunu yalnızca o kişiyi daha iyi tanıyan insanlar fark edebilir. Çünkü zamanla büyü, kişide farklı oluşumlar gösterir. Davranış bozuklukları, psikolojik sorunlar ve fiziksel olarak değişiklikler meydana gelir. Tam bu noktada bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığı anlamak için belirtiler önemli bir yer tutmaktadır. Bu belirtiler açıklanacak olursa;

  • Hiçbir neden yokken büyü yapılan kişide öfke nöbetleri varlık gösterir ve kişi sürekli bir şiddet eğilimi içinde olur.
  • Büyüye maruz kalan kişi kendini ruhsal ve fiziksel olarak yorgun hisseder. Sürekli uyumak ve hiçbir iş yapmamak ister.
  • Her zaman olduğundan daha mutsuz ve sinirli hissederek çevresindekilere bunu hissettirir.
  • Kişiye değil de haneye bir büyü yapılmışsa, ev halkı sürekli kavga eder ve ev içinde huzursuzluk baş gösterir. Evde bereket kalmaz ve kazanılan her şey kaybedilir.
  • Sık sık değerli eşyalar kaybolur ve bulunamaz.
  • Büyü yapılan kişilerde iç sesi ile konuşma gözlemlenir. Sanki yanında üçüncü bir kişi varmış gibi muhabbet edilir.

Büyü Tespit Edildikten Sonra Ne Yapılmalıdır?

Öncelikle yapılan büyüyü tespit etmek gerekir. Daha sonra büyünün etkilerinin ortadan kaldırılabilmesi için büyü bozma ritüelleri gerçekleştirilmelidir.  Büyü bozma işlemlerinin yapılabilmesi için uzman medyum veya hocadan yardım alınması sağlıklı bir karar olacaktır. Yapılan büyünün bozulma aşamaları, türlerine göre farklılıklar göstermektedir. Uzman bir medyumun yardımıyla nasıl bir büyüye maruz kalındığının ve bu büyünün hangi yollarla bozulabileceğinin öğrenilmesi mümkündür . Yapılan büyüler farklı yollarla bozulmaktadır. Sirke, tuz, şeker, iğne ve Kur’an ayetleri ile büyü bozma işlemleri yapılır. Büyüler arasında yer alan ve çok tehlikeli olan kara büyülerin bozulma işlemleri mistik güçler ile yapılmaktadır. Çünkü kara büyülerin yapılışı cinler yardımıyla olmaktadır.

Bu nedenle kara büyülerin yapılışı sırasında aktif olan cinleri, büyü bozma sırasında medyumların saf dışı bırakarak büyünün bozulmasını sağlaması gerekir. Kişi üzerinde bulunan büyünün çözülmesinin ardından, büyünün etkileri ortadan kalkar ve eski hayatına geri döner. Kişide meydana gelen iç daralmaları, mutsuzluk, kötü giden işler, evin bereketsizliği, kısmet kapalılığı ve bitkin hissetmek gibi birçok olumsuz durum ortadan kalkar. Büyü bozma işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu, seçilecek medyumun iyi ve detaylı bir şekilde araştırılmış olmasıdır. Güvenilir medyumlar, kişide oluşan tüm olumsuzlukları ortadan kaldırır.

Pek çok ziyaretçimizden sitemize gelen medyum hoca yorum, tavsiye ve şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da medyumlar ile ilgili soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply