Medyum Yorumları

Sabun Büyüsü Nedir?

Medyumlar tarafından tarih boyunca çok çeşitli büyü yöntemleri geliştirilmiş ve kullanılmıştır. Bunlardan bir tanesi olan sabun büyüsü de tarihin her döneminde medyum hocalar tarafından uygulanan bir büyü işlemidir. Her medyum hocanın üstatlarından öğrenerek yaptığı bu çalışmadan tam olarak etki alabilmek tamamen doğru medyumu seçmekle mümkündür.

Medyumların yaptıkları tüm büyü çalışmalarında kullanılan enerjiler gayb alemlerinden gelir. Bu alemlerde var olan her türlü enerjiyi kontrol etmek ise medyum hocaların sahip olduğu ilimler sayesinde mümkündür. Sabun büyüsü gibi bir büyü çalışması yapıldığı zaman medyumların kullandığı havas ve ledün gibi ilimler sayesinde istenen etkiler elde edilir, istenilen şekilde yönlendirme yapılır.

Medyumluk mesleğinde kolay veya zor çalışma gibi bir şey bulunmaz. Medyumlar için her çalışma aynı ciddiyette yapılmak zorundadır. Sabun büyüsü gibi büyülerde de aynı durum söz konusudur. Yapılan her türlü büyü işlemi sırasında medyumların nefesini iyi kontrol etmesi, çalışmayı doğru şekilde yapması çok önemlidir. Aksi takdirde işlemden net bir tesir alınamayacaktır.

Sabun büyüsü ana amaç olarak ayırma için yapılır. Bu büyü çalışmasında kişiler arasında gözle görülemeyen bağlara etki edilmektedir. Bu bağların tespiti ve olması gerektiği gibi kontrol edilmesi tamamen yetenekli bir medyumun yapabileceği bir iştir.

Sabun Büyüsü Tehlikeli Midir?

medyum ali

Sabun büyüsü ayırma büyüsü olması nedeniyle kara büyü gibi düşünülebilir ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Her ayırma büyüsü kara büyü özelliklerine ve enerjilerine sahip olmaz. Sabun büyüsü de normal bir büyü çalışmasıdır.

Herhangi bir büyünün insanlar için tehlikeli olması sadece kara büyü enerjileri içermesiyle mümkündür. Bu işe gönül vermiş medyumlar kara büyü çalışmalarını yapmayı kabul etmeyecektir. Sabun büyüsü de kara büyü çalışması olmadığı için tesiri altına aldığı kişilere hiçbir şekilde kötü zararlı bir etki yaratmayacaktır.

Büyülerin nitelikleri düşünüldüğü zaman tehlikeli olup olmadığı da kolayca anlaşılabilir. Örneğin, sabun büyüsünde herhangi bir zarar verme amacı bulunmamaktadır. Sadece ayırma işlemi için yapılan bu uygulamanın kara büyü olması da mümkün değildir.

Sabun Büyüsü Yaptırana Zarar Verir Mi?

Sabun büyüsü de dahil olmak üzere her büyü çalışması medyum hocalar tarafından yapılır. Medyumlar bu tarz işlemleri yapabilmek için uzun süren bir eğitimden geçer ve hazırlanır. Bu eğitim sayesinde istenen etkiler elde edilebilmektedir.

Büyülerin hiçbir zararı yoktur. Yaptıran kişiye veya yapan medyuma asla bir tehlike yaratmaz. Bu durum sabun büyüsü için de geçerlidir.

Medyumlar çoğu zaman sabun büyüsü yerine alternatif olarak papaz büyüsü kullanmaktadır. Papaz büyüsü, sabun büyüsüne kıyasla çok daha hızlı tutan, yoğun etkili bir çalışmadır. Papaz büyüsüyle de sabun büyüsünde alınan sonuçların aynısı alınabilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada bulunmaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply