Medyum Yorumları

Sahtekar Medyumlar Kimdir?

Medyumlar tarafından yapılan büyü çalışmalarının gerçekten etkili olabilmesi için bu işte eğitim almış kişilerce yapılmış olması gereklidir. Bir medyum hocanın büyü yapması demek diğer alemlerde olan enerjilerin harekete geçirilmesi anlamına gelir. Sahtekar medyumlar büyü yapmanın kolay ve her koşulda mümkün olan bir şey olduğunu iddia ediyor olsa da aslında böylesi bir durumun gerçekliği bulunmamaktadır.

Sahtekar medyumlar insanları mağdur etmek için neredeyse her konuda büyü yapılabildiğini söyler. Bu bir açıdan doğru olsa da pek çok yanlış nokta barındırır. İşinin ehli bir medyum pek çok konuda büyü yapabilecektir. Bu konular arasında ilişkiler, aşk, kısmet açma gibi farklı konular bulunur. Neredeyse her konuda büyü yapılabilir. Ancak bu durum asla büyü ile mucizevi etkiler yaratılacağı anlamına gelmez.

Büyünün ve gayb alemlerinin de belli sınırları vardır. Eğer bu sınırlar olmasaydı dünyamız bugünkü halinde olamazdı. Her medyum yaptığı çalışmalarda bu sınırlara sadık kalmak zorundadır. Buna sadık kalınmadığı sürece hiçbir konudan istenen etki alınamayacaktır. En iyi medyum hoca tarafından yapılan çalışma bile başarısız olacaktır.

Sahtekar medyumlara hiçbir şekilde herhangi bir sınırın varlığını kabul etmezler. Bu kişilere göre her türlü çalışma kolayca yapılabilir. Bu gibi yalanlar sayesinde insanları tuzaklarına düşüren dolandırıcılar maddi ve manevi zararlara yol açmaktadır.

Gerçek Medyumlar Fal Bakmaz

İşini gerçekten yapan ve bu alanda uzmanlaşmış medyum hocalar hiçbir zaman geleceği görebileceklerini iddia etmezler. Geleceği görmek sadece bir hayalden ibarettir. Peygamberler bile bu konuda sınırlandırılmışken hiç kimsenin geleceği görebilecek bir uygulama yapabilmesine imkan yoktur.

Sahtekar medyumlar fal ve benzeri uygulamalara büyük ilgi gösterirler. İnsanların merak ettikleri konuları bu uygulamalar ile görebildiklerini, geleceği okuyabildiklerini söylerler. Elbette bu koca bir yalandan ibarettir. Hiçbir gerçek medyum asla geleceği göremeyecektir.

Medyumların sahip oldukları bilgi bir yere kadar kullanılabilir. Manevi alemlerde de dengelerin korunması için var olan bazı sınırlar söz konusudur. Sahtekar medyumlar tarafından bu durum pek kabul görmüyor olsa da hakikat bu şekildedir.

Sahtekar Medyumlar Hakkınızda Yalan Söyleyecektir

Gerçek medyum hocalar sizin için sadece talep ettiğiniz çalışmayı yapar. Ancak sahtekar medyum hocaların yapmış oldukları şeyin amacı sizden daha fazla para kazanmak olduğu için var olmayan sorunlar uydurabilirler.

Örneğin dolandırıcı bir medyum sizin üzerinizde büyü olduğunu söyleyebilir. Sahtekar medyumlar bu yönteme çok sık başvurmaktadır. Kişilerin üzerinde büyü olduğunu söyleyerek ek çalışmalara para harcatmaya uğraşır.

Gerçekte olmayan türlü bahane ile sizi kandırmaya çalışan bu kişilere karşı dikkatli olmak çok önemlidir. Doğru bir araştırma yaptıktan sonra biraz daha gözü açık davranmak sahtekar medyumların tuzağına düşmemek için yeterli olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply