Medyum Yorumları

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soğutma büyüleri, insanların birbirlerine karşı olan tavır ve davranışlarından kolay bir şekilde anlaşılabilir. Bu büyüler kapsamında insanlar genellikle birbirlerine karşı son derece kötü bir tutum sergilerler. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır diye baktığımızda ise genellikle bu büyünün evli çiftlere yapıldığını bilmek gerekir.

Çiftler, birbirlerinden nefret etmeye ve sürekli olarak tartışmaya başlar. Özellikle büyünün ilk etkisini göstermesinden sonraki süreç içerisinde evde kavga ve gürültü eksik olmaz. O eve misafirliğe dahi gitseniz bunu rahat bir şekilde fark eder ve sizlerin yanınızda da tartışmaktan kendilerini alamazlar. Çünkü karşı tarafın yaptığı her bir hareket iki kişiye de sürekli batar ve bunun sonucunda da tartışmalar başlar.

Soğutma büyüleri genel olarak insanlarda şu şekillerde görülür:

  • Başlangıçta hafif hafif tartışmalar başlar.
  • Sonraki süreçte birbirlerinden tiksinmeler başlar ve nefret tohumları atılır.
  • Sonraki süreçte ise sesli bir şekilde bağırmalar, tartışmalar yaşanır.
  • En son ve insanların boşanmaya gideceği süreçte ise artık yan yana geldikleri her yerde tartışmaya başlarlar ve bunun sonucunda da boşanırlar.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır diye baktığımız anda artık arada çocuklar dahi olsa çiftler onları da çok hoş karşılamaz. Çünkü büyünün etkisi önce eve sonra da aileye yayılır. Hatta eğer ki büyü yapımında tılsımlı bir nesne kullanılmış ise bu nesnenin etkisi ile eve girip çıkan herkes birbirinden nefret etmeye başlar.

Soğutma Büyüsü Etkisi Nasıl Azaltılır?

Bir büyünün etkilerinden şüphelenilmeye başladığında artık onun gücünün azaltılmaya başlanması gerekir. Bu durumda yapılması gereken şeyler ise şunlardır:

  • Dine yönelim gösterilmelidir. Sürekli olarak Kuran – ı kerim okunmalı ve dualar edilmelidir.
  • Sürekli olarak temiz yerlerde dolaşılmalıdır. Yaşanılan ortam sirkeli su ile temizlenmelidir.
  • Tek başına bir yere gidilmemelidir.
  • Çöpün yanından falan geçilmemelidir.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusundan sonra artık bu tarz şeylerin yapılmaması gerekir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise artık insanların bu tür şeyleri fark ettikleri anda bir medyuma danışması gerektiğini bilmeleri gerektiğidir. Medyumlar, büyü ile ilgili her bir şeyde sizlere yardımcı olan kişilerdir. Dolayısı ile kısa zaman içerisinde bulabileceğiniz işinin ehli bir medyum ile tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Soğutma büyülerinde amaç çiftleri ayırmak ve ayrılan çifti elde etmeye çalışmaktır. Genellikle çiftlerden birisini seven kişi tarafından yapılır. Ancak bazen çiftlerde işinin kendisine geri dönmesi, diğer kişiden ayrılması için bu büyüye başvurabilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun büyü söz konusu olduğunda muhakkak uzman bir medyum tarafından sürecin idare edilmesi gerekir. Aksi bir halde büyünün gücü ile başa çıkmak ve onu kontrol altına almak oldukça güçleşecektir.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusunda uzman bir medyum bulmak istediğiniz zaman sitemizdeki yorumlara göz atabilirsiniz. Yorumlar, medyumlar hakkında detaylı bilgi içermekte ve size rehberlik etmektedir. Yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply