Medyum Yorumları

İsviçre Zürih Medyum Hocalar

Zürih medyum hocalar İsviçre’nin huzurlu şehri olan Zürih’te hizmet veren medyum hocalardan oluşmaktadırlar. Bu medyum hocaların birçoğu Zürih’te doğup büyümüştür ancak dışarıdan Zürih’e gelen medyum hocalar da bulunmaktadır. Zürih medyum hocalar doğuştan medyumluk yeteneklerini kazanmış ve bunu insanlara iyi hizmet vermek amaçlı kullanan hocalardır. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Zürih’te de kötü niyetli medyum hocalar, yeteneklerini kötüye kullananlar vardır ancak bunu çoğunluğa vuramayız.

Zürih Medyum Hocalar Nelerle İlgilenirler?

Zürih medyum hocalar diğer tüm medyum hocalarla benzer ilimlere ve yetkinliğe sahiptirler. Ancak genellikle ilgilendikleri konular bölgeye göre değişkenlik gösterdiği için Zürih’te de diğer şehirlerden farklıdır.

Zürih’te büyü işlerinin pek yaygın olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle Zürih medyum hocalar büyü yaptırma veya bozdurma işlemi için kapılarına gelen kimseyi göremezler. Zürih’te şehrin verdiği negatif enerjiden kaynaklı ruhsal problemler çok yaygındır. İnsanlar negatif enerjiyi atmak, depresyon; takıntı gibi psikolojik problemlerden kurtulmak amacıyla medyum hocalara başvururlar. Bu konuların psikiyatrist ve psikologların alanına giren konular olduğunu düşünebilirsiniz. Bu düşüncede haklısınız ancak bir insanda patolojik bir sıkıntı olmamasına rağmen geçmeyen psikolojik sorunları varsa bu durum o insanın ruhunun çok fazla kötü enerjiyle dolduğu anlamına gelir. Bunun için medyum hocalardan seans alması gereklidir. Medyum hocalar enerjiyi yönetebildikleri için hem ruhtaki hem de ortamdaki kötü enerjiyi ortamdan uzaklaştırabilirler. Ayrıca psikolojisi kötü olan bireye pozitif enerji yüklemek için çeşitli yollara başvururlar.

Zürih medyum hocalar kendilerine psikolojik sıkıntılarla alakalı çok talep geldiği için bu konuda çok profesyoneldirler. Hatta yurtdışından gelen ve bu hocaların namlarını bilen turistler bile Zürih’te medyum hocalara başvurmaktadırlar. Eğer bunlara benzer problemleriniz varsa ve Zürih’te yaşıyorsanız çok şanslısınız. Çünkü bu konuda en profesyonel olan medyum hocalar sadece bir otobüs kadar uzağınızda yaşıyorlar.

Zürih şehrinde insanlara medyum hocalık taklidi yaparak psikolojik sorunlarını çözdüğünü iddia eden dolandırıcılar da çok fazladır. İnsanlar psikolojileri kötü olduğu zaman kolayca sözlere kanabildikleri için dolandırıcılar da insanların bu açıklarından faydalanıyorlar. Bu çok kötü niyetli ve aşağılık bir hareket olsa da, henüz bu durumu engelleyemiyoruz. Bu durumu engellemenin en başarılı yöntemi bu dolandırıcılara karşı bilinçli olmak ve onlardan uzak durmaktır. Dolandırıcılar bir bölgede hiç kimseyi dolandıramadıkları zaman o bölgeden uzaklaşırlar. Kısacası bireysel olarak bilinçlenmeli ve bireysel çözümler almalıyız. Bireysel kısmını hallettikten sonra toplumsal çözüm kendiliğinden gelecektir.

Zürih’te medyum hoca ararken interneti kullandığınız zaman bahsettiğimiz gibi dolandırıcılarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Gerçek medyum hoca bulmak ise çok zor. Gerçek bir medyum hoca bulmak için öncelikle sitemizdeki yorumları incelemeli ve insanların deneyimlerinden faydalanmalısınız. Yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply