Medyum Yorumları

Medyum Hoca Dolandırıcı mı Güvenilir Mi Nasıl Anlarız?

İçinde var olduğumuz fiziki dünyanın sınırları bulunur. Bu dünyada karşımıza çıkan her şey belli kurallar ile ele alınmak zorundadır. Kimi zaman fizik kanunları kimi zaman ise insanların kendi belirlediği şartlar burada yaşananları etkilemektedir. Ancak, içinde sonsuzluğun bulunduğu metafizik alemleri için böyle bir şey söz konusu bile değildir. O alemlerde var olan her şey kurallardan muaf ve insanların kullanımı için verilmiş birer hediyedir. Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece, bu alemlerdeki sonsuz güçten tam da istediğiniz gibi yararlanabilir, pek çok konuda sayısız fayda elde edebilirsiniz.

Medyumluk mesleği zaman içerisinde pek çok kişi tarafından uygulanmış, sayısız yöntem aracılığıyla geliştirilmiştir. İnsanların bilinmeyene ve öte alemlere duyduğu merak bu mesleğin çok daha popüler hale gelmesini sağlamıştır. Zaman içerisinde sıkça yapılan büyü ve benzeri çalışmalar aracılığıyla, medyum hocaların bu alemlerle ilgili bilgisi artmıştır. Yine aynı şekilde, el verme gibi özel yöntemler kullanılarak aktarılan büyü teknikleri, tecrübeler insanların hayatının çok daha rahat değiştirilebilmesini sağlamıştır.

Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır bilmek çok önemlidir. Bu alanda çalışan, pek çok başarılı büyü uygulaması ile insanlara yardım eden kişiler olduğu gibi kendini medyum gibi tanıtan dolandırıcılar da bulunmaktadır. Bu insanlar, özellikle maneviyata başvurduğunuz zor durumunuzu kullanarak haksız kazanç elde etmektedir. Böylesi şarlatanlardan uzak durmak için medyumların niteliklerini iyi bilmek, gerçek medyumları anlamak gereklidir.

Gerçek Medyumlar Yanıt Vermekten Kaçınmaz

Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır sorusunun en net cevaplarından biri, gerçek medyum hocaların hiçbir zaman sorularınızı yanıtlamaktan, kafanıza takılan her şeyi cevaplamaktan kaçınmayacak olmasıdır.

İşinin ehli, profesyonel medyum hocalar merak ettiğiniz her konuda yanıt verecek, ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi çekinmeden sunacaktır. Bu medyumlar, kafanızda herhangi bir soru işareti kalmayana kadar size yardım etmeye gayret edecek, böylece herhangi bir olası mağduriyetin önüne geçecektir.

Dolandırıcı medyumlarda bu durum tam tersidir. Sorularınıza yanıt vermekten kaçınan bu kişiler sizi sadece maddi bir kazanç olarak görecektir.

Medyumlar İnsanlara Yardım Odaklıdır

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar her zaman için sorunlarınızı dinler, size yardımcı olmak adına çaba gösterir. Yapılan her türlü işlem için bu durum geçerlidir. Aşk büyüsü de olsa soğutma büyüsü de olsa her daim hayırlı sonuçlar elde edebilmenizi sağlar.

Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek bir diğer cevap da medyum hocanın bu konuda size olan yaklaşımıdır. Eğer çalışacağınız kişi, derdinizi dinlemiyor ve sorularınızı yanıtlamaktan kaçınarak üzerinizde bir baskı kuruyorsa o kişiden uzak durmanızda fayda vardır. Güvenilir medyum hocalar, her zaman için sorularınızı cevaplayacak, size destek olmak için gereken her şeyi yapacaktır.

Doğru medyumu bulmak adına sitemize gelen yorum ve şikayetleri de değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm mesajlara ulaşmak, soru sormak ya da deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

  • Reply Zuhal Ağustos 14, 2020 at 5:51 pm

    Selam arkadaşlar ben de hikayemi anlatmak istedim. Evliyim iki çocuğum var. Bugüne kadar tek bir sıkıntım yoktu. Ama aniden eşim başka bir kadınla konuşmaya, ilgilenmeye başladı. Telefonda mesajlarını yakalıyorum inkar ediyor. En sonunda onun telefonunu bilgisayardan gizlice Whatssap Web’e bağladım, orada açık açık gördüm, boşanacağım, seninle evleneceğim vesaire yazıyordu. Korktum, üstüne gidersem daha ters tepki verir diye. Ağlayarak kafam dağılsın diye internette gezerken şans eseri Ali gürses hocaya denk geldim okudum inceledim herkes çok memnun olunca ben de aradım derdimi anlattım. Aşk amacıyla papaz büyüsü yaptırdım. Bir haftada tamamlandı, 10 gün gibi de etkileri ortaya çıkmaya başladı. Eşimle hiç bu konuyu konuşmadım, sanki hiç bilmiyormuş gibi davranmaya devam ettim. Mesajları okudum tabi. Birden bire kadına sanki hiçbir şey yazmamış gibi ters davranmaya başladı. Benden bahsedip vazgeçemem ondan gibi mesajlar attı. En son kadını tersleyip engelledi ve o günden beri hiç konuşmadı. Şimdi eve gelirken hediyeler, çiçekler alıyor. Sanki cicim aylarımızda gibi olduk. O gün iyiki o mesaja denk gelip ali hocaya işlem yaptırmışım, yoksa ailem yuvam yıkılacaktı resmen. Çok fazla dolandırılanda gördüm internet ortamında. İyiki daha ilk başta kendisine denk gelmişim diyorum.

  • Reply Azad Aralık 9, 2020 at 10:48 am

    Bağlama büyüsü ile ilgili çok araştırma yaptım ama tutarlı bir medyum hoca olarak sadece ali gürses hocayı gördüm. Kendisinin kariyerini araştırınca da zaten her şey ortaya çıkıyor. Işlemi yaptırdığımda çok basit bir şey olarak düşünüyordum ama hocanın anlattıklarını görünce öyle olmadığını anlamış oldum. Yaptığı işlemden sonra anında farkı ve durumu hissetmeye başladım gerçekten de söylendiği gibi bir hocaymış emin olun. Çok başarılı ve tam istediğim gibi sonuç aldım bağlama çalışmasından hocayla alakalı iletişim bilgilerini de ihtiyacı olanlar için bırakıyorum: 535 590 62 75 üzerinden ulaşabilirsiniz iletişim kurma konusunda çok iyi bir hoca sorularınıza net yanıt veriyor ayrıca onu da çok sevdim

  • Reply Ece Ocak 3, 2021 at 10:52 am

    İki hafta önce burada görüp ali gürses hoca ile iletişime geçtim eşimle yaşadıklarımız konusunda, başkası girmişti aramıza özetle, hiç olmayacak bir insan resmen evliliğimi parmağında oynatıyordu, o kadından uzaklaşıp bana bağlanması için bir çalışma yaptırdım, çalışma bittikten sonra eşimde ilk günler hiçbir değişiklik olmadı ama biraz vakit geçtikten sonra çok garip bir şekilde bana olan ilgisi arttı, daha önce hiç çiçek almayan insan her gün eve çiçeklerle gelmeye başladı, seni ihmal ettim lafları etmeye başladı ve bana sürpriz olarak tatil ayarladı çok güzel bir hafta geçirdik, o bahsettiğim kadının adı bile geçmiyor aklından bile geçmiyor şu an, eğer ali hocaya ulaşmak isterseniz medyumalibey@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz ben buradan yazmıştım daha sonra sitesinde de numarası var

  • Leave a Reply