Medyum Yorumları

Gerçek Medyum Hoca Yorumları

Sosyal medyada kendini medyum hoca diye tanıtan birçok kişiye rastlayabilirsiniz. Burada önemli olan sizin gerçek medyum hocalara rast gelmeniz. Gerçek medyum hoca yorumları neden önemlidir  sorusunu sorduğunuz taktirde şunları söyleyebiliriz.

Gerçek medyum hocalar sizi hayatınız hakkında bilgilendireceği zaman safsatayla uğraşmaz ve sizi gerçekliğe yöneltir. Bu şekilde siz hayatınızda gereksiz panik yaratmazsınız. Hayatınız belirli bir düzlükte ilerleyip sıkışmışsa bu monotonluğun ne zaman aşılacağını öğrenmek için Medyum hocalara başvurursunuz. Eğer karşı taraf dolandırıcı bir medyum hoca ise, ki şu an günümüzde aşırı derece de popülerleşen bir hâl almaya başlayan dolandırıcılık insanların duygusunu sömürerek paralarını vermesini sağlayan bir yöntem olmaya başladı. Sahte medyum hocalar insanları iyileşeceğini, karşı cinsin ondan hoşlanacağını, büyük bir paraya sahip olacağını ve bunun gibi nedenlerle kandırarak insanların duygularını istismar ediyor. İnsanlarda duygusal boşlukta olduğu için ve devamının nasıl gerçekleşeceğini merak ettiği için paralarını verip sahte medyum hocalara gitmeye devam ediyor. En kısa sürede bu durumdan kurtulup işi iyi yapan ve dürüst olan Gerçek Medyum Hocalara yönelmeleri lazım. Peki Gerçek Medyum Hocayı nasıl anlayabiliriz? Gerçek Medyum Hoca olduğunu anladık,

Gerçek Medyum Hoca Yorumları Neden Önemlidir?

  • Sizi hayatınızla ilgili gerçekliklere yönlendirir. Hayatınızla alakalı alacağınız kararda daha sağlıklı düşünmenizi sağlar.
  • Hayal vaat etmez ve sizin duygunuzu sömürmez bu sebeple maddi olarak sürekli onlara gitme gereği duymazsınız.
  • Gerçek Medyum Hocalar sizlere sağladıkları bağlantılarla daha gerçek bilgiler verirler.

Gerçek medyum hoca yorumları neden önemlidir sorusuna cevap göstereceğimiz bazı maddeler bunlardır. Gerçek medyum hocalar her zaman için kolayca rastlanabilir olan bir şey değil. Önemli olan doğru hocayı bulmak.

Gerçek medyum hocayı bulmak için etrafınızda detaylı bir araştırman yapmanız gerekir, çevrenizde gitmiş olan kişilere danışıp onlardan yardım alabilirsiniz.

Parası fazla olan her şey iyi değildir, bazı hocalar seanslarına bir araba parası kadar para istiyor ve genelde böyleleri dolandırıcı olabiliyor.  Sizin bu anlamda daha dikkat etmeniz gerekiyor gönüllü yapan hocalar dahi var önemli olan onlarla iletişime geçmek. Sahte hocalar genellikle toplumdan soyutlanmış olup kendini motive edemeyen iyi laf duymak isteyen insanları hedef seçerler. Bu anlamda dirayetli olan kişiler asla sahte hocalara gitmezler. Sahte hocalar günümüz toplumunda yüz kızartıcı bir iş yapıyor olarak sekte ediliyor. Olması gereken bu, insanlar kolay para kazanmıyor. Kazandığınız parayı bir dolandırıcıya kaptırmak istemezsiniz.

Peki pahalı hoca iyi midir? Bu kesinlikle yanlış, iyi bir terapi almak için pahalı paralar vermeye gerek yok. Keşişler ücretsiz terapi yapıyor. Bu anlamda bir kap yumurta ile size sizin hakkınzda bilgi verecek bir medyum hoca bile bulabilirsiniz. Ünlü bir düşünürün dediği gibi ‘’Pahalı olan her şey iyi değildir.’’ Bu anlamda bu lafı her zaman kulağınıza küpe edebilirsiniz.

İnternette medyum hoca ararken dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksek. Çünkü gerçek medyum hoca sayısı özellikle internette çok az. Bu sebeple önce tarafsız yazılmış olan gerçek medyum hoca yorumlarını okumanızda fayda var. Sitemizde insanların kendi deneyimlerini paylaştığı yorumları okuyabilir ve siz de yorum yazabilirsiniz. Yorum yazmak veya okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Touch Ekim 21, 2020 at 3:33 am

    Merhaba arkadaşlar umarım yorumum size de yardımcı olur. Benim yaptırdığım işlem arkadaşım için olmuştu. Maddi durumumun en kötü olduğu dönemde sırf kendisine yardımcı olabilmek için borç verdim, durumu düzeldi, ödeyebilecek seviyeye geldi ama yine de borcunu ödemedi. Kendine yeni araba, telefon vesaire aldı ama borcunu hatırlatmama rağmen durumum yok diyordu. Arkadaşlık ilişkimiz kopacak seviyeye geldi, çok sinirli bir insan olduğum için kırıcı şeyler söyleyecektim, söylemedim. Aklıma Ali Gürses hoca geldi, daha önce Ali hocaya başka bir konuda vefk yaptırmıştım iki üç sene geçti numarasından aradım yine aynı telefondan ulaştım. Durumu anlattım, bir işlem tavsiye et hocam dedim. Dediği çalışmayı yaptırdım. Bir hafta geçmeden arkadaşımdan borcuyla ilgili haber geldi, iki taksitte ödeyeceğim dedi, ilk taksiti ödedi, iki gün geçti ikinciyi de gönderdi elimde para var diyerek. Aramız, arkadaşlığımız bozulmadan bu sıkıntıları çözmüş oldum. Bazen farklı çözümler aramak, başka bir pencereden bakmak gerekliymiş onu anladım bu sayede.

  • Leave a Reply