Medyum Yorumları

Gerçek ve Dolandırıcı Medyumlar Kimdir?

Medyum hocalar kendisine danışan insanın güvenini sarsmayacak, özü sözü bir kişilerdir. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır diye araştıran kişiler, gerçek medyumların bu özellikleri taşıdıklarını görürler.  Gerçek medyumlar sıkıntılarınızı büyük bir dikkatle dinlerler ve derdinize derman olmak için çabalarlar. Medyum arayışında mühim olan konu ilim sahibi, uzman, gerçekten işinin ehli medyum hocalara ulaşmaktır. Dolandırıcı medyumların özelliklerini gördükten sonra gerçek bir medyum hoca ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunu anlamış olacaksınız. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulduktan sonra gerçek medyum hocaya ulaşmak için uzun ve detaylı bir araştırma yapmanın önemini görebileceksiniz. Büyü, tarihin en eski dönemlerinden itibaren gerçek hocalar tarafından korunarak günümüze ulaştırılmıştır. Medyum hoca sahip olduğu bazı beceriler ve aldığı eğitimler ile odaklanarak çeşitli duaları aklından geçirir ve büyü çalışması yaptığı kişide enerjileri yönlendirir. Günümüzde kendini medyum hoca olarak tanıtan birçok dolandırıcı kişi inançlarını koruyamadıklarından böylesine meşakkatli bir ilmi yerine getirmesi imkansızdır. Kendini gerçek bir medyum gibi tanıtan kişiler, insanları maddi ve manevi olarak zarara uğratıyor. Maalesef güvenilir bir medyum hoca bulmak ta çok her geçen gün zorlaşıyor. Tercih edeceğiniz medyum hoca hakkında kapsamlı bir araştırma yapmak sizi birçok kötülükte koruyacaktır. Medyum hocalararasında seçim yapmak da biraz zorlanabilirsiniz. Bu konuda çevrenizden ve sosyal medyadan yardım alabilirsiniz.

Dolandırıcı Medyum Hocalara Soru Sormayı Deneyin

Gerçek medyum hocalar, sorulan her soruya içten cevaplar verir. Bir medyum hoca sorduğunuz soruyu cevaplamayacağını biliyorsa, bunu açık bir şekilde ifade eder ve gerekirse öğrendikten sonra size bilgi verir. Dolandırıcı medyumlar hiçbir şekilde sorulan soruları cevaplamaya yanaşmaz ve sürekli kaçar. Bu kişilerin dolandırıcılık amacıyla çalıştıkları için soruları cevaplayacak bilgileri zaten yoktur. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulmak için çalışacağınız medyuma çeşitli sorular sorabilirsiniz.  Soracağınız soruya alacağınız tepkiler hocanın sahte olup olmadığını gösterebilir. İletişim bilgilerini kontrol etmek, bilgilerini ve tecrübelerini araştırmak ta diğer tespit yöntemlerindendir. Dolandırıcı medyumlar ile ilgili yapacağınız araştırmalarda internet en büyük yardımcınızdır. İnternette, insanlar daha önceden çalıştığı hocalar hakkında yorumlarını ve şikayetlerini paylaşır. Bu sayede pek çok dolandırıcı ve sahtekar medyum hocalar hızlı bir şekilde ifşa olur. İyi bir araştırma yaparsanız çalışacağınız medyumun gerçek olup olmadığından kolayca emin olabilirsiniz. Doğru araştırmayı yapan bir kişi dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulmuş olur. Eğer çalışmayı düşündüğünüz medyum ile ilgili çok fazla kötü yorum bulunuyorsa, medyum size ne söylerse söylesin o kişiden uzak durmanız gerekir. Hakkında hep güzel yorumlar yapılan ve pek çok insana yardım etmiş olan kişiler size gereken desteği sağlayacak kişilerdir.

Siz de güvenilir bir medyuma ulaşmak istiyorsanız sitemizden medyum hoca yorum ve şikayetlerine ulaşabilir kendi yorumlarını eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Lord Ocak 12, 2019 at 11:15 am

  Üç senelik evliyim, çocuğum yok ama başkasını seviyordum. Aslında başkasını da değil bir gönülde iki kişi olur mu demeyin oluyormuş. Eşimden ayırlmam gerekliydi bunu ona yapamazdım saygımdan dolayı ama onun beni severken benim ondan ayrılıp başkasına gitmeyi karakterime sığdıramadım, kendi kendime acı ilacı içeyim benden uzaklaştırayım dedim. Başta hiçbir büyü vb. çalışma yaptırmadan kendi çabamla soğutmaya çalıştım ama o da olmadı. Çok denesem de uzaklaşmadı, aksine bana karşı çekilmeye başladı naz yaptığımı düşündü. Ben bu halleri gördükçe daha da uzaklaştım. Bir an önce bitmesi adına benden soğuması için bir işlem yaptırdım. İnternetten çok araştırdım çok dolandırılanlar olmuş en son hakkında tek olumsuz yazı okumadığım Ali gürses hocada karar kıldım ve iletişime geçtik. Ali hocanın telefonu 05355906275 mail adresi de medyumalibey@gmail.com ilk konuşma sonrası hep mailden devam ettik. 1 hafta gibi bir sürede işlemimi yolladı ve 10 gün sonra da eşimin tavırları birden bire değişti eskisinden çok farklı bir kadına dönüştü. Ben bir gün cesaretimi toplayıp beni seviyor musun diye sordum bana net cevap veremedi sevmiyorsan söyle dedim cesaretlendirdim sevmiyorum artık dedi. Bunun üzerine boşanma kararı aldık. Uzaklaştık çok şükür, ne o kırıldı ne de ben kırıldım. Şimdie herkes hak ettiğine sevdiğine gider inşallah diye dua ediyorum. Çalışmayı yapan ali hocanın ilgisi ve yaklaşımı dolayısıyla kendisine buradan da teşekkür ediyorum çünkü çok hassas bir durumdu, hem işlem için hem benim psikolojim için. Bana çok yakın davranıp iyi davrandı, ilgili davrandı. Hiç mağdur etmedi her soruma ne olacak hocam dememe gönülden cevap verdi. Dürüst bir medyum hoca ve gerçekten bu işi yardımcı olmak için yaptığına şahit oldum başkası olsa bu kadar kendi özel vaktinden kısıp bana yardımcı olmazdı. Kesinlikle öneriyorum ali beyi…

 • Reply Darkrose Şubat 13, 2019 at 5:15 pm

  İnternet ortamında çok dolandırıcı var ki ben de daha önce üç dört kez dolandırılmış biriyim ondan yaşadıklarımı paylaşmak istedim sonunda sonuç aldıktan sonra… Ne zamandır aklımda olan bir borcum vardı söylesem getirmedi, çok söylemek bize yakışmaz diyip üstüne düşmemiştim.
  Sağolsun bir dostumun tavsiyesiyle Medyum Ali Gürses beye danıştım ben de. Borcu geri almak için bir işlem yaptı. Bir haftada kargoyla bana ulaştırıldı işlem. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım bu aşamada.
  Sonrasında zaten sürekli telefonda destek oldu. Daha önce hiç büyü veya başka bir işlem yaptırmadığımı söylemiştim. Bu konuda bana çok yardımcı oldu, sanki yıllardır bu işin içindeymişim gibi rahatça işlemden istediğim sonucu aldım.
  Süreç şöyle oldu, ben yaptırdım bekledim ne zaman geleceğini ali hoca da öyle demişti zaten. Bir gün ile kırk gün arasında değişir ne zaman geleceği demişti. Ben de durum böyle olduğu için beklemeye başladım. İlk hafta pek bir değişiklik olmadı ama 9 – 10 gün civarında o borcu olan arkadaşım iş yerime geldi. Konuşup ödeme planını sundu ben de zaten alamadığım bir alacak olduğu için nasıl istersen öyle öde dedim. Bir hafta sonra tüm borcuyla çıktı geldi, ben yine ödemeyecek diye beklerken hepsini tek seferde kapattı helalleştik. Ali gürses hocanın bu konudaki tecrübesi yüksek arkadaşlar bu tür derdi olan çok insan olduğunu biliyorum çevremde de var belki bilgi almak isterseniz Ali beyin telefonu 0535 590 62 75 bir faydası dokunur size de umarım.

 • Leave a Reply