Medyum Yorumları

Sahte ve Dolandırıcı Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Gerçek ve dolandırıcı medyumlar arasında her daim çok ince bir çizgi vardır. Karşı taraf bunu her zaman doğru şekilde anlayamaz. Bundan dolayı medyum hocalara gitmeden önce muhakkak onun dolandırıcı mı yoksa gerçek mi olduğunu görmek gerekir. Dolandırıcı medyum hocalar ile birlikte sizler de aradığınız çözümleri rahatça bulabilirsiniz.

Gerçek bir medyum hocaya gitmek günümüz şartlarında hem kolay hem de zordur. Çünkü gittiğiniz bir hocanın gerçek olup olmadığını anlamak son derece zordur. Burada karşımıza çıkan sonuçlar itibari ile aslında gerçek bir hocaya gitmek gerekir. Onun öncesinde de gittiğiniz bir hoca hakkında araştırma yapmalısınız. Diğer türlü hocanın sizin vaktinizi ve paranızı çalıp çalmadığını bilemezsiniz.

Sahtekar insanlar, bu işleri para için yaparlar. Sizlerden daha fazla para koparmak için her şeyi yaparlar. Bundan dolayı sözü ikide bir paraya getiren kişilerin gerçek olma ihtimali çok zayıftır. Sizlerin yapması gereken şey ise tam olarak araştırmaktır. Parayı son söz olarak söyleyen hocalara güvenip diğer hocalara karşı dikkatli olmalısınız.

Gerçek Bir Medyumun Özellikleri Nelerdir?

Dolandırıcı medyumlar ile dolu olan sektör içerisinde kendisine medyum diyen pek çok kişi vardır. Onlar tarafından yapılacak olan işlemler ile birlikte sizler de dilerseniz gerçek bir hocanın özelliklerini araştırmalısınız. Çünkü ancak gerçek bir hocanın özelliklerini bilirseniz dolandırıcı olan ile gerçeği ayırt edebilirsiniz.

Günümüz şartlarında gerçek bir hoca arayışı içerisinde iseniz eğer o zaman sizlerin bilmesi gerekenler şunlardır:

  • Öncelikli olarak medyumların büyü yaptığını veya bozduğunu bilmelisiniz.
  • Medyumlara gitmeden önce onlar hakkında çeşitli araştırmalar yapmalı ve hangi ilimleri bildiğini öğrenmelisiniz. Havas ve ledün ilimleri olmazsa olmaz ilimler arasındadır.
  • Gerçek bir medyum çok çalışmıştır. Hala da çalışmaktadır. Yoğun olan kişilerdir. Dolayısı ile bir an önce işi anlamak isterler.
  • Güvenilir bir medyum yaptığı işten dolayı hiçbir zaman şikayet almaz ve başarısız olmaz.
  • Medyumlar aynı zamanda uhrevi dünyalara göç edebilirler. Bu durum onların güçlerinin büyüklüğünü gösterir.

Sahte bir medyum çok konuşur ve sizi lafları ile kandırır. Gerçek bir medyum ise genel olarak sizi icraat ile ikna eder. Dolandırıcı medyum hocalar ile başlayan süreçte sizler de dilerseniz medyumlara güvenebilir ve onlarla birlikte çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz.

Medyumlar Nasıl Bulunur?

Bir medyum bulmak istediğinizde aslında bunu en iyi internetten yapabilirsiniz. Buralarda insanlar medyumlar hakkındaki düşüncelerini paylaşmaktadır. Bu durumda sizler de bu düşünceleri okursanız eğer o zaman aradığınız çözümleri de fazlası ile bulabilirsiniz. Burada en önemli ayrıntı ise genel olarak medyumların sizlere yardımcı olmak istemesi olacaktır.

Dolandırıcı medyum hocalar hakkında da pek çok yorum vardır. Bir kişinin büyüsünün işe yarayıp yaramadığını öğrenmek internet üzerinde çok kolaydır. Bir hocaya giden kişiler, bu konu hakkındaki görüşlerini paylaşmaktadır. Dolayısı ile bu görüşleri okusanız dahi sizler için yeterli olacaktır.

Sitemizde medyumlar hakkında çeşitli bilgiler içeren yorumlar vardır. Bu yorumlara bakmak ve aradığınız medyumu bulmak isterseniz eğer sizler de ana sayfaya gidebilirsiniz. Ana sayfaya gitmek ve yorumları okumak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Onur Eylül 30, 2019 at 1:36 pm

    Allah razı olsun sizden ali gürses hocam yaptırdığım işlemin sonucu bugün gördüm artık kesin olarak emin oldum başta etkileri acaba tutuyor mu oluyor mu diye düşünüyordum ama artık emin oldum kesinlikle, çok acayip bir his gerçekten hiç beklemezdim bu kadar tesirli ve net bir sonuç alacağımı hocanın numarası 0535 590 62 75 buradan ulaşın başkasına bakmayın bile hiç

  • Leave a Reply