Medyum Yorumları

Tekirdağ Medyum Hocaları

Manevi dünyalar ve metafiziksel alemler sayısız farklı gücü içeren, karmaşık ve özel dünyalardır. Tekirdağ medyum hocaları gibi medyum hocalar vesilesiyle çok daha iyi tanıdığımız bu alemlerde insanların hayatını değiştirmeye yetecek kadar güçlü enerjiler bulunmaktadır.

Manevi dünyalarda var olan enerjileri kullanmak için gerekli olan ilk şart nefes gücüdür. Çorlu medyum hocaları da olsa başka ilçelerde çalışan medyumlar da olsa nefes gücü olmadığı sürece öte dünyayı kullanmak asla mümkün değildir.

Nefes gücü, sadece doğuştan gelen ve sonradan kazanılması mümkün olmayan bir güçtür. Medyum hocalar, bu güce doğuştan sahip olsa da kullanamadıkları sürece nefes güçleri körelmektedir. Bu nedenle medyum hocaların çok küçük yaşlardan itibaren eğitimlere başlaması, devamlı olarak kendilerini geliştirmesi gereklidir.

Çerkezköy medyum hocaları gibi Tekirdağ medyum hocaları, aynı zamanda havas ve ledün ilimlerinde de eğitim almak zorundadır. Her ikisi de oldukça karmaşık olan bu ilimler yalnızca uzman ve güvenilir medyumlar tarafından anlaşılabilmektedir. İşinin ehli olmayan bir kişinin havas öğrenmesi mümkün değildir.

Havas, duaların ve surelerin gücünü kullanmamızı sağlamaktadır. Büyü de dahil olmak üzere tüm manevi çalışmaların temelinde havas bulunmaktadır. Havas olmadığı sürece gaybı kullanmak mümkün değildir.

Havas ilmi, manevi dünyalarda var olan en gizli ilimlerden biri olarak kabul edilir. Tekirdağ medyum hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların bu ilme ait bilgileri saklı tuttuğu, hiç kimse ile paylaşmadığı bilinmektedir.

Tıpkı havas ilminde olduğu gibi ledünde de büyük sırlar vardır. Bu bilgilerin kötü niyetli insanların eline geçmesini istemeyen, korunmasını amaçlayan tüm medyum hocalar, bilgilerini sadece gerçekten medyumluk eğitimi alan kişilerle paylaşmaktadır.

Vefk gibi çalışmalar, manevi alemlerin en önemli hediyeleri arasında gösterilmektedir. Tekirdağ medyum hocaları, vefk yoluyla neredeyse istenen her şeyin yapılabileceğini belirtmektedir. Büyü yaptırmak istemeyen, sadece duaların gücüyle işlem yaptırmayı amaçlayan kişiler vefklerden sıkça yararlanmaktadır. Tarih boyunca pek çok kişinin vefk sayesinde hayatının değiştiği görülmektedir. Yeri geldiğinde krallar ve padişahlar bile bu özel çalışmanın gücünden yararlanmıştır.

Vefk Yapmak Zor Mudur?

Tekirdağ medyum hocaları, vefklerin manevi dünyanın en zor çalışmalarından biri olduğunu belirtmektedir. Gerçek ve güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılmadığı sürece herhangi bir etkisi olmayan vefkler, metafizik dünyaların en güçlü enerjilerini içermektedir.

Her vefk kişiye özel olarak yapılmak zorundadır. Okunan dualardan kullanılan mürekkebe kadar tüm malzemeler özel işlemler neticesinde belirlenmektedir. Tekirdağ medyum hocaları, bu işlemleri yapmadan önce manevi boyutta gerçekleşen bir inceleme yapmakta, akabinde ise vefki hazırlamaktadır.

Vefkler, gaybi dünya ile alakalı en karmaşık işlemlerden biri olarak görülmektedir. Bu çalışmaları yapacak olan medyum hocaların mutlaka iyi yetişmiş, bilgili ve tecrübeli olması gereklidir. Vefk, herkesin yapabileceği bir çalışma değildir.

Hangi Medyumlar Vefk Yapabilir?

Tekirdağ medyum hocaları arasında vefk yapanlara rastlamak mümkün olsa da çalışacağınız hocayı iyi araştırmak çok önemlidir. Bu işlemler oldukça hassas olduğu için her medyumun başarılı olması mümkün değildir.

Çorlu medyum hocaları da olsa, başka hocalar da olsa vefk yapacak olan hocanın mutlaka havas ve ledün bilmesi gereklidir. Bu iki ilim vefkin temelini oluşturmaktadır. Bunları bilmeyen bir kişinin çalışma yapması hiçbir zaman mümkün değildir.

Vefkler aynı zamanda tecrübe gerektirmektedir. Bu nedenle, her zaman için ismi bilinen ve kendini ispatlamış medyum hocalar ile çalışılmalıdır.

Doğru medyum hocayı bulmak için sizlerden sitemize gelen yorumları da inceleyebilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply