Medyum Yorumları

Gerçek Medyum Şikayetleri Nereden Okunur?

Medyum hocalar, insanların isteklerini gerçeğe dönüştürmeye çalışan kişilerdir. Genellikle çalışma alanları tıbbın yetersiz kaldığı yerlerde ortaya çıkar. İnsanların maddi ihtiyaçlarını karşılayabilen tıp vb. alanlar yerine onların soyut ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterirler. Bunun için ise büyü onların en büyük yardımcılarıdır. Gerçek medyum şikayetleri ile günümüzde bulunması çok zor olan gerçek hocalara erişilebilir.

Sosyal medya platformlarında sürekli olarak boy gösteren medyum hocaların büyük bir çoğunluğu sahtedir. Zaten gerçek medyuma ulaşmak o kadarda kolay değildir. İnternet ortamlarında da bulunabilecek olan bu hocalar için önemli olan gerçek hocaya ulaşmaktır. Kullanıcı görüşleri ve yorumları sonrasında ulaşabileceğiniz bu hocalar için sıkı bir araştırma yapmak gerekir. Aksi halde sahte hocalar arasında vakit kaybetmekten öteye gidilmesi söz konusu değildir.

Gerçek Medyumlar Kimlerdir?

Gerçek medyum hocalar, yıllar yılı çalışma yaptıktan sonra belli başlı şeylere gücü yeten kişilerdir. Güçleri doğrultusunda insanlara yardım eli uzatan bu hocalar, yüksek konsantrasyon sonrasında yaptıkları işlemlerin tamamında başarı yakalar. Gerçek hocaya ulaşmak için ise en önemli rehber gerçek medyum şikayetleri olacaktır.

Hocalar yapacakları işlemlerde manevi alemlerde bulunan varlıkları kullanırlar. Bu varlıkları kullanırken oldukça nazik olan hocalar, onları kızdırmamaya özen gösterir. Bu durumda bir nevi ricacı rolünü üstlenirler.

Hocalar işlem yaparken pek çok şeyi bir arada yürütür. Bunlar:

 • Yapılacak olan en ufak bir işlem için dahi derin bir konsantre hale geçmeleri gerekir.
 • Manevi alemlerdeki varlıkları kullanırlar.
 • Evrende bulunan enerjiden destek alırlar.
 • Daha önce yaşadığı tecrübelerden faydalanırlar.
 • Kişilerden istediği eşyalar varsa eğer onlardan destek alırlar.

Bu tür işlemler sonrasında medyum hocalar, aradığı güveni ve huzuru kolay bir şekilde bulacaktır. Özellikle yapacakları işlemlerde elde edecekleri başarılarda bu sayede gelecektir. Ancak bunun için işinin ehli hocayı bulmak gerekir ki bunun yolu da gerçek medyum şikayetleri konularının titizlikle araştırılmasından geçer.

Gerçek Medyumlar Nasıl Bulunur?

Günümüzde internet kullanımı giderek yaygınlaşır. İnternet ortamında insanlar olumlu ve olumsuz görüşlerini paylaşırlar. Bunun için nereye bakmak gerektiğini bilmek gerekir. Gerek sosyal medya platformlarında gerekse internet siteleri üzerinde bir medyum hakkında birbirinden farklı yorumlar bulmak mümkündür. Bu nedenle bu ortamların araştırılması sonrasında gerçek medyum şikayetleri ortaya çıkar ve bunlarda gerçek, işinin ehli, tecrübeli bir hocaya ulaşmanın anahtarı olarak kullanılır.

Gerçek bir hocayı bulmak için yapılacak araştırmalarda şu adreslere yoğunluk gösterilmelidir.

 • Web sitemiz
 • Sosyal platformlar
 • Sosyal gruplar

Bu adresler sonrasında bir hoca hakkında detaylı bilgi edinmek mümkün hale gelir. Özellikle medyum hoca araştırılırken bir liste hazırlanmalı ve buraya hepsinin pozitif ve negatif yönü ayrı ayrı yazılmalıdır. Bunun sonucunda ise içlerinden bir tanesine karar verilmeli ve o karara uyularak hocaya %100 itaat edilmelidir.

Web sitemizde sizlerden gelen hocalar hakkında görüş ve değerlendirmelerin yer aldığı yorumlar vardır. Bu yorumlara bakmak ve kendinizde hocaları değerlendirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply Betul Aralık 12, 2019 at 8:58 pm

  Selam arkadaşlar bu tür sitelerin önemini bilirim daha önce aylarca takip ettim araştırdım yeni bir yorum bekledim umutla ben de sonunda sonuç almış biri olarak bunları yazmak istedim. Ailemi evlenmek için ikna etmek adına bir vefk yaptırdım. Aileler birbiri ile hiç anlaşamadığı için bizim evliliğimize sıcak bakılmıyordu. Müstakbel eşim Belçika’da, ben Türkiye’deyim, ikimizin de ailesi durumu bu yüzden olumsuz görüyordu. Ali Gürses isimli hoca ile çalıştım. Ben araştırıp buldum. Telefonu 05355906275 epostası medyumalibey@gmail.com sadece ilk kez telefondan görüştük sonrasında hep mailden iletişim kurduk hocayla ve mailleri de kendi cevaplıyor. Hem eşime hem bana bir vefk gönderdi. İşlemi bir haftada yapıp yolladı. Belçika’ya da sorunsuz gitti. Nasıl kullanacağımızı anlattıktan sonra bekledik bir hafta kadar. Sonra yavaş yavaş aileler bizim durumumuzu sormaya başladı, onunkiler de benimkiler de ne yaptınız gibi sorular sormaya başladı. Bunun üzerine çok vakit geçmeden bizim evliliğimize iki taraftan da onay geldi. Belçika’dan ailesi buraya geldi, görüşüldü, herkes farklılıkları bir yana bıraktı bizi düşünüp istediğimizin hayırlısı olmasını söyledi, açıkcası daha önce hiç vefk yaptırmamıştım nasıl bir etki alacağımı bilmiyordum ama bu kadar kuvvetli ve net olacağını da beklemiyordum. Ali bey bu konuda gerçekten iyiymiş görmüş oldum. Tavsiye ederim.

 • Leave a Reply