Medyum Yorumları

Medyum Şikayetleri Nereye Yapılır?

Medyum olabilmek için mutlaka özel eğitimlerden geçilmesi ve farklı ilimler konusunda yüksek bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Her isteyenin medyum olabilmesi mümkün olmadığı gibi, bu kadim ilimleri de bilmesi imkansızdır. Bu nedenle, medyum hocalar ile çalışmadan önce medyum şikayetleri ile ilgili araştırma yapılması, hakkında şikayet olan kişilerden uzak durularak gerçek medyum hocalarla çalışılması gerekmektedir.

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, pek çok açıdan kendilerini belli etmektedir. Bu kişiler, medyumluk mesleğini bir gönül işi olarak gördükleri için, yaptıkları tüm çalışmaları da bu doğrultuda hazırlamaktadır. Gerçek ve güvenilir bir medyum hoca, hiçbir koşulda mağduriyet yaşamamanız adına özel olarak gayret edecektir. Medyum şikayetlerinde göreceğiniz kişilerin aksine, dürüst medyumlar asla mağdur etmeyecektir.

Medyum olmak için ilim konusunda yeteri kadar bilgili olmak çok önemlidir. Diğer alemlerde var olan her şeyin temellerinde ilim bilgisi olduğu için mutlaka kendini yetiştirmiş insanlarla çalışılması gerekmektedir. Medyum şikayetlerinde adı geçen kişilerin ilim konusunda bilgi sahibi olabilmesi mümkün değildir. Medyumluk mesleğinin ilmi de tıpkı tüm diğer aşamaları gibi oldukça gizli tutulmaktadır.

Gerçek ve güvenilir bir medyum hoca, manevi alemlerle ilgili herhangi bir çalışmaya başlamadan önce ilk olarak farklı enerjileri incelemekte, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine karar vermektedir. Gaybi boyutlarda yapılan bu inceleme neticesinde, çalışma yapılırken kullanılması gereken yöntemlerden, hangi ilimlerin daha etkili olacağına kadar pek çok farklı konuda net bilgi alınmaktadır. Medyum şikayetlerinde adı geçen kişilerin böyle bir uygulama yapmadığı, herkese aynı çalışmayı yaparak başarısız olduğu bilinmektedir.

Tüm İşlemler Kişiye Özel Yapılmak Zorundadır

Medyum hocalar, manevi alemlerle alakalı yaptıkları tüm çalışmaları kişiye özel olarak hazırlamaktadır. Çalışmaları yaparken, hangi yöntemlerin kullanılacağından ne gibi ilimlere ihtiyaç duyulacağına kadar tüm aşamalarda medyum hocaların dikkatli davranması gerekmektedir. Bu aşamalarda, çalışmaya başlamadan yapılan bakım işleminin önemi büyüktür. Medyum şikayetlerinde adı geçen dolandırıcıların aksine, gerçek medyum hocaların bu işlemi doğru şekilde tamamladığı bilinmektedir.

İşlemlerin kişiye özel olarak yapılmasının en önemli sebebi, yapılacak olan çalışmadan tam verim alabilmektir. Her insanın enerjisi farklı olduğu için, yapılacak olan çalışmanın da değişmesi gerekmektedir. Medyum şikayetlerini okuduktan ve iyi araştırma yaptıktan sonra, bu alanda uzman olan dürüst medyum hocalara ulaşabilmeniz mümkündür.

Her Çalışmada Farklı İlimlere İhtiyaç Duyulur

Medyum hocalar, farklı konularda işlem yaparken çok çeşitli ilimlerin gücünden yararlanmaktadır. Özellikle, havas adı verilen ve kadim dönemlerden beri kullanılan ilmin gücü çok önemlidir. Medyum şikayetlerinde bahsedilen sahte medyumların böylesi ilimlere erişebilmesi hiçbir zaman mümkün değildir.

Medyumların hangi ilimleri kullanacakları da yine çalışmaya başlamadan önce yaptıkları bakım sırasında belirlenmektedir. İşinde uzman olan, gerçek ve güvenilir bir medyum hoca, tüm aşamaları en iyi şekilde yerine getirecek ve başarılı bir çalışma yapacaktır.

Sizlerden sitemize gelen medyum şikayetleri de dahil olmak üzere, medyum hocalar hakkında yapılan tüm yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply