Medyum Yorumları

Münih Medyum Hocalar

Günümüzün gizliden gizliye parlayan mesleklerinden bir tanesi de medyum hocalardır. Gerçek bir hocaya ulaşmanın çok zor olduğu medyum hocalar arasında dolandırıcılarda bir hayli fazla miktarda bulunur. İnternetten yapılan araştırmalar yardımıyla güvenilir medyuma ulaşmak biraz olsun kolaylaşmış olsa da bunun için iyi bir inceleme yapılması da şarttır. Münih medyum hocalar arasında bulunan güvenilir hocalara ulaşabilmek içinde internet üzerinden araştırma yapılmalıdır.

Medyumlar, insanların isteklerine cevap vermek üzere yıllarca eğitim alırlar. Bu kişiler özellikle ölen kişilerin ruhları ile iletişime geçerek insanlara faydalı olmaya çalışır. Bu ruhlardan kimi zaman bilgi alırlar kimi zamansa yaptıkları büyü işlemlerinde onların enerjilerini kullanırlar. Bunun için sürekli olarak manevi alemlere yolculuk ederler. Uykularında dahi uyumayıp bu alemleri keşfetmeye çaba gösterirler.

Münih medyum hocalar için ayırt edici bazı özellikler bulunur. Bunlar:

  • Hocalar mesafelere bağlı çalışmaz. Bu nedenle hocanın veya kişinin nerede olduğunun bir önemi yoktur.
  • Medyumlar, kimi zaman büyü yaparak kimi zamansa büyüleri bozarak işlem yapar ve insanlara yardım ederler.
  • Ölen kişilerin ruhları ile iletişime geçerek geçmiş ve gelecekten bilgi aktarabilirler.
  • Bakım, vefk ve dua yaparak muska hazırlamak gibi en önemli işlemleri %100’e yakın başarı ile yaparlar.

Elbette bu işleri yaptırmak için işinin en iyi hocasını bulmak gerekir. Aksi halde yapılanlar hiçbir işe yaramaz ve yaptıran kişinin zamanını çalar.

Nasıl Medyum Olunur?

Almanya’nın en yoğun Türk nüfusuna sahip şehri olan Münih’te sayısız miktarda medyum hizmet vermektedir. Dışarıdan bakıldığında oldukça eğlenceli bir meslek olarak görülen medyumluk aslında arkasında çetrefilli bir yaşam tarzı barındırır. Bir büyü işleminde en ufak bir hata büyünün işlememesine veya hocaya geri dönüş şoku ile dönüş yapmasına neden olabilir. Bunun gibi binlerce kez büyü yapan hocalar için tecrübe ve beceri önceliklidir.

Münih medyum hocalar arasına katılabilmek için ilk şart doğuştan bazı özelliklere sahip olabilmektir. Bu özelliklere vakıf olan kişiler, bu yolda yürümek isterlerse o zaman pek çok farklı alanda kendilerini geliştirmeleri gerekir. Fizik, kimya, biyoloji, felsefe, tıp gibi alanlarda kişilerin kendisini geliştirmesi çok önemlidir. Bu bilim dallarında profesörlerden daha üstün bilgiye sahip olmaları gerekir. Aksi halde bilinçli olarak büyü yapamazlar ve insanlara yardımcı olamazlar.

Günümüzde medyumların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Ancak burada sahte ve güvenilmez olan medyumlar büyük bir yer kaplar. Bu nedenle bir hocaya danışmadan önce onun hakkında bilgi almalı ve internet üzerinden araştırma yapılmalıdır. Böylelikle ancak derdinize derman olabilecek bir hoca bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden Münih’te hizmet veren ve sayıları oldukça az olan hocalara ulaşmak hiçte zor değildir. Münih medyum hocalar hakkında sitemizde bulunan yorumlara bakarak güvenilir medyum hocayı bulabilirsiniz. Sizlerden gelen yorumların yer aldığı sitemizin ilgili sayfasına gitmek ve orada diğer kişiler ile fikir alışverişi yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply