Medyum Yorumları

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soğutma büyüleri, insanların birbirlerine karşı olan tavır ve davranışlarından kolay bir şekilde anlaşılabilir. Bu büyüler kapsamında insanlar genellikle birbirlerine karşı son derece kötü bir tutum sergilerler. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır diye baktığımızda ise genellikle bu büyünün evli çiftlere yapıldığını bilmek gerekir.

Çiftler, birbirlerinden nefret etmeye ve sürekli olarak tartışmaya başlar. Özellikle büyünün ilk etkisini göstermesinden sonraki süreç içerisinde evde kavga ve gürültü eksik olmaz. O eve misafirliğe dahi gitseniz bunu rahat bir şekilde fark eder ve sizlerin yanınızda da tartışmaktan kendilerini alamazlar. Çünkü karşı tarafın yaptığı her bir hareket iki kişiye de sürekli batar ve bunun sonucunda da tartışmalar başlar.

Soğutma büyüleri genel olarak insanlarda şu şekillerde görülür:

 • Başlangıçta hafif hafif tartışmalar başlar.
 • Sonraki süreçte birbirlerinden tiksinmeler başlar ve nefret tohumları atılır.
 • Sonraki süreçte ise sesli bir şekilde bağırmalar, tartışmalar yaşanır.
 • En son ve insanların boşanmaya gideceği süreçte ise artık yan yana geldikleri her yerde tartışmaya başlarlar ve bunun sonucunda da boşanırlar.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır diye baktığımız anda artık arada çocuklar dahi olsa çiftler onları da çok hoş karşılamaz. Çünkü büyünün etkisi önce eve sonra da aileye yayılır. Hatta eğer ki büyü yapımında tılsımlı bir nesne kullanılmış ise bu nesnenin etkisi ile eve girip çıkan herkes birbirinden nefret etmeye başlar.

Soğutma Büyüsü Etkisi Nasıl Azaltılır?

Bir büyünün etkilerinden şüphelenilmeye başladığında artık onun gücünün azaltılmaya başlanması gerekir. Bu durumda yapılması gereken şeyler ise şunlardır:

 • Dine yönelim gösterilmelidir. Sürekli olarak Kuran – ı kerim okunmalı ve dualar edilmelidir.
 • Sürekli olarak temiz yerlerde dolaşılmalıdır. Yaşanılan ortam sirkeli su ile temizlenmelidir.
 • Tek başına bir yere gidilmemelidir.
 • Çöpün yanından falan geçilmemelidir.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusundan sonra artık bu tarz şeylerin yapılmaması gerekir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise artık insanların bu tür şeyleri fark ettikleri anda bir medyuma danışması gerektiğini bilmeleri gerektiğidir. Medyumlar, büyü ile ilgili her bir şeyde sizlere yardımcı olan kişilerdir. Dolayısı ile kısa zaman içerisinde bulabileceğiniz işinin ehli bir medyum ile tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Soğutma büyülerinde amaç çiftleri ayırmak ve ayrılan çifti elde etmeye çalışmaktır. Genellikle çiftlerden birisini seven kişi tarafından yapılır. Ancak bazen çiftlerde işinin kendisine geri dönmesi, diğer kişiden ayrılması için bu büyüye başvurabilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun büyü söz konusu olduğunda muhakkak uzman bir medyum tarafından sürecin idare edilmesi gerekir. Aksi bir halde büyünün gücü ile başa çıkmak ve onu kontrol altına almak oldukça güçleşecektir.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusunda uzman bir medyum bulmak istediğiniz zaman sitemizdeki yorumlara göz atabilirsiniz. Yorumlar, medyumlar hakkında detaylı bilgi içermekte ve size rehberlik etmektedir. Yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Rider Mart 28, 2020 at 5:38 pm

  Benim bu konulara özel bir ilgim var 😀 o yüzden çok araştırma yapıyorum. Tabi çok paralar kaptırdığım da oldu. Giden gider ne yapabilirim diyor geçiyorum artık onları. Bazıları var telefonda direk engelliyor hiçbir cevap alamıyorsunuz. Neyse tavsiye kısmına geleyim medyum ali bey var hangi şehirde tam bilmiyorum ben yurtdışındayım ama bu hocadan hiç sıkıntı yaşamadım. İlk yaptırdığım çalışma yıldızname oldu, çok farklı bir işlem yapıyor yaşayabileceğiniz her şeyi söylüyor. Tam bir fal gibi değil ama benim çok işime yaradı o sayede pek çok işimi yoluna soktum. Diğeri vefkti zaten herkesin bildiği. Vefki bana özel hazırladı gönderdi. 40 güne kadar etki görebilirsin dedi, benim işlemin etki etmesi 15 gün civarı sürdü. Etkiler de çok net görüldü yani. Bazılarında çok zayıf etki görülüyor tutmuş gibi yazıyorlar ama bu hocanın yaptığı işlemler çok net görünüyor. Başka sorusu olan varsa yanıtlamaya çalışırım elimden geldiği kadar. Bu arada bahsettiğim ali hoca ali gürses olan yanlış yönlendirmek istemem başka aliler de var 0535 590 62 75 hocanın telefonu medyumalibey@gmail.com da mail adresi.

 • Reply Gurbet Temmuz 28, 2020 at 5:38 pm

  Büyü işinde çok dolandırıcı var çok dikkat edin bu konuya. Özellikle kendini gerçek medyum hoca gibi tanıtan tiplerden uzak durun. Bu işi yapan birini bulacaksanız mutlaka işinin ehli olan kişilerden ilim sahiplerinden biriyle çalışın. Mesela benim kendi tecrübelerime göre medyum ali gürses var. 535 590 62 75 telefon numarasından arıyorum iki senedir. Ne zaman olsa telefonda sağolsun yardım ediyor, birkaç işlemim oldu çok başarılı sonuçlar aldım. Kendisi hem ilgili hem de bilgili bir medyum hoca. Eğer çalışma yaptırmayı düşünüyorsan mutlaka araştır derim…

 • Leave a Reply