Medyum Yorumları

Canbar Büyüsü

Büyüler ile ilgili bilinmeyen pek çok konu bulunmaktadır. Medyum hocalar nesiller boyunca bu çalışmalar üzerinde kendilerini geliştirmiş olsalar da canbar büyüsü gibi karmaşık büyülerde hala yeni öğrenilen pek çok konu bulunmaktadır.

Medyumların ilimleri her geçen gün artmaktadır. Havas ve ledün gibi özel uygulamalar başta olmak üzere sayısız konuda bilgi edinen medyumlar, bu bilgiler sayesinde manevi dünyayı çok daha yakından tanımaktadır. Canbar büyüsü gibi büyülerin nasıl daha etkili hale getirilebileceğini de bu sayede öğrenen medyum hocalar, kendilerine danışan herkesi başarılı büyüler ile memnun etmektedir.

Gerçek medyum hocaların büyüler ile ilgili yaptığı ilk şey, büyüyü talep eden kişinin derdini ve sıkıntısını net olarak anlamaktır. Bu durum canbar büyüsü de dahil olmak üzere her durum için geçerlidir. Medyumluk mesleğinde, ilk olarak kişinin sorununu çözmek ve ona yardımcı olmak hedeflenmektedir.

Medyum hocalar bunu yaptıktan sonra kişinin sahip olduğu bireysel enerjiyi inceleyecektir. Bu inceleme neticesinde, eğer büyünün tutma ihtimali zayıfsa başka bir çalışma önerilecek veya medyum hoca büyüyü yapmayı kabul etmeyecektir. Böylece, medyumlar kendilerine danışan hiç kimseyi mağdur etmeyecek, duygularıyla oynamayacaktır.

Canbar büyüsü pek çok durumda yapılabiliyor olsa tüm çalışmalarda istisnalar olabileceği unutulmamalıdır. Eğer böylesi bir istisna bulunuyorsa, işlemi yapan medyum hoca gerekli bilgiyi büyüye başlamadan önce verecektir.

Canbar Büyüsü Ayrılmış Kişilere Yapılır Mı?

Canbar büyüsü, daha önce ayrılmış ve birbirinden uzaklaşmış kişilere de yapılabilmektedir. Bu kişiler boşanmış veya ilişkileri bitmiş olsa da aralarında herhangi bir bağ olması halinde, büyünün tesir ettiği net şekilde görülebilecektir. Elbette bu bağı incelemek ve varlığını anlamak sadece medyum hocaların yapabileceği bir konudur. Bağlar, manevi dünyada bulunur ve farklı özel ilimlerle tespit edilir.

Canbar büyüsü yapıldıktan sonra bu bağlar güçlenir ve kişiler tekrar birbirlerine çekilir. Bu çekim her geçen gün artarak, en sonunda büyülenen kişilerin birbirlerinden uzak kalamayacağı seviyeye gelir. Yine aynı şekilde, bu büyü ardından evlilik gibi bağlar da kurulabilmektedir. Medyum hocalar, talebinize göre büyüyü şekillendirecek ve istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürede Görülür?

Canbar büyüsü yapıldıktan hemen sonra manevi dünyadaki enerjiler harekete geçer. Kimi zaman ilk günlerde kişiler rüyaları aracılığıyla birbirini görür kimi zaman ise birkaç gün içinde hisleri değişmeye başlar.

Elbette büyünün ne kadar sürede tam olarak etki edeceği veya ilk belirtilerini göstermeye başlayacağı değişebilmektedir. Medyumun enerjisi, kişilerin aralarındaki durum ve daha pek çok konu canbar büyüsünün tutma süresinde değişikliğe sebep olur. Büyünün hızlı tutması için, işini iyi yapan ve kendini bu alanda ispatlamış medyumlarla çalışmanız önerilmektedir.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sitemize sizlerden gelen çok sayıda yorum ve şikayeti ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply