Medyum Yorumları

Evdeki Büyü Nasıl Bozulur ve Anlaşılır?

Evdeki büyü nasıl bozulur konusunda yapmanız en doğru yöntem işini iyi yapan bir medyum hocadan yardım almak. İnsanların yalnız başına büyü bozmak için aldıkları önlemler daha büyük sorunlar meydana gelmesine neden olabilir. Çünkü büyü bozma işlemlerin de bazı tılsımlar ve dualar okunması gerekiyor. Söz konusu olan bu sözcüklerin her birinin içinde ayrı ayır güç barınıyor. Bu güçler öle beraber bazı ruhsal varlıklar harekete geçiyor. Harekete geçen ruhsal varlıkların güçlü olması durumunda kontrol altına alınmaları mümkün olmaz.

Kısaca Evdeki büyü nasıl bozulur sorusuna cevap vermek gerekirse, işinde uzman olan bu alanda deneyim kazanmış bir medyum hocadan yardım almanız gerekir.

Eve yapılan büyüden korunmak mümkün mü?

Ev odaklanarak yapılan büyülerden korunmak için bazı işlemlerden yararlanabilirsiniz. Söz konusu olan bu işlemleri eksiksiz ve düzenli olarak yaptığınız zaman göreceksiniz ki eve yapılan büyünün etkilerinin size hiç bir şekilde etki etmediğini fark edeceksiniz. Bu yöntemlerden bazıları ise şu şekildedir;

  • Bol bol evin içinden kuran okumak gerekir. Kuran’ı Kerim-in girdiği eve dert derman gitmeyeceği söylenmektedir. Özellikle de kara büyüler Kur’an’ı Kerim’den okunan sureler ile etkisini kaybeder.
  • Sirkeli su sayesinde eve yapılan büyülerden koruna bilinir. Sirkenin sahip olduğu güçlü etkisinden dolayı kötü ruhlardan korunma şansınız bulunmaktadır. Evinizi hazırlamış olduğunuz sirkeli su ile güzelce silmelisiniz. Haftada 2 kez bu silme işini tekrarlayın
  • Büyüden korunmanın bir başka yolu ise medyum hocalara bakım yaptırmak. Bir medyum hocaya gittiğiniz zaman Evdeki büyü nasıl bozulur sorusuna yanıt bulabilir ve büyüyü de ortadan kaldırır.

Büyünün dua ile bozulması mümkün mü?

Bu konuda hangi duanın büyüyü bozup bozmadığını öğretmenden öne bir konuya açıklık kazandırması gerekiyor. Bu da dua yardımı ile büyü bozulur mu bozulmaz mı sorusunun cevabıdır. Peki büyüleri dua ile bozmamız mümkün bir durum mu?

Kainat üstümde yüce Allah ne isterse o olmaktadır. Bundan dolayı da Allah’a hangi konuda dua ederseniz edin hiç fark etmeksizin Allah bu duanızı kabul edecektir. Eğer duanın kabul olursa da üstünüzde olan büyü bozulur. Büyü bozmak için edilen duaların kesinlikle işe yarayacaktır.

Bu konuda dua ederken önemli olan hususlar duanın içten samimi bir dille okunması ve düzenli olarak okunması gerekir. Eğer bu konuda yer alam dualar düzenli bir şekilde okunursa ve Allah’ın da rızası olursa bu durumda büyüyü ayakta tutacak hiç bir durum kalmaz.

Evinde büyü olduğunu bilen kişilerin yapması gereken bir medyum ile çalışma yapmak olmalıdır. İşinin ehli hocalar hazırladıkları dua ve çalışmalar ile birlikte sizi kısa bir süre içerisinde bu sıkıntıdan kurtaracaktır. Fakat bu alanda hizmet veren yüzlerce hoca içerisinden nasıl tercih yapacağınız doğal bir sorundur. Sitemizde tüm alanlarda hizmet vermekte olan hocalar ile ilgili gerçek değerlendirmeler ve yorumlar bulunmaktadır. Yorumları okuyarak istediğiniz hoca ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz soruyu sorabilir veya yorum yazabilirsiniz.

Web sitemizde sizleri uzman bir medyuma götürecek olan yorumlar bulunur ve bunlar ana sayfa üzerinde toplanmıştır. Yorumlara bakmak ve aradığınız uzman medyumlara ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply