Medyum Yorumları

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü, çok kez yapılan ve medyum hocaların tarih boyunca sürekli tecrübe edindikleri büyü çalışmaları arasında gösterilmektedir. Bu büyü uygulamaları ile insanların isteklerine kavuşması mümkün olmakta, farklı konularda istedikleri sonucu alabilmektedir. Şirinlik büyüsü gibi bir büyüyle, kişinin tüm çevresine şirin görünmesi, bu sayede farklı avantajlar elde ederek kendi çıkarlarını koruması mümkündür.

Manevi alemlerde var olan karmaşık enerjiler farklı büyü uygulamaları ile dünyamıza aktarılır. Bu büyü uygulamaları içinde, şirinlik büyüsü gibi büyüler tarih boyunca sıkça kullanılmıştır. Medyumlar, bugün bile tarihin ilk çağlarında kullanılan büyü yöntemlerini tercih etmekte, etkisi ispatlanmış çalışmalar ile insanlara yardımcı olmaktadır.

Şirinlik büyüsü yapıldığı zaman medyum hocaların kullandıkları tekniklerin sizin için her zaman en iyisi olduğundan emin olabilirsiniz. Bir medyum hoca, yaptığı tüm çalışmaların en iyi şekilde tutması için elinden geleni yapacaktır. Çalışma şirinlik büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa bu durum geçerlidir. Gerçek medyum hocalar, hiçbir zaman insanları mağdur etmeyecek ve çalışmalarında bu konuya dikkat edecektir.

Büyüler, her zaman için işinin ehli medyumlara bırakılması gereken çalışmalardır. Şirinlik büyüsü gibi bir büyü yapıldığı zaman, bu büyünün etki edebilmesi medyumun her noktayı doğru gerçekleştirilmesi ile mümkündür. En ufak bir detayın bile atlanmadan yapılması büyünün tutmasının tek yoludur.

Mum ile Yapılan Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü, mum gibi yöntemlerle de yapılabilmektedir. Bu yöntem tarih boyunca çok kez kullanılan, medyumların sıkça tercih ettiği bir büyü çalışmasıdır. Mum yönteminde kullanılan malzemelerin kendine özel enerjisi bulunuyor olması medyumların işini kolaylaştırır.

Mum ile yapılan şirinlik büyüsü uygulamasında, ilk olarak kişinin enerjisi büyüyle harmanlanır. Bunu yaparken kişiye ait bir eşya kullanılabilir. Yine aynı şekilde, medyum hocaların çeşitli dualar okuması büyüyü etkili kılar.

Medyumların hangi yöntemi kullandıklarından bağımsız olarak her daim mutlaka özel uygulamalar yapmaları gerekmektedir. Gerçek medyum hocalar, yaptıkları tüm çalışmalarda bu özel uygulamalardan yararlanır. Şirinlik büyüsü yapılırken de bu tarz durumlara rastlamak mümkündür. Özel uygulamaların çeşitleri ve nitelikleri kişiden kişiye göre değişmektedir.

Şirinlik Büyüsünde Mum Neden Kullanılır?

Şirinlik büyüsü yapılırken kullanılan mum, medyum hocanın çağırmış olduğu öte alem enerjileri ile büyülenecek olan kişinin enerjisini dengelemek için kullanılır. Bu iki enerji birbirine harmanlanmadığı sürece büyü tutmayacaktır. Medyumlar, tam olarak bunu sağlamak adına farklı malzemelere başvurabilir.

Elbette her şirinlik büyüsü yapılırken mum kullanılmadığı görülebilmektedir. Kimi zaman, medyum hocanın isteğine bağlı olarak daha farklı malzemeler de kullanılabilir. Hangi malzemenin ne zaman kullanılacağı tamamen medyumların hesaplamaları ve farklı ilimler ile ilgili yapacakları araştırmalar ile belirlenmektedir.

Sitemize şirinlik büyüsü yapan medyum hocalar dahil tüm medyumlar ile ilgili gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Hepsini okumak ve siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply