Medyum Yorumları

Kocaeli’deki Medyumlar

İnsanların hayatlarında çok önemli bir yer tutan gayb alemleri yaşantımızı doğrudan etkilemektedir. Biz bunu kabul etmesek de yaşadığımız her olay bu alemlerde şekillenerek dünyamıza ulaşır. Kocaeli medyum hocaları, yaşantımızı etkileyen tüm bu durumlara karşı tarih boyunca geliştirilmiş, binlerce yıl öncesinden günümüze ulaşmış olan büyü çalışmalarını kullanmakta, isteklerimize kavuşmamızı sağlamaktadır.

Büyüler sadece bir talep üzerine yapılmaz. Maneviyat ve insanların ilişkisi sonsuzdur. Uygulanan tüm büyü çalışmalarında da bu durum görülür. Kocaeli medyum hocaları, kimi zaman insanların yaşantısında, sosyal ilişkilerinde etki eden bağları bile inceler, bu bağlar üzerinde çeşitli uygulamalar yaparak istenen etkiyi oluşturur.

Bir insanın hayatında önemli değişimlere neden olan aşk ve evlilik gibi konuların kaynağı bile gayb alemleridir. Medyumlar, bu alemlerle alakalı büyüler ve diğer çalışmaları yaparak insanların yuva kurmasını sağlayabilir. Kocaeli medyum hocaları da sahip oldukları bilgi birikimi sayesinde tüm bu etkileri gösteren büyü çalışmaları yapabilmektedir.

İnsanlar Birbirlerine Öte Alemlerde Bağlanır

İnsanların fiziki varlıkları dünya gezegeni üzerinde bulunuyor olsa da öte alemlerin enerjileri her daim hayatlarımızda önemli rol oynar. Her insan, canlı veya cansız olan tüm nesneler ile manevi alemde bir bağ kurar. Çıplak gözle görülemeyen, her kültürde farklı isimler ile adlandırılmış olan bu bağlar ile sosyal ilişkiler oluşur, insanların yaşantısı düzene girer. Bu bağların olmadığı bir dünyadan söz edilmesi mümkün bile değildir.

Kocaeli medyum hocaları gibi medyum hocalar, bu bağlar üzerinde çalışmayı, aldıkları medyumluk eğitimi sırasında öğrenir. Medyumluk eğitiminde, insanlar arasındaki sosyal ilişkiyi düzenlemek, çekim sağlamak ve buna benzer amaçlarla yapılan büyüler de öğretilir. Soğutma büyüsü de bu çalışmalar arasında gösterilir.

İki kişi arasında oluşan bağlara, soğutma büyüsü yöntemi kullanılarak etki edildiğinde o kişiler birbirlerinden uzaklaşmaya başlar. Kocaeli medyum hocaları, bu büyüyü yaparak birbirlerine yakın olması istenmeyen iki kişiyi tam anlamıyla uzaklaştırabilir.

Bu büyü oldukça etkili bir çalışmadır. Ancak, öte alemlerle alakalı derin enerjilerin kullanılmasını gerektirdiği için bir o kadar da zorluğa sahiptir. Soğutma büyüsü yaptıracağınız medyumu belirlerken tecrübeli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bağımlılıklar Bile Öte Alemlerde Şekillenmektedir

İnsanların tıpkı diğer insanlar bağlanması gibi kötü alışkanlıklara ve bağımlılıklara da öte alemlerdeki enerjiler nedeniyle yatkın oldukları görülebilir. Örneğin, kumar alışkanlığını kesmek için manevi alemlerin gücü kullanılarak soğutma büyüsü yapılabilir. Kocaeli medyum hocaları, sadece insanlar arasındaki durumlara değil, bu tarz kötü alışkanlıklara karşı da çalışmalar yapabilir.

Her çalışma kendine özel olarak yeniden hazırlanır. Okunacak dualardan başlayarak uygulamanın her aşaması değişir. Kocaeli medyum hocaları, buna uygun biçimde hareket ederek çalışmalardan tam olarak istediğiniz tesiri alabilmenizi sağlar.

Sitemize, Kocaeli medyum hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyumlar hakkında gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Bunları okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Esma Mart 11, 2020 at 12:31 am

    Yeni bir ülkeye taşınmamız sonrasında eşimin aklı karıştı ve yapmaması gereken şeyler yaptı. İlkinde affettim ama daha sonra ailemizi yıkacak şekilde artık başkasıyla birlikte olmak istediğini söyledi. Üç çocuğumuz var, yeni düzen kurmuşken böyle demesi çok korkuttu beni. Annem ile bu durumu paylaştım, kendisi dindar bir insandır. Bana vefkler ile ilgili bilgi verdi. Onun üzerine biraz araştırma yaptım ve çok şükür medyum ali hocaya ulaştım. Birkaç başka medyum hoca arasında kalmıştım ama en iyi olan medyum ali gürses dedikleri için bu hocayı tercih ettim. Bana vefk değil başka bir çalışmanın uygun olacağını söyledi. Bakım yaptıktan sonra çalışmayı hazırlayıp gönderdi. Yurtdışında olmama rağmen sorunsuz bir şekilde işlemi yaptı gönderdi, tamamladı. İşlem elime geçtikten sonra resmen bir rahatlama geldi diyebilirim. Eşimin aklına giren kadın tamamen hayatımızdan uzaklaştı, kurtulduk. Şu an evliliğimiz gayet yolunda ve güzel gidiyor.

  • Leave a Reply