Medyum Yorumları

Sahte ve Gerçek Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Hayatımızın manevi alemlerle yoğun bir şekilde bağlı olduğu, yaşadığımız her şeyin öte dünyada bir karşılığı bulunduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır. Medyum hocalar aracılığıyla tanıdığımız ve öğrendiğimiz diğer alemlerde gerçekleşen pek çok olay bulunmaktadır. Farklı ilimler vesilesiyle incelediğimiz bu alemlerdeki enerjileri, isteklerimiz ve arzularımız için kullanmak mümkündür. Sahte ve gerçek medyum hocaları nasıl anlarız bildikten sonra, bu alemlerle alakalı her çalışmayı güvenle yaptırmak mümkün olacaktır.

Gayb dünyasında pek çok gizem bulunur. Bu gizemleri tam anlamıyla anlayabilmek ise sadece medyumların yapabileceği bir iştir. Medyumlar, bu alemleri tanımak adına sayısız farklı çalışma yaparak kendilerini geliştirmektedir. Yine aynı şekilde, yoğun eğitimlerden geçen medyumlar, insanlara yardım edebilmek adına hem kendi nefes güçlerini hem de bu bilgilerini kullanmaktadır. Sahte ve gerçek medyum hocaları nasıl anlarız konusunda, medyum hocaların bilgisi, eğitimi ve nefes gücü büyük bir göstergedir.

Gerçek bir medyum hoca, sadece ilim eğitimi değil, insanlara nasıl yaklaşması gerektiğini de bilmektedir. Sahte ve gerçek medyum hocaları nasıl anlarız konusunda net bir ayırt edici olan bu yaklaşım, dürüst medyumların her zaman için ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Gerçek medyumlar, insanlara yardım etme gayesi ile çalışırken, sahte medyumlar sadece kendilerini düşünerek hareket etmektedir.

Medyumluk mesleği her zaman için var olmuş bir meslektir. Tarihin her döneminde karşımıza çıkan medyumlar, her türlü konuda insanlara destek olmuş, çeşitli çalışmalar aracılığıyla yardım etmiştir. Sahte ve gerçek medyum hocaları nasıl anlarız bildikten sonra, gerçek medyumları kolayca bulmak ve öte alemlerden yardım almak mümkündür.

Gerçek Medyumlar Her Zaman Doğruyu Söyler

Bir medyum hoca, aldığı eğitim sırasında her daim dürüstlüğün önemini bilecek ve yaptığı tüm çalışmalarda buna dikkat edecektir. Sahte ve gerçek medyum hocaları nasıl anlarız sorusuna verilebilecek cevaplardan biri de medyum hocanın dürüstlüğüdür.

Gerçek bir medyum hoca, yapılamayacak veya imkansız olan bir çalışmayı asla kabul etmeyecektir. Sahte medyumlar, her çalışmanın yapılabileceğini söyleyerek insanları kandırmakta ve mağdur etmektedir. İmkansız olan, geleceği görme gibi işlemleri bile yapabileceğini söyleyen sahtekarlar, bu şekilde pek çok kişiye mağduriyet yaşatmaktadır. Sahte ve gerçek medyum hocaları nasıl anlarız öğrendikten sonra, bu kişileri ayırt etmek oldukça kolaydır.

İyi Araştırma ile Güvenilir Medyumları Bulmak Mümkündür

Sahte ve gerçek medyum hocaları nasıl anlarız bildiğiniz sürece, dolandırıcılar tarafından mağdur edilmek konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Gerçek medyumlar, her zaman kendini belli edecek ve size en iyi çalışmaları yapacaktır.

Dürüst ve güvenilir bir medyum, asla mağduriyet yaşatmamak adına elinden geleni yapacaktır. Yapılamayacak bir işlemi en başta kabul etmeyerek zor duruma düşmenizi engelleyecektir. Yine aynı şekilde, gerçek medyumların nefes gücü yüksek olduğu için yaptıkları işlemler kısa sürede etki ederek, istediğiniz sonucu verecektir.

Sitemize gelen çok sayıda medyum tavsiye ve şikayet mesajını ana sayfamızda yayınlamaktayız. Tüm bunlara ulaşmak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Cemre Nisan 9, 2019 at 9:53 pm

    Ben medyumluk olaylarına pek inanmayan biriydim ama Medyum Ali Gürses’in sosyal medya hesapları dikkatimi çekti. Elli binden fazla insan takip ediyor, bir sürü yorum var, gazetelerde haberleri çıkıyor, acaba gerçekten böyle bir şey var mı diyerek denemeye karar verdim. 05355906275 telefonu aradım kendisiyle görüştüğümde aklımdaki tüm soruları sordum sabırla cevapladı ve bir başarı vefki yaptırdım. Söylediği sürede tamamlayıp gerçekten evime kadar ulaştırdı vefki. Beklediğimden daha hızlı geldi diyebilirim. Başarılı olmayı istediğim konu özel bir şey olduğu için burada söylemek istemiyorum ama kesinlikle beklediğimden çok daha iyi bir sonuç aldım. Hala bu duruma şaşırıyorum çünkü benim hayatımda hiç böyle bir durum olmamıştı, olabileceği bile aklıma gelmezdi. İşlem yaptırmayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Bir sürü insan da tavsiye etmiş zaten ama ben bizzat yaşadığımı anlatarak yardım etmek istedim.

  • Reply Murat Temmuz 3, 2022 at 6:24 pm

    Selam arkadaşlar. Eşimle bir kavga sebebiyle evleri ayırmak zorunda kaldık. Başka şehre gitti, başka bir kadının yanına taşındı. Ama gönlüm onda olduğu için boşanmaya hiç yanaşmadım. Bir seneye yakın böyle yaşadık, telefonlarıma bile cevap vermiyordu, aradığımda kızıp bağırıp kapatıyordu. Ali Gürses hocaya geri döndürme büyüsü yaptırdım papaz büyüsü şeklinde. Telefonu 0535 590 62 75 kendisinin. Çalışma bitti, üstünden 5 gün geçmedi eve geri geldi. Yine konuşmuyordu ama benimle. Bir seneden sonra eve gelmesi bile çok büyük bir olay olarak göründü bana ama asıl olay bundan sonra başladı. Bir hafta içinde aramız düzelmeye başladı, benden özür diledi defalarca. Haksız olduğunu ve çok büyük yanlış yaptığını söyledi. Ben de alttan alıp affettim. Bu olaylar düzelince ali hocayı arayıp teşekkür ettim. Gerçekten ilmi bilgisi sayesinde herkesin olmaz dediği, üstünden bir sene geçen olayı bile çözebildi. Çok güçlü bir medyum hocaymış, benim inancım vardı böyle işlere ama bu kadar olacağını beklemiyordum. Söylediği süreler birebir tuttu. İnternet ortamı dolandırıcılardan geçilmezken hala bu gibi düzgün insanların olması mutluluk verici ve ben de yaşadığım olumlu deneyimi paylaşmak istedim.

  • Leave a Reply