Medyum Yorumları

Gerçek ve Sahtekar Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Manevi olarak pek çok şeyi değiştirmeye gücü olan medyum hocalar, bu güçleri ile insanların manevi hayatlarına küçük ama etkili dokunuşlar yapmaktadır. Güçlerini kullanarak kimi zaman fiziksel etkiler dahi yapabilen hocalar arasında sahte olanları da mevcuttur. Bu durumda gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır sorusu karşımıza çıkmaktadır.

Gerçek bir medyum hocayı anlamak aslında oldukça kolaydır. Medyumların en büyük yetenekleri olan büyü işlemleri onlar arasında ayırt edici faktördür. Hocalar tarafından yapılan büyüler:

Bunun gibi büyüleri yapabilen ve başarılı olan hocalar aslında gerçek hocalardır. Ancak işin kilitlendiği yer sahte hocalarında bu tür büyüleri yapabildiklerini söylemesidir. Ancak zaman konusunda net olmamaları ve sürekli bir bahane ile zaman kazanmaya çalışmaları da büyünün etkisini göstermemesinin en önemli nedenleri arasındadır.

Gerçek ve Sahtekar Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Gerçek bir medyum büyü yapabilirken sahte olan medyum kesinlikle büyü yapamaz. Çünkü büyü işlemi son derece karışıktır ve herkesin üstlenebileceği bir şey değildir. Yanlış yapılan büyülerden sonra çarpılma hadiseleri dahi yaşandığından dolayı bu işlemlerin tecrübeli bir hoca tarafından yapılması da çok önemlidir.

Güvenilir bir medyum hoca, bir tane büyüyü %100 yapabilmek için dahi haftalarca ve aylarca çalışır. Bu durumda hocalar tarafından yapılacak olan büyülerin başarı şansı neredeyse kesindir. Üstelik işinin ehli olan hocalar, büyü isteklerini kabul etmeden önce metafiziksel güçleri ile büyü yapacağı kişiyi inceler. Büyünün o kişide nasıl işe yaracağını veya yaramayacağını da bu şekilde anlayabilir.

Gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır diye başlanarak yapılacak olan araştırmalarda internetten faydalanılabilir. Bu durumda hocalar hakkında deneyim sahibi olmuş, büyülerin tutup tutmadığını bilen insanlara ulaşmak mümkündür. İnsanlar başkalarına yardım etmek için bu tür deneyimlerini internet üzerinden paylaşmaktadır. Özellikle bu tür yorumların analiz edilmesi ve hocalar hakkında bilgi tutulması gerekir.

Medyum hocaların ilim bilgileri de çok üst düzeydedir. Gerçek bir hoca küçük yaşlardan itibaren öğrenmeye heves etmiş ve öğrendikçe daha da güçlenmiştir. Medyumların güçlerini kontrol edebilmesinin arkasında neden öğrendikleri ilimdir. Zaten kendi içlerinde de öğrendikleri ilimlere göre 3 farklı sınıfta incelenirler. Bunlar:

  • Mekanik medyum
  • Otomatik medyum
  • Sezgisel medyum

Bunun gibi sınıflar eşliğinde sezgisel medyum olan hocalar güçlerinin farkında olan, yaptıkları işlemlerin sonuçlarını dahi kontrol edebilme gücüne sahip olan hocalardır. Ondan dolayı esas hedef bu hocalara yorumların araştırılması ile ulaşmak olmalıdır. Böylelikle hocalardan istediğiniz ve onların yapmayı kabul ettiği şeyin sonucundan asla şüphe duymazsınız.

Web sitemizde sizlerden gelen yorumlar tarafsız bir şekilde küfür vb. şeyler içermediği sürece yayınlanmaktadır. Hocalar hakkında bilgi sahibi olmak, gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır konusunda yapacağınız araştırmalara veri sağlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply