Medyum Yorumları

En İyi Muska Yazan Hocalar Kimdir? Dolandırıcı Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Gaybı dünyada var olan her türlü enerji, medyum hocalar vesilesiyle kullanılmakta, hayatımızı etkilemektedir. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, yaptıkları onlarca farklı işlem ile bizlerin yaşantısını tesir altına almaktadır. Muska yazan hocalar da dahil olmak üzere, bu alanda çalışan tüm medyum hocaların pek çok farklı konuda uzmanlığı bulunmaktadır.

Maneviyatın sonsuz gücü ve sınırsız bir dünyası vardır. Bu alemlerde var olan her şeyin dünyevi alemlere etkisi çok yoğun şekilde ortaya çıkmaktadır. Bir medyum hoca, en basit çalışmasında bile dünyevi alemlerdeki her şeyi değiştirebilecek kadar kudretli güçlerle çalışmaktadır. Bu nedenle, medyum hoca olmak için enerjileri tanımak, özellikle iyi şekilde kontrol edebilmek gereklidir.

En iyi muska yazan hocalar, bu alemlerin enerjisini büyülerden daha farklı bir şekilde kullanmaktadır. Muskalar, büyü enerjisi taşımayan işlemler olduğu için daha özenli bir çalışma gerektirmektedir. Bu işlemleri yapacak olan medyum hocaların, kadim dönemlerden beri kullanılan, antik bilgilere erişebilmesi gereklidir.

Medyumluk, geleneklerine oldukça bağlı bir meslek olarak görülmektedir. Bu alanda ilerlemek isteyen bir kişinin mutlaka farklı alanlarda kendini yetiştirmesi ve geliştirmesi gereklidir. Yine aynı şekilde, çeşitli ilimlerde de uzmanlık kazanması önemlidir.

En iyi muska yazan hocalar nereden bulunur bildikten sonra, muska gibi özel işlemlerden de net sonuçlar almak mümkün olacaktır. Bu alanda uzman olan hocalar, havas ve ledün gibi kadim dönemlerden bu yana kullanılan enerjileri en iyi şekilde öğrenmiş, kullanmayı başarmıştır. Yine aynı şekilde, bu hocaların tecrübesi de daha yüksektir.

Muska yapmak için öncelikle havas bilmek gereklidir. Havas bilmeyen hiç kimsenin bu manevi enerjileri kontrol edebilmesi mümkün değildir. Havas, duaların ve surelerin gücünü ortaya çıkaran ve isteklerimiz için yönlendiren bir ilimdir. Muska yazan hocalar da çalışmalarının neredeyse her aşamasında havas ilmini kullanmaktadır.

Havas, önemli bir ilim olsa da her zaman tek başına yeterli değildir. Bu ilimle birlikte, daha farklı etkileri olan, yine çok güçlü ve zorlu enerjiler taşıyan ledün ilminin de kullanılması gereklidir. Tüm bu ilimler birleştiği zaman etkili muskalar yazılabilmektedir.

Muska Ne İşe Yarar?

En iyi muska yazan hocalar nereden bulunur bildiğiniz sürece, muskayı kullanabileceğiniz alanların herhangi bir sınırı olmayacaktır. Bu gibi çalışmaları yapan hocalar, gerekli olan her türlü durumda muskadan yararlanmanız için işlem gerçekleştirecektir.

Muska yazan hocalar, en yaygın olarak büyüden korunmak için muska hazırlamaktadır. Bu muska, kişilerin musibetlerden korunması, uzak kalması için sıkça yapılan bir işlemdir. Böylesi bir muskanın hazırlanabilmesi için mutlaka farklı konularda ciddi bir uzmanlığa sahip olmak gereklidir. Eğer medyum hocanın havas ve ledün ilmi noksansa, yapılacak olan çalışmanın başarılı olma ihtimali yoktur.

Bunun dışında, başarı ve şans için muskalar da yazılabilmektedir. Muska yazan hocalar, hangi amaçla olursa olsun, etkili şekilde yardım edecek ilme sahiptir. Özellikle, En iyi muska yazan hocalar nereden bulunur bildiğiniz sürece, öte alemlerin bu gücünü her şey için kullanabilmek mümkün olacaktır.

Muska Yapmak Çok Karışık Bir İşlemdir

Muska yapmak için gerekli olan ilim bilgisi fazlasıyla yüksektir. Bu nedenle, böylesi işlemleri yapacak olan hocaların mutlaka iyi belirlenmesi gereklidir. Muska yazan hocalar ile ilgili araştırma yaparken, havas ve ledün gibi ilimleri ne kadar bildiklerini gözden geçirmeniz tavsiye edilmektedir.

Araştırmanızda, sizden sitemize gelen medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da okuyabilirsiniz. Tümünü görmek, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Yasin Nisan 4, 2019 at 10:51 pm

  Çok uzun süredir araştırma yaptığım bir konu olduğu için net şekilde anlatabilirim. Medyum Hocalar ile ilgili çok deneyimi olan biriyim. Medyum Ali Gürses ile iki ayrı çalışmam oldu, bu yüzden gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye edebiliyorum.
  Medyum Ali Gürses hoca özellikle vefk konusunda uzman bir hoca. Ben eşimin benden uzaklaşması üzerine bir vefk çalışması için kendisine ulaştım. İki farklı çalışma alternatifi sundu, ben de vefk olanını kabul ettim. Yaklaşık bir hafta sürdü hazırlanması ve sorunsuz şekilde elime ulaştı.
  Hocanın bana söylediği bir ile kırk gün arası bir sürede etki göreceğimdi. Bir hafta olduktan sonra eşimin davranışlarında değişim yaşandı ve yaklaşık 10. Gün civarında da istediğim gibi değişimleri tam anlamıyla görmeye başladım.
  İşlemi yaptırmamın üzerinden sanırım bir aydan fazla vakit geçti, bu zamana kadar hiç etkide bir azalma olmadı, aksine sürekli etkisi artmaya devam etti. Hocanın bilgisi bu konuda gerçekten çok yüksek ve işlemleri de çok başarılı.

 • Reply thebest Ocak 31, 2021 at 10:51 pm

  medyumalibey@gmail.com mailinden dediğim hocaya ulaşabilirsiniz haberiniz olsun bunu yazayım en başta çünkü öteki türlü arada kaynıyor
  Bu hocaya ayırma büyüsü yaptırdım kendim için nedenini sormayın nefret ettiğim bambaşka birine dönüşen bir kocam vardı ayrılalım bırak beni dememe rağmen bırakmamıştı
  Ayırma işlemi elime geçtikten sadece bir hafta sonra senden nefret ediyorum dedi yüzüme bakıp ben ne yaptım dedim bilmiyorum nefret ediyorum sadece içimden böyle geliyor dedi iyi ozaman boşansana dedim ben istiyorum zaten dedim o da tamam dedi ve evleri ayırdık şu an evraklar avukatlarda inşallah en kısa sürede boşanıp bu saçma evliliği bitirmiş olacağız hiçbir tatsızlık çıkmadan
  Benim durumumda olmak zordur eğer benim gibi bir durumda olan varsa kesinlikle ali hocayı öneririm her şekilde yardım ediyor hiç sıkıntı olmadan işimi çözdü

 • Leave a Reply