Medyum Yorumları

Medyum Şikayetlerine Nereden Bakılır?

Fiziksel dünyalar maneviyat ile ilgili belirli kavramları açıklamakta zorlanmaktadır. Öte dünyalar, bizim düşündüğümüz kadar sınırlı ve küçük değildir. Bu alemlerde var olan her şeyin pek çok gizem barındırdığı bilinmektedir. Medyum şikayetlerinde de görüleceği üzere, bu alemleri herkesin anlaması ve tanıması imkansızdır. Bu alemler, sadece işinin ehli olan profesyonel medyum hocalar tarafından anlaşılabilmektedir.

Medyum hocaların büyü ve benzeri işlemleri yapabilmesi için mutlaka özel ilimlerde yüksek derecede bir uzmanlık elde etmiş olmaları gereklidir. Bu ilimleri tanımak ve anlamak için çok küçük yaşlardan itibaren bir eğitim süreci başlamaktadır. Güncel medyum şikayetlerinde adı geçen dolandırıcıların bu gibi eğitimlerden hiçbir şekilde geçmediği bilinmektedir. Bu eğitimler, yalnızca bu yola ömrünü adayan, gerçek medyum hocalara verilmektedir.

Medyumların kullandığı bilgilerin her biri oldukça gizli tutulmaktadır. Bazı durumlarda, bu bilgilere medyum hocaların bile ulaşması mümkün olmamaktadır. Sadece belirli alanlarda uzmanlık kazanan medyumların özel bilgilere erişebildiği bilinmektedir. Bu nedenle, medyum hoca yorumlarında bazı çalışmaların sadece belirli isimler tarafından yapılabildiği görülmektedir.

Gayb ile ilgili işlem yaptıracak, farklı çalışmalar ile bu alemlerin desteğini alacak olan kişilerin mutlaka medyum hocaları iyi araştırması gereklidir. Medyum şikayetlerine nereden bakılır bilmediğiniz sürece sahte medyum hocalar tarafından mağdur edilme ihtimaliniz yüksek olacaktır. Gerçek ve güvenilir medyumlar her konuda destek sağlarken, sahte medyumların tek amacı haksız yere kazanç elde etmektir. Bu nedenle, dolandırıcılara karşı araştırma yapmadan medyum tercihinde bulunulmamalıdır.

Manevi dünyalarda var olan her şeyin belirli ölçüde zorluğu ve karmaşası bulunmaktadır. Gayb alemleri ile ilgili işlem yapan medyum hocalar, bu alemlerdeki zorlukları eğitim süreçlerinde öğrenmektedir. Medyum şikayetlerinde adı geçmeyen, yaptığı başarılı işlemlerle bilinen üstat medyumların hiçbir zaman mağduriyet yaşatmayacakları kesindir.

Bazı Büyüler Çok Daha Zordur

Medyum hocalar, farklı büyüler ile ilgili çalışmalar yaparken kimi zaman zorlu ve karmaşık ilimlerden yararlanabilmektedir. Bu ilimlerin ne olacağı bile medyumluk mesleğinin gizemlerinden kabul ederek saklı tutulmaktadır. Sıradan insanların medyumluk ilimlerinin adını bile bilmesi mümkün değildir.

Medyum şikayetlerine nereden bakılır bilmek, tüm bu zorlu büyü uygulamalarında başarıya ulaşabilmek için önemlidir. Şikayet alan medyumlardan uzak durduğunuz sürece gerçek medyumlar tarafından mağdur edilmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Gerçek bir medyum hoca, yapacağı çalışmaya başlamadan önce bakım işlemi yapmakta, büyünün yapılması ile ilgili herhangi bir sakınca olup olmadığını incelemektedir. Medyumlar, eğer herhangi bir olumsuz durum varsa işleme başlamamakta, bu sayede mağduriyetlerin önüne geçmektedir. Gerçek medyum hocalar, medyumluk mesleğini bir gönül işi olarak görmekte, kendilerine danışan kişilere her zaman en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Her Büyüde Manevi Enerjiler Kullanılır

Medyum hocalar, büyü ve benzeri uygulamaları yaparken her zaman için gayb alemlerine ait enerjilerle çalışmaktadır. Bu alemlerde var olan enerjiler, havas ve ledün gibi ilimlerle tanınmaktadır. Bu ilimleri bilmeyen medyumların büyü yapabilmesi imkansızdır.

Medyum hoca şikayetlerinde deneyimlerini paylaşan insanların da belirttiği üzere, şikayet alan medyum hocaların her zaman için uydurma yöntemler kullandığı bilinmektedir. Gerçek ve güvenilir medyumların aksine, sahte medyumların asla büyü yapması, gaybi enerjilerle çalışabilmesi mümkün olmayacaktır. Bu alemlerin her bilgisi gizlidir ve sadece bu alanda eğitim almış olan gerçek medyum hocalar tarafından bilinmektedir.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum hoca şikayetleri ve yorumlarını okumak, dilerseniz sorularınızı sormak ya da siz de çalıştığınız hocalar ile yaşadığınız deneyimleri aktarmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply