Medyum Yorumları

Gerçek ve Sahtekar Medyumları Nasıl Anlarız?

Doğuştan gelen güçlerini kullanarak insanlara yardımcı olmaya çalışan medyum hocalar, bilimin yapamadığı işlemleri yapmaları ile tanınır. İnsanların daha çok manevi yönlerini ele alan, geliştiren ve değiştiren hocalara olan ihtiyaç gün geçtikçe daha net anlaşılmaktadır. Gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır sorusu da sektöre olan ilgi arttıkça daha çok kişi tarafından sorulmaya başlamıştır.

Medyumluk, tarih öncesi çağlardan günümüze kadar gelmeyi başarmış olan bir meslektir. Bu meslek, icra eden kişinin niyeti doğrultusunda çok faydalı bir silaha dönüşür. Meslek içerisinde yılların birikimi olduğu gibi aynı zamanda insanlara yol gösterici pek çok farklı konuda bulunmaktadır.

Medyumlar, geçmişten günümüze kadar sürekli ilgi görse de günümüzdeki gibi bir ihtiyaç çok nadir vuku bulmuştur. Bu ihtiyaca cevap vermek isteyen gerçek medyum hocalar arasında ihtiyaç sahiplerinden menfaat sağlamaya çalışan sahte hocalarda türemiştir. Kendilerine danışmaya gelen kişilerden hem maddi hemde manevi anlamda çıkar sağlayan dolandırıcılar, böylelikle bu sektör altında da kendilerine yer bulmuştur.

Güvenilir olan medyumu bulmak için günümüzde internet üzerinden araştırma yapılması yeterli olmaktadır. Araştırmalar çerçevesinde özellikle hocaya birebir gitmiş, ondan fayda görmüş olan kişilerin yorumları çok önemlidir. Bu nedenle araştırmaya bu yönde devam etmek sizlere gerçek hocaya giden yolu ardına kadar açacaktır.

Gerçek ve Sahtekar Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde pek çok güvenilir hoca olduğu kadar daha fazla sayıda sahtekar hocada vardır. Bu hocalar içerisinde altın ve kömür kadar fark vardır. Gerçek bir medyum hoca:

  • Fizik, kimya, biyoloji, tıp, coğrafya
  • Havas, Ledün
  • Gök bilimi
  • Kuran-ı Kerim

Gibi alanlarda adeta master seviyesine sahiptir. Son derece başarılı ve kaliteli geçen zamanların akabinde öğrenilen bu bilgiler hocaların dünya hayatının sırrını çözmesine aracılık eder. Çünkü büyü yapmak çok zordur ve büyü yaparken hem bu dünyanın hemde ruhlar aleminin gücünden yararlanmak gerekir.

Yukarıdaki ilimler sonrasında bu dünyadaki metafiziksel enerjilerin kullanımı başarı ile yapılır. Ancak öteki dünya için ruhlar ile iletişim kurmak ve trans halinde yolculuk etmek gerekir. İşte medyumların gerçek işi budur. Onların en büyük görevi ruhlar alemi ile bu dünya arasında köprü görevi görmektir. Tarihi çağlardan beri şaman, büyücü, cadı olarak anılan hocalar sürekli olarak kendilerinde bu gücü bulmuşlardır.

Gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır araştırmasından sonra derdinize derman olacak olan medyumu bulmakta daha kolay bir hal alacaktır. Çünkü medyumlara artık internet üzerinden dahi ulaşmak mümkündür. Bu anlamda bu ortamlarda yapılacak olan kısa bir araştırma sonrasında aranılan medyum hocaya ulaşmak ve sonrasında ondan çare beklemek oldukça doğaldır.

Web sitemizde sizlerden gelen medyum hocalar hakkındaki yorumlar tarafsız bir şekilde hemen yayına alınır. Bu yorumlar incelemek, gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna cevap bulmak, tecrübelerinizi anlatarak başkalarına yardımcı olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply