Medyum Yorumları

Sahte ve Güvenilir Medyumlar Kimdir?

Medyum hocalar ile çalışmaya karar vermeden önce mutlaka detaylı bir araştırma yapılması tavsiye edilmektedir. Medyumluk mesleğinin oldukça popüler olması ve bunun akabinde dolandırıcıların kendini medyum gibi tanıtmasıyla insanlar mağdur olabilmektedir. Bu noktada, güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilmeniz ve çalışacağınız medyum hocayı buna göre belirlemeniz gereklidir. Güvenilir bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece mağdur edilmekten korunabilir, hiçbir zaman boş yere beklentiye sokulmadan, dürüst büyüler yaptırabilirsiniz.

Gerçek medyumları sahtekarlardan ayırt edebileceğiniz pek çok nokta bulunur. Bunlardan ilki, medyum hocaların size olan yaklaşımıdır. Dolandırıcı medyumlar, size her zaman kendi menfaatleri doğrultusunda yaklaşacaktır. Genellikle para odaklı çalışan ve insanların derdini umursamayan bu sahtekarlar kendini çok net belli edecektir. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir konusunda, medyum hocanın size olan yaklaşımı, çözüm odaklı olup olmadığı bakabileceğiniz ilk noktadır.

Medyumların dürüstlüğü de güvenilir olup olmadığını belli eder. Eğer bir medyum hoca her türlü büyüyü yapabileceğini, hatta geleceği görmek gibi imkansız çalışmaların bile mümkün olduğunu söylüyorsa, o kişinin gerçekte medyum olma ihtimali yoktur. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir ile ilgili medyum hocanın dürüstlüğüne dikkat etmeniz çok önemlidir. Eğer medyum hoca çalışmalar ile ilgili dürüst davranıyorsa, yapılamayacak çalışmaları net olarak belirtiyorsa o kişinin güvenilirliği daha yüksektir.

Elbette tüm bunlarla birlikte medyum hocaların bilmesi gereken pek çok ilim bulunur. İlim olmadan büyü de dahil olmak üzere herhangi bir manevi çalışma yapılamayacağı için, mutlaka medyumların ilim bilgisine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Havas Bilgisi Mutlaka Kontrol Edilmelidir

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir sorusunun cevaplarından biri de havas bilgisidir. Havas, binlerce yıllık bir tarihe sahip olan, çok eski dönemlerden beri kullanılan özel bir ilimdir. Bu ilim gizli tutulduğu için sadece el verme yöntemiyle aktarılabilmektedir. Çalışacağınız kişi, gerçek bir medyum hoca olmadığı sürece bu gibi bilgilere erişebilmesi mümkün değildir.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir cevap ararken işlem yaptıracağınız medyum hocanın havas ilmi ile ilgili bilgisini mutlaka kontrol etmeniz önerilmektedir. Havas eğitimi almamış ve bu alanda uzmanlaşmamış olan bir medyum hocanın başarılı olması hiçbir zaman mümkün değildir.

Ledün Gibi İlimler Büyülerde Öneme Sahiptir

Medyumlukta sadece havas değil aynı zamanda ledün gibi ilimler de önem taşımaktadır. Gerçek medyum hocalar, havas ile birlikte ledün ilminde de uzmanlık edinmek zorundadır.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir konusu, bakmanız gereken noktayı bildiğiniz sürece oldukça kolaydır. İlim bilgisi, medyum hocanın dürüstlüğü ve size olan yaklaşımı, çalışacağınız kişinin güvenilirliğini kısa sürede belli edecektir.

Tüm bunlara ek olarak, diğer insanların yorumları ve medyum hoca ile yaşadığı deneyimler de fikir verebilir. Eğer bu nitelikleri karşılıyor ve aynı zamanda pek çok kişi tarafından tavsiye ediliyorsa, o kişinin güvenilir bir medyum hoca olma ihtimali çok daha yüksek olacaktır.

Araştırmanızda, sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini de değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply