Medyum Yorumları

Dolandırıcı Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Medyum hocalar, diğer insanlardan farklı olarak doğuştan gelen bazı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerini fark ettiklerinde eğer üzerine gidip kendilerini eğitirlerse o zaman oldukça yetenekli kişiler olabilmektedirler. Ancak yıllarca sürecek olan bu eğitim çoğunun gözünü korkutmaktadır. Çok az kişi bu zorlu yolculuğa başladığı için günümüzde etrafta sürekli olarak sahte hocalar bulunur. Peki, dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır?

Bir kişinin medyum olma yolculuğu şu şekilde başlar ve biter.

 • İlk olarak doğuştan gelen özelliklerin o kişide bulunması gerekir.
 • Doğuştan gelen özellikler içerisinde en çok karşılaşılan şey ise manevi alemdeki varlıklar ile konuşabilmek veya onların sesini duyabilmektir.
 • Bu özellikler geliştirilince bir yeteneğe dönüşür ve kişi istedikçe bu yeteneği kullanabilir.
 • Ancak yetenek kazanmak hiç kolay değildir. Kazanılan her bir yetenek sonrasında hocadan bir şeyler eksilir. Çünkü bunların hepsinin bir bedeli vardır.
 • Yıllarca süren eğitimden sonra hocanın pratik yapması gerekir. Bu durumda oldukça uzun sürer ve hoca her büyü, muska, Vefk işleminde başarı sağladıktan sonra onu kullanabilir.
 • Pratik aşaması da bittiği zaman artık o kişi gerçek bir hoca olmuştur.

Gerçek bir medyum dahi her şeyi tam olarak yapamaz. Yapabileceklerinin sınırını bilir. Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır diye baktığımızda ise bu kişilerin her şeyi bildiklerini iddia ettiğini görmekteyiz. İşte bu durum dahi sizin hocaya daha dikkatli konsantre olmanızı gerektiren şeylerdendir.

Medyumlar Neler Yapabilir? Güçlerinin Sınırı Var Mı?

Dünyevi meselelere mesafeden bağımsız olarak dokunabilen ve onları değiştirebilen medyum hocalar, bu dünyada pek çok şey yapabilir. Bunlardan bazıları:

 • Büyü, sihir yapmak veya bozmak
 • Bir kişiye bakım yapmak
 • Dua okumak, Vefk yapmak
 • Muska hazırlamak
 • Geçmişten veya gelecekten bilgi almak

Genel hatları ile birlikte karşımıza çıkan bu şeyleri medyumlar yapabilir. Ancak her medyum bu işlerin tamamında başarılı olamaz. Mesela kimisi aşk büyülerinde başarılı olurken bir diğeri ise ayrılık büyülerinde başarılı olur. Yada birisi muska hazırlama konusunda çok iyiyken diğeri büyü işlerinde çok iyi olabilir.

Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır konusunda bu kişiler insanlardan para almak ister. Tek amaçları bu olan insanlar, özellikle karşıdaki kişinin tüm isteklerini yerine getirebileceğini ima eder. Kara büyü, kırmızı büyü, ak büyü gibi şeyleri yapma konusunda tam garanti verir.

Sahte bir hoca ile anlaşıldığı takdirde hocanın hiçbir şey yapamadığı uzun süre boyunca hissedilmez. Çünkü onun yanında adeta bir hipnoza uğramış gibi olursunuz. Bu nedenle hocaya gitmeden önce hakkında biraz araştırma yapmalı ve insanların sitelere yaptığı yorumlar okunduktan sonra hoca hakkında son karar verilmelidir. Dolayısı ile dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır konusunda o hocayı tecrübe etmiş olan kişilerin yorumları çok önemli olur.

Web sitemizde bir hoca hakkında bulmak ve bilmek isteyeceğiniz tüm bilgiler yorumlar halinde bulunur. Site ziyaretçilerinden gelen bu bilgileri okumak ve değerlendirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply Onur Eylül 30, 2019 at 1:36 pm

  Allah razı olsun sizden ali gürses hocam yaptırdığım işlemin sonucu bugün gördüm artık kesin olarak emin oldum başta etkileri acaba tutuyor mu oluyor mu diye düşünüyordum ama artık emin oldum kesinlikle, çok acayip bir his gerçekten hiç beklemezdim bu kadar tesirli ve net bir sonuç alacağımı hocanın numarası 0535 590 62 75 buradan ulaşın başkasına bakmayın bile hiç

 • Leave a Reply