Medyum Yorumları

Medyum ararken dolandırılmamak için dikkat etmeniz gerekenler

Aslında herkesin az çok tahmin edebileceği ancak nedense birçok kişinin dikkat etmediği bu detayların başında medyumun internette kullandığı isimle banka hesap bilgilerindeki ismin aynı olup olmadığı geliyor. En çok karşılaşılan dolandırıcılık vakalarında medyumun internette ismi başkayken çalışmaya başlamak için hesap bilgilerini istediğinizde size “malzemecim”, “muhasebecim”, “eşimin hesabı” gibi bahanelerle başka isimlere ait hesap numaraları verilmekte. Ancak aslında bu banka hesap bilgilerindeki isim gerçekte bu medyumun ismi olmakta. İnternette kullandığı isim ise sahte ve düzenli aralıklarla değişmekte. Bu tarz şahısların telefon numaraları ve mail adresleri de sürekli değiştiğinden yarın bir gün bir şey sormak için aradığınızda ulaşmanız da mümkün değil. En çok dikkat etmeniz gereken detay bu.
Bunun dışında da internetteki medyum yorum sitelerini okuyarak çalışacağınız medyum hakkında bilgi toplayabilirsiniz.
Daha dikkat edilmesi gereken birçok küçük detay var ancak bunlar işin biraz teknik detaylarına girdiğinden her insanın anlayabileceği şekildeki en basit dikkat edilmesi gerekenler bunlar.
Allah herkesin karşısına doğru insanlar çıkarsın.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Mustafa Mart 3, 2021 at 8:49 pm

    Selamlar, bir sürü medyum hoca ile çalıştım bugüne kadar ama en kötüsü galiba Medyum Mahmut oldu.
    Bu dolandırıcı medyuma papaz büyüsü yaptırmak için ödeme yaptım, adresimi verdim, büyü ile alakalı çalışmaları tamamlayıp bilgileri göndereceğini belirtmişti. Bilgiler dediğim malzemeler ve nasıl yapılacağı tabi.
    Dolandırıcı bana tek bir eşya, malzeme bile göndermedi. Üç ay bekledim, üç ay boyunca bir kez bile aramadım çünkü telefonda aramamı söyledi. Saygılı bir şekilde hocanın dediklerini yapmış olmama rağmen böyle davranması çok zoruma gitti. Üç ayın sonunda telefonuna ulaşamadım, numarasını değiştirmiş.

  • Leave a Reply