Medyum Yorumları

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Dolandırıcı medyumlar gayb alemlerinin enerjisinden yararlanmak isteyen pek çok insanı ne yazık ki mağdur ediyor. Çeşitli yöntemler deneyerek insanları zor durumda bırakmayı başaran bu dolandırıcılardan uzak kalmanın tek yolu dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulmaktan geçer. Dolandırıcı medyum hocaları tespit etmek internet sayesinde oldukça kolaydır. Dolandırıcı medyumlar tecrübe ve bilgi sahibi değildir. Herkese abartılı bir tavırla yaklaşır ve sorduğunuz tüm soruları geçiştirir. Bu kişilerin hiçbir eğitimi olmadığı için kendilerini bu alanda geliştirmeleri de mümkün değildir. Aynı zamanda bu medyumlar manevi alemlerin sınırlarını da bilmedikleri için rahatlıkla her çalışmayı yapabileceklerini söylerler. İnsanları mağdur etmekten çekinmedikleri için söylemeyecekleri yalan yoktur. Gerçek medyum hocalar ise bir çalışmaya başlamadan önce bir enerjisel okuma çalışması yapar. Kişiyi doğru bir çalışmaya yönlendirmek için tespit yapması gerekir. Gerçek medyum hocalar her soruyu cevaplamaya çalışır. Aklınızdaki tüm soru işaretleri giderilmeden çalışmaya başlamamaya gayret ederler. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulduğunuz sürece hiçbir şekilde dolandırılmaktan korkmanıza gerek yoktur. Nereye bakacağını, iyi bir araştırma yapması gerektiğini bilen ve doğru sıralama yapabilen bir kişiyi en profesyonel dolandırıcılar bile kandıramaz. Peki, sahte bir medyum kendini nasıl saklar?

Sahte Medyum Kendini Nasıl Saklar?

Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır diye düşünen kişiler, sahte medyumların kendilerini nasıl gizlediklerini merak ederler. Dolandırıcı medyumlar kendilerini saklamakta pek zorlanmazlar. Sahte medyumların en büyük becerisi insanları kandırabilme kabiliyetleridir. Bu konuda oldukça profesyonel oldukları için kendilerine manevi sıkıntılar ile gelen kişilerin bu durumundan faydalanırlar. Önce kendilerini gerçek bir medyum gibi tanıtır, kendilerine her konuda yardımcı olabileceklerini söylerler. Kendisine bağlanmaya başlayan kişiye oldukça iyi niyetli biri olduklarını göstermeye çalışırlar. Kişi iyice güvenmeye başladığında ise kendilerinde çok güçlü bir büyüye rastladıklarını ve ancak birkaç çalışma ile çözebileceklerini söylerler. Böylece hem zaman hem para kazanmış olurlar. Kişi dolandırıcı bir medyum hoca ile çalıştığını anlayana kadar çok fazla para kaybeder. Kendini saklamakta uzman olan bu sahtekar kişiler, karşısındaki insanı maddi ve manevi açıdan mağdur eder. Böyle bir durumla karşı karşıya olduğunu fark eden kişi ise dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna hızlı bir şekilde yanıt bulmaya çalışır. Bu konuda en büyük yardımcınız internette yer alan çeşitli platformlardır. Buradan medyum hocalar hakkında yapılan yorum ve şikayetleri inceleyebilirsiniz. Bu platformlar sayesinde yaşadığınız mağduriyeti de paylaşabilirsiniz. Hatta çalıştığınız kişinin nasıl bir sahtekar olduğunu diğer insanlara duyurabilirsiniz. Böylece sizin dışınızda başka kişilerin de aynı kişi tarafından mağdur edilmesine engel olursunuz.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Darkrose Şubat 13, 2019 at 5:14 pm

  İnternet ortamında çok dolandırıcı var ki ben de daha önce üç dört kez dolandırılmış biriyim ondan yaşadıklarımı paylaşmak istedim sonunda sonuç aldıktan sonra… Ne zamandır aklımda olan bir borcum vardı söylesem getirmedi, çok söylemek bize yakışmaz diyip üstüne düşmemiştim.
  Sağolsun bir dostumun tavsiyesiyle Medyum Ali Gürses beye danıştım ben de. Borcu geri almak için bir işlem yaptı. Bir haftada kargoyla bana ulaştırıldı işlem. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım bu aşamada.
  Sonrasında zaten sürekli telefonda destek oldu. Daha önce hiç büyü veya başka bir işlem yaptırmadığımı söylemiştim. Bu konuda bana çok yardımcı oldu, sanki yıllardır bu işin içindeymişim gibi rahatça işlemden istediğim sonucu aldım.
  Süreç şöyle oldu, ben yaptırdım bekledim ne zaman geleceğini ali hoca da öyle demişti zaten. Bir gün ile kırk gün arasında değişir ne zaman geleceği demişti. Ben de durum böyle olduğu için beklemeye başladım. İlk hafta pek bir değişiklik olmadı ama 9 – 10 gün civarında o borcu olan arkadaşım iş yerime geldi. Konuşup ödeme planını sundu ben de zaten alamadığım bir alacak olduğu için nasıl istersen öyle öde dedim. Bir hafta sonra tüm borcuyla çıktı geldi, ben yine ödemeyecek diye beklerken hepsini tek seferde kapattı helalleştik. Ali gürses hocanın bu konudaki tecrübesi yüksek arkadaşlar bu tür derdi olan çok insan olduğunu biliyorum çevremde de var belki bilgi almak isterseniz Ali beyin telefonu 0535 590 62 75 bir faydası dokunur size de umarım.

 • Reply cigdem Ocak 3, 2020 at 1:57 pm

  selam arkadaslarrr uc yillik bir sevgilik surecim var her seyi yasadigim biriyle, her seyimiz bir ve birbirimizi cok seviyoruz ama mezhep meselelerinden dolayi ailem evlenmemize izin vermedi asla, cok ikna etmeye calistik ama olmadi benim ailem kotu davraninca onun aileside ayni sekilde davranmaya basladi, en son bir akil aldigim abladan medyum ali gurses hocayi duydum daha once hic duymamistim ama arastirinca hic sikayet olmadigini gordum hatta gunes gazetesine falan cikmis arayip durumu anlattim bana abi gibi yaklasti nasihatlerini verdi allahin izniyle cozulecek dedi, bir islem yapti benim babam cok katidir hep kizardi bu konu acildiginda hatta evden bile kovmayi dusundu baska sehre akrabalarin yanina gondermeyi bu sefer konuyu actigimda bana cok ilimli yaklasti bu buyuyu yaptirdiktan sonra ayni seyi sevgilimin aileside yasamis ikimizde cok sasirdik su an herkes cok ilimli bakiyor olmasi gerektigi gibi yolunda gidiyor hatta aileler tanisti cok sevdiler birbirlerini valla mucize gibi birsey oldu bizim icin ama allahin ilminin ne kadar buyuk oldugunuda gormus olduk ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde hep oradan irtibat kurduk telden daha cok bakiyor numarasida 5355906275 genelde herkes hep dolandirildiklarini yazmis bende bu sekilde bir tavsiyede bulunmak istedim

 • Leave a Reply