Medyum Yorumları

Medyum Hoca Şikayetleri ve Yorumları

Doğuştan gelen yetenekleri ile bizlere seçilmiş kişiler olduklarını düşündüren medyum hocalar, pek çok gizemli olayı yapabilme kudretine sahiptir. Medyumlar, yaptıkları işlemler ile insanlara yardımcı olmaya çalışır. Ancak günümüzde artan dolandırıcılık vakaları nedeniyle bir medyuma gitmeden önce insanların araştırma yapması gerekir. Bunun için medyum hoca şikayetleri nereden okunur sorusu sürekli olarak gündeme gelmektedir.

Medyum olmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bunun için yapılması gereken pek çok farklı şey bulunur. Bunlar:

 • Küçük yaşlardan itibaren hocalar kendisini bu mesleğe adarlar.
 • Bu dünyanın ve gayb alemlerinin bilimlerini öğrenirler.
 • Fizik, felsefe, kimya, geometri vb. bilimler haricinde havas ve ledün gibi farklı bilimler ile de uğraşırlar. Bu bilimlerde profesör kadar bilgili olurlar.
 • Metafiziksel enerjileri kullanmayı öğrenirler. Bu durumda insanların isteklerini yerine getirmek için yapılan büyü işlemlerinde enerjilerden yararlanırlar.
 • Trans işleminin en gelişmişini yaparlar. Ruhlarını bedenlerinden ayırarak gaipte yolculuk ederler.
 • Ölen kişilerin ruhları ile temasa geçebilirler.

Bunun gibi pek çok farklı şey ile birlikte yıllarca sürecek olan hummalı ve çetin bir çalışma sonrasında medyumluk mertebesine ulaşırlar. Yani doğuştan güçlerinin olması onları sadece çalışmaya itmektedir. Medyumluk, çalışmadan elde edilebilecek bir şey değildir.

Medyum Hoca Şikayetleri Nereden Okunur?

Bir medyum olmak görüldüğü gibi hiçte kolay bir şey değildir. Ancak burada önemli olan nokta günümüzde medyumlara olan ve giderek artan ilgiden dolayı bazı kişilerin hiçbir özelliği olmadan bu işe soyunmaya kalkmalarıdır. Dolandırıcı, sahtekar olan bu kişilerin tek yaptıkları insanların zamanlarını çalmaktan başka bir şey değildir.

Artan dolandırıcılık vakalarına karşı bir medyum hocaya başvurmadan önce onun hakkında araştırma yapmak gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu nedenle yapılacak olan araştırmada kullanılabilecek olan her şey kullanılmalı ve hocalar hakkında bilgi elde edilmelidir.

Medyumlara gitmiş olan kişiler günümüzde bir hoca ile yaşadığı her şeyi detaylı bir şekilde yorumlarda anlatmaktadır. Bu yorumlar sayesinde medyum hocalar hakkında fikir edinmek mümkündür. Dolayısı ile Medyum hoca şikayetleri nereden okunur sorusunun ilk cevabı kişilerin yapmış olduğu yorumlara bakmaktır denilebilir. Bunun haricinde:

 • Sosyal medya grupları
 • Forum siteleri
 • Sözlük siteleri

Gibi alanlarda da hocalar hakkında bazı bilgiler edinmek mümkündür. İnsanlar bir hocadan beklediklerini aldıkları zaman ve hoca başarılı olduğu zaman bunu çok dillendirmezler. Ancak beklenileni karşılamayan hoca ile karşılaştıklarında bunu daha çok ve rahat bir şekilde dillendirirler. Bu nedenle yapılacak olan araştırma içerisinde bunun gibi düşüncelerin önemi de büyüktür.

Dolandırıcı olan hocalar, sizlerin sadece zamanını çalar. Yukarıdaki bilimlerim hiçbirisinde anlamaz. Muska yazamaz, büyü yapamaz. Tek amaçları maddi olarak yarar sağlamaktan öte bir şey değildir.  O nedenle medyum hoca şikayetleri nereden okunur konularına girerek hocalar hakkında fikir edinmek gerekir.

Medyumlar ile ilgili fikir edinmek, bilgi alışverişinde bulunmak ve yorumları okumak için web sitemizin yorum kısmı bulunmaktadır. Yorumlara bakmak ve kendinizde yorumlarınız ile katkı sağlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply Cemal Haziran 12, 2019 at 6:35 pm

  Dükkanımın yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle bir vefk çalışması yaptırdım. Okuyan arkadaşların fazla vaktini almamak adına süreci kısaltarak anlatacağım. Ali Gürses hoca ile çalıştım. Hatta bu site miydi başka bir yer miydi hatırlamıyorum ama bir arkadaşın yorumu üzerine kendisiyle konuşmuştum. Bir hafta gibi kısa bir sürede vefkin yapımını tamamlayıp kargoyla gönderdi. Kargo ulaştıktan sonra tarif etti nasıl kullanacağımı, iki gün boyunca çok başını ağrıttım hocamın sorularımla. Etkisini bir haftadan itibaren görmeye başladım. Hiç beklenmeyecek bir yerden toplu sipariş geldi, o ayın tüm cirosunu bu sipariş yaptı diyebilirim. Sonrasında düzenli olarak çalışma teklifleri geldi. Allah razı olsun gerçekten de işinin ehli ve sözünün eri bir adammış. Çok fazla dolandırılan insan görüyorum internet ortamında arkadaşlar siz siz olun önce iyi araştırın ilk denemede ali hocaya denk geldiğim için şanslıyım sanıyorum kendisinden bilgi almak isteyenler için ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com teli 05355906275 tabi son raddede kararınızı kendiniz verin.

 • Leave a Reply