Medyum Yorumları

Garantili Medyumlar Yorum ve Şikayetleri

Metafiziksel kavramlar, her ne kadar bu dünyaya ait bilgiler ile açıklanmaya çalışılıyor olsa da aslında bu dünyanın bilgisinden çok daha farklı bir alandır. Garantili medyumlar tarafından da söylendiği üzere, öte dünyalardaki bilgiyi bu alemlerle açıklamak mümkün değildir.

Metafizik dünyalarda var olan enerjilerin, güçlerin ve kavramların fizik kanunlarından bağımsız olduğu bilinmektedir. Bizler, dünyevi alemde belli kurallar ve kanunlarla sınırlıyken, öte alemlerde böylesi bir durum söz konusu değildir. Örneğin, zaman kavramının varlığı sadece bu boyut için mümkündür. Gaybi alemlerde zaman adına herhangi bir kavram bulunmamaktadır. Bu ve bunun gibi pek çok farklı kavram, maneviyatın insanın idrak kapasitesinin çok ötesinde bir dünya olmasına yol açmaktadır.

Bu dünyalar her ne kadar idrak kapasitemizin çok üzerinde olsa da garantili medyumlar nereden bulunur bilen kişiler, bu alemleri tanıyan insanlara kolayca ulaşabilmektedir. Gayb dünyasını anlayan ve kullanabilen kişiler yalnızca medyum hocalardır.

Medyum hocalar, insanüstü bir vasfa sahip değildir. Ancak, bu kişilerin maneviyatı anlaması için kullandıkları belli başlı ilimler vardır. Bu ilimler, sıradan insanların ulaşamayacağı şekilde, sadece el verme yoluyla aktarılmaktadır. Kötü niyetli kişilerden korunması ve sadece bu ilme hak ettiği değeri verecek insanlara aktarılması için tüm eğitim süreci el verme yoluyla gerçekleştirilmektedir. Garantili medyumlar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların gaybi bilgilerinin kaynağı bu eğitim sürecidir. Gerçek bir medyum hoca, eğitimini en iyi şekilde tamamlayacak, bu sayede manevi dünyalardan yararlanmaya başlayacaktır.

Medyum hocalar, eğitimlerinde öğrendikleri ilimleri nefes güçleri sayesinde kullanabilmektedir. İlim bilgisi teorik kısmı, nefes gücü ise işin pratik alanını oluşturmaktadır. Her ikisini bir arada kullanabilen garantili medyumlar, yaptıkları her işlemi en başarılı ve doğru şekilde yerine getirecektir. Garantili medyumlar nereden bulunur bilen kişilerin, bugüne kadar sayısız farklı çalışma vesilesiyle hayatlarını değiştirdikleri bilinen bir durumdur. Büyüler, doğru yapıldığı sürece etkili olan, etkisi çok yoğun görülebilen işlemlerdir.

Büyülerin binlerce farklı çeşidi ve yapılışı bulunmaktadır. Garantili medyumlar gibi medyum hocalar, bunların hepsini kapsamlı bir eğitim süreci ile öğrenmektedir. Bilgisi yüksek olan bir medyum hoca ile çalışmanız halinde, öte alemlere dair tüm çalışmaları etkin şekilde yaptırmak mümkün olacaktır.

Evde Büyü Yapılır Mı?

Büyülerin evde yapılması, bu alanda bilgisi olmayan kişiler tarafından kontrol edilmesi gibi bir durum söz konusu olamamaktadır. Bahsi geçtiği gibi, garantili medyumlar gibi medyumlar, çok uzun süreler boyunca bu alanda eğitim almaları sayesinde büyü yöntemlerine erişmektedir. Büyüler, basite indirgenemeyecek, çok karmaşık işlerdir.

Evde büyü yapabilmek için medyum hoca olmak gereklidir. Bu meslek, doğuştan gelen nefes gücü yeteneğine, yoğun bir tecrübeye ve adanmışlığa ihtiyaç duyacaktır. Dışarıdan bir insanın, medyum hocaların kullandığı büyü bilgilerine bile erişebilmesi mümkün değildir. Tüm bu bilgiler her zaman için gizli tutulmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin, garantili medyumlar nereden bulunur bilmesi ve bu hocalara işlemleri emanet etmesi gerekmektedir.

İnternette Yazan Büyü Yöntemleri Tamamen Hatalıdır

İnternette yer alan büyü yöntemlerinin doğru olmadığını unutmamak gereklidir. Bu yöntemlerin tamamı kötü niyetli insanlar tarafından, yanlış bir şekilde yazılmıştır. Gerçek medyumların bilgileri, el verme yoluyla aktarıldığı için her zaman saklı tutulmaktadır.

Garantili medyumlar nereden bulunur bildiğiniz sürece, öte dünyalardaki her çalışmadan başarılı sonuçlar alınacaktır. Bu hocalar ise iyi bir araştırma ile kolayca bulunabilmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili araştırmanız sırasında sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da okuyabilirsiniz. Tümünü görmek, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Sonunda Kasım 19, 2019 at 11:33 am

    Belki yargilayan olur ama kesinlikle oyle bir durum olmamasi lazim cunku derdini bilmediginiz surece insanlari yargilamak dogru degil kotu yorum yapan kendinedir
    Ben kuzenimle bir gonul iliskisi icine girmistim ailelerimiz istemiyordu ama bizim aramizdaki iliskiyi kimse anlayamadi en son karar kildik dedik ki biz bu isi bir hocaya danisalim dedim, arastirdik ikimiz de ali gürses hocayi bulduk medyumali.com sitesinden ulastim kendisine durumu soyledim bana uygun bir vefk hazirlayabilecegini belirtti ailelerden gizli sekilde bu vefk isini yaptirdim
    Vefk geldikten bir hafta gibi bir sure sonra siz ciddi misiniz diye annem gelip beni yoklamaya basladi onun ailesi de onu yoklamaya baslamis ne alakaysa derken aileler oturup gorustu birbirimize uygun oldugumuza karar verdiler ve birden bire hic beklenmedik sekilde bizim evlilik konusulmaya basladi cok garip bir his hep hayal ettigim seyi yasamis oldum iyi ki cesaret edip hocayla iletisime gecmisim bence boyle sikintilari olan herkes cesaretini toplayip bu isi hocalara birakmali ben cook memnun kaldim ve yaptirmadigim her dakika icin pismanim su an ali hocadan allah razi olsun…

  • Leave a Reply