Medyum Yorumları

Kişide Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır? Büyüye Bakan Hocalar

Bir insanda büyü olup olmadığından şüphelenmek için onu uzaktan izlemek yeterlidir. O kişide bulunan bariz belirtiler sizleri şüpheye sokacak ve sonrasında büyünün etkilerini daha net bir şekilde görmeye başlayacaksınız. Kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunu sormaya başladığınızda artık kişideki büyüden eminsiniz demektir.

İnsanlar, günümüzün teknoloji ve bilimsel gelişmeleri karşısında maddi doyuma ulaşmışlardır. Her şey bir cihaz vasıtası ile yapılabilir hale gelen bu dünya üzerinde manevi boşluklar oluşmaya başlamıştır. Manevi olarak her geçen gün eksiye giden bu düzende medyumlara olan ihtiyaçta daha fazla ortaya çıkmıştır. Bir insanda büyü olup olmadığını anlayabilecek ve bundan emin olacak tek kişi medyumlardır. Medyumlar, insanların manevi olarak ihtiyaç duyduklarını büyü yaparak sağlarlar ve bunun sonucunda etrafta büyü etkisi daha bariz şekilde kendisini gösterir.

Medyumlar, büyü yapma konusunda uzman oldukları kadar onu anlama ve bozma konusunda da uzman olan kişilerdir. Yani bir büyü işlemi yaptırmak için gitmeniz gereken medyumlara aynı zamanda büyü bozdurma işlemi içinde gitmeniz gerekir. Kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu sonrasında yapılmış olan büyüyü bozdurmak için yine medyumlar gidilecek olan ilk adrestir.

Medyum hocalar, büyü konusunda güvenilecek olan tek kişilerdir. Gaipten aldığı bilgiler ve metafiziksel enerjilerin varlığını iyi şekilde kullanmaları ile birlikte insanları doğru bir şekilde yönlendirebilir ve büyünün bozulmasında aracı olabilirler. Büyü, doğru şekillerde bozulmazsa eğer sonuçları hiçte azımsanmayacak derecede olacaktır. Özellikle bazı insanlarda görülen çarpılma gibi sorunların kaynağı aslında büyüdür.

Kişide Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Gayb alemlerinin gücünü kullanmayı bilen medyum hocalar, zaman zaman oradaki varlıklar ile iletişim kurarak büyüyü doğrulayabilir. Onların dünyaya bakışı ve gördükleri ile normal insanların bakış ve gördüğü şeyler arasında fark vardır. Medyumlar, büyüyü bozma konusunda öncelikli olarak büyünün çeşidini belirlemek durumundadırlar. Büyünün çeşidini belirlemek için kullandıkları yöntemler:

  • Gayb alemlerindeki varlıklar ile iletişime geçmek
  • Duru görü özelliği ile olayları, değişimleri araştırmak
  • Geçmişe yönelik olarak bilgi almak ve kişide ne zaman değişimlerin yaşandığını anlamak
  • Ölen kişilerin ruhları ile iletişim kurmak ve bilgi almak

Zaman zaman hepsinden yararlanan medyumlar zaman zamansa sadece bir tane özelliklerini kullanarak büyünün varlığını ve çeşidini belirleyebilirler. Bu doğrultudan sonra ise onlar en iyi bildikleri işi yani büyü bozma işlemine başlarlar

Kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu sonrasında kişinin üzerindeki büyüyü bozdurmak için girişimlerde başlar. Bu girişimler sonucunda uzman bir medyumun tüm söylemleri yapılırsa eğer büyünün etkisinde kısa zamanda kurtulmak mümkündür. Ancak buradaki püf nokta onca sahtekar ve dolandırıcı arasından uzman olan bir medyumu bulabilmektir.

Web sitemizde sizleri uzman bir medyuma götürecek olan yorumlar bulunur ve bunlar ana sayfa üzerinde toplanmıştır. Yorumlara bakmak ve aradığınız uzman medyumlara ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply