Medyum Yorumları

Tarafsız Medyum Hoca Yorumları Neden Dikkate Alınmalı?

Her sektörde sahte ve yalancılar olduğu gibi medyumluk sektöründe de bu tarz kişiler bulunur. Yaptıkları işlemler ile uzun sürede ancak fark edilebilen bu kişilerin tuzağına düşmemek için onların hakkında araştırma yapmak gerekir. Medyum hoca yorumları neden dikkate alınmalı konusu da yapılan araştırma zamanında daha net anlaşılmaktadır.

Medyum olmak son derece kompleks bir iştir. Pek çok farklı özelliklerin aynı anda kullanılması anlamına gelir. Bu güçler, manevi alemlere yönelik olarak yapılan işlemlerde kontrol edilmesi zor olduğundan dolayı medyumların tam konsantre olarak bu güçleri kontrol etmeleri gerekir.

Hocaların öne çıkan özellikleri:

  • İlimler

Gizli ilimlere son derece hakim olan medyum hocalar Havas, Ledün ve Hüddam gibi ilimlerde oldukça başarılıdır. Bunun haricinde gerçek bir medyuma ulaşacağınız yolda yapılan araştırmalarda sorguladığınız medyum hoca yorumları neden dikkate alınmalı sonrasında karşınıza çıkan medyum hocaların tıp, fizik, kimya gibi bu dünyanın ilimlerine de vakıf insanlar oldukları görülür. Ayrıca gök bilimi, Kuran-ı Kerim gibi alanlarda da engin bilgilere sahiptirler.

Medyumlar, küçüklüklerinden beri almış oldukları eğitim sonrasında büyü yapabilmeyi öğrenirler. Büyü hadisesi son derece karmaşık olduğundan dolayı en basit bir büyüyü yapabilmek için hocaların uzunca bir süre çalışmaları gerekir. Bu anlamda büyü yaparken metafiziksel enerjilerden, Gayb alemlerinde bulunan varlıklardan ve daha pek çok şeyden faydalanırlar.

Bir medyum muska hazırlama konusunda uzmandır. Ancak bu alanda yaptıkları çalışmalar ile kağıdın çeşidinden mürekkebin cinsine, kağıdın katlamasından derinin dikilmesine kadar pek çok farklı konunun üzerinde titizlikle dururlar. Muska, dünya dışı varlıklara karşı korunma yöntemlerinden bir tanesidir.

Metafiziksel enerjiler, kimi zaman insanlarda farklı şekilde toplanarak onların kimyasını değiştirebilmektedir. Bu anlamda medyumlara başvuran kişilerin üzerinde bulunan enerjilerin yeniden düzenlenmesini sağlayabilirler. Medyumlar, bakım yaptıkları kişilerin çalışmalarını düzenleyerek onlara her konuda yardımcı olmaya çalışır.

Medyum Hoca Yorumları Neden Dikkate Alınmalı?

Yukarıdaki özellikleri bünyesinde barındıran medyumlar daha pek çok farklı özelliklere de sahiptirler. Hocaların arasında gerçek olanları bulmak çok önemlidir. Çünkü sahte medyumlar insanları zarara uğratmaktan öteye geçmez. Bundan dolayı medyumlara başvurmadan önce onlar hakkında araştırma yapmak gerekir. Ancak bu şekilde güvenilir bir hocayı bulmak mümkün hale gelir. Günümüzde yapılacak olan araştırmalar ise internet ortamında rahatlıkla yapılabilir.

Hocalar hakkında yapılacak olan araştırmalarda karşımıza yorumlar çıkmaktadır. Bu yorumlara bakarak gerçek hocalar hakkında fikir sahibi olmak mümkündür. Üstelik bir hocaya danışmadan önce de muhakkak yorumlarına bakmalı ve daha önceden insanların hocayla nasıl bir tecrübe yaşadıkları araştırılmalıdır. Medyum hoca yorumları neden dikkate alınmalı sorusu da burada anlam kazanır.

Güvenilir medyum hocalara ulaşmak isterseniz web sitemizde bulunan yorumlara bakarak onlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hatta tecrübe ettiğiniz bir hoca varsa onun hakkında yorum yazarak araştırma yapan diğer kişilere yardımcı olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Çakmak Ekim 14, 2018 at 12:35 am

    Selam arkadaşlar benim geçen yıl açtığım restoran işletmem pandemi sebebiyle çok kötüye gidiyodu. Güneş gazetesinde bir röportajda medyum ali gürses hocayı okudum. Işlemlerden değilde ilimlerden bahsediyordu. Araştrıdım biraz, hocayı aradım yardım eder misiniz diye vefk önerdi. Bereket ve rızık vefki yaptırdım ben de hocanın önerdiği şekilde. Teslimde falan hiç sıkıntı yaşanmadı zaten onda hiç problem olmadı. 1 hafta sürmedi gelmesi vefkin geldikten sonra hocamın tarifi doğrultusudna kullandım. Daha ilk gün umudu kestiğim alacağım geldi diyebilirim o alacağımı aldıktan sonra dükkanın iki aylık kirasını ödedim sonra oradaki yeni açılan 50 kişilik fabrikanın sahibi geldi yemekleri sizden alalım diye hergün oraya öğle yemeği çıkarıyoruz onun dışında dükkana gelen giden arttı allah razı olsun şimdi değirmen dönmeye başladı bir senedir kötü giden işler açıldı. Peygamberimizinde dediği gibi ilimde keramet varmış gerçekten. Ali beyin maili medyumalibey@gmail.com genelde hep mailden iletişim kurduk çok saygın bir insan gerçekten

  • Leave a Reply