Medyum Yorumları

Gerçek Medyum Şikayetleri Nereden Okunur?

Büyü ve benzeri konularda çalışma yapabilmek için her şeyden önce bir medyumluk eğitiminden geçmek ve bu alan için hazırlanmak gereklidir. Gerçek medyum şikayetleri nereden okunur bilen kişilerin de şahit olacağı üzere, bu alanda yeterli eğitime sahip olmayan kişiler tarafından yapılan büyüler hiçbir zaman tutmamakta, sadece mağduriyet yaşatmaktadır. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan işlemler ise her daim insanların hayatını güzelleştiren çok özel bir hediye olarak görülmektedir.

Medyum hocalar tarafından yapılan her işlemde, çalışmanın mutlaka kişiye özel hale getirilmesi gerekmektedir. Her insanın enerjisi öte dünyalarda bambaşka bir yapıya sahiptir. Bizler, her ne kadar fiziksel bir alemde yaşarken bunun farkında olmasak da öte dünyalardaki her şeyin aslında bambaşka bir yapısı olduğu, her insanın kendine göre bir enerjisi bulunduğu unutulmamalıdır. Gerçek medyum şikayetlerinde de okuyabileceğiniz üzere, bu enerjileri tanımayan hocaların yaptıkları çalışmaların istenen etkiye ulaşabilmesi mümkün değildir.

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, bu alemleri çalışmaya başlamadan önce tüm bu enerjileri detaylı şekilde incelemekte ve farklı konularda bilgi edinmeye gayret etmektedir. Her üstat medyum hoca tarafından aynı şekilde verilen eğitim sürecinde, her şeyden önce medyum hocanın rahman enerjileri ve bu dünyalardaki özel kuralları anlamasına gayret edilmektedir. Gerçek medyum şikayetlerinde adı geçmeyen, güvenilir olan tüm medyum hocaların bu enerjileri en doğru şekilde bildiği ve kullanabildiği görülmektedir.

Enerjileri tanıyabilmenin pek çok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerin her biri, aslında bizlere geçmiş çağlardan bu yana el verme yoluyla aktarılmış olan bilgilerdir. Sıradan bir insanın hiçbir koşulda erişmesi mümkün olmayan tüm bu bilgilerde, medyumluk mesleğinin temelleri, özel kuralları ve yine enerjilere ait sırlı bilgiler yer almaktadır. Gerçek medyum şikayetleri nereden okunur bilmek, bu gibi durumlarda gerçekten bilgi sahibi olan güvenilir medyum hocalara ulaşabilmek adına çok önemlidir. Güvenilir bir medyum hoca hiçbir zaman şikayet almayacağı, tam aksine her zaman teşekkürle anılacağı için kendini sahtekarlardan her zaman ayıracaktır.

Enerjilerin Her Birinde Kendine Has Kurallar Vardır

Gerçek medyum şikayetlerinde adı geçmeyen tüm güvenilir medyum hocalar, her enerjinin kendine has kuralları olduğu konusunda hemfikirdir. Gerçek medyum hocaların eğitim süreçlerinde tüm bu kurallara dair en detaylı bilgiler verilmektedir. İşinde uzman olan bir medyum hoca, konu her ne olursa olsun gereken desteği sağlayabilecek niteliklere sahiptir.

Medyum hocalar, enerjileri tanıdıktan sonra bu enerjiler için en uygun olan büyü yöntemleri üzerinde de çalışmaktadır. Her büyünün farklı bir yöntemle yapılması bu yüzden çok önemlidir. Enerjilere uygun yöntemleri belirleyemeyen medyum hocaların gerçek medyum şikayetlerinde adının geçmesi kaçınılmaz olacaktır.

Rahmaniyetin Sırlarıyla Her Şey Mümkündür

Gerçek medyum şikayetleri nereden okunur öğrendikten ve çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili detaylı bir araştırma yaptıktan sonra, öte dünyalardan istenen her şekilde yardım talep etmek mümkün olacaktır. Güvenilir hocalar hiçbir zaman mağduriyet yaşatmayacak, her zaman istediğiniz sonucu alabilmenize vesile olacaktır.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanarak yayına alınmaktadır. Gelen tüm yorumları görmek, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Love Şubat 22, 2020 at 4:57 pm

    Geçen sene kendi hatamdan dolayı bir ayrılık yaşadım çok büyük kavgalarla eşimle boşanmak zorunda kaldık kendisine kaç defa yalvarsam da olmaz dedi üstüne gidip başka biri ile evlenmeye kalktı ben çok pişman olmama rağmen elimden bir şey gelmiyordu en son annemin de tavsiyesi ile bir medyum hocaya geri getirme büyüsü yaptırma kararı aldım başta çok endişeliydim ama hayırlı enerjilerle yapılan bir büyü olduğunu öğrenince kafama yattı bir hafta falan gece gündüz araştırdım en son medyum ali hoca adında bir hoca buldum kendisine mailiyle ulaşmıştım medyumalibey@gmail.com adresinden mesaj attım hemen dönüş yaptı durumu anlattım çalışmayı yaptırmaya karar verdim başta bir şey çıkmadı ilk hafta boş geçti resmen hatta kendi kendime boşa mı yaptık diye düşünüyordum sonrasında beklemediğim bir anda mesaj attı ve konuşmak istediğini söyledi beni hayatında istediğini unutamadığını vs. anlattı ben ağzım açık dinledim resmen nasıl bu kadar değiştiğini şu an tekrar birlikteyiz yeniden evlendik ve üç aydan uzun süredir ilk günlerimizden daha iyi haldeyiz allah çok büyük gerçekten de her derdin bir çaresi varmış onu anladım

  • Leave a Reply