Medyum Yorumları

Yıldız Yükseltme Büyüsü

Bazı insanlarda doğuştan görülen yıldız düşüklüğü bazı insanlarda ise sonradan kazanılabilmektedir. Negatif enerjileri etrafına yayan kişiler, bu durumdan hiç mutlu olmazlar ve hiçbir işte başarı yakalayamazlar. Nazar gibi etkilere açık olan bu insanların bir an önce yıldız yükseltme büyüsü yaptırması gerekir.

Yıldızınızın düşük olduğunu tahmin ediyorsanız eğer şu belirtileri kendinizde aramanız gerekir:

 • Olayların sadece negatif taraflarını görüyor ve hayatınızda hiçbir pozitif durum göremiyorsanız
 • Sabırsız bir kişiliğe sahipseniz
 • Özgüveniniz yerlerde geziyorsa
 • Halsizlik, baş ağrısı gibi nazar ile oluşabilecek olan durumları sürekli yaşıyorsanız
 • Bütün işleriniz yarım kalıyorsa

Bunun gibi farklı durumları kendinizde görebiliyorsanız eğer sizlerde de yıldız düşüklüğü olması muhtemeldir. Bu durumda yapmanız gereken en önemli şey hemen bir test yapmak ve testin sonucuna göre yıldız düşüklüğünü teşhis etmek olmalıdır.

Yıldız yükseltme Büyüsü Ne Zamanlar Yapılır?

Yıldız düşüklüğü teşhisi konulduğunda artık sizler de yıldız yükseltme uygulamaları yapmanız gerektiğini anlarsınız. Bu durumu daha belirgin hale getirmek ve kendinizde yıldız düşüklüğünü anlamak için şu soruları sorabilirsiniz:

 • Sürekli baş ağrınız var mı?
 • Kendinizi sürekli yorgun hissediyor musunuz?
 • Sosyallik yönünden kendinizi nasıl tanımlarsınız?
 • Hayatınızdaki sorunlara karşı kendinizi nasıl görüyorsunuz? Sorunlarla nasıl mücadele ediyorsunuz veya mücadele ediyor musunuz?
 • Farklı günlerde farklı hastalıklar ile karşılaşıyor musunuz?
 • Üzerinizde nazar olduğunu düşünüyor musunuz?

Bunun gibi soruları kendinize sorarak aslında yıldız düşüklüğü konusunda bir kanıya varabilirsiniz. Ancak en doğru tanıyı sizlere net bir şekilde söyleyecek olan kişiler medyumlardır. Medyumlar, sizlere tanı koymak konusunda son derece profesyonel olan kişilerdir. Yıldız yükseltme büyüsü yapacak olan kişiler de bizzat medyumlardır.

Yıldız Yükseltme Uygulaması Ne Zaman Etki Eder?

Yıldız düşüklüğü konusunda büyü yaptırmaya karar verdiyseniz eğer büyü en hızlı şekilde size etki edecektir. Ancak herkese aynı zaman diliminde etki etmeyeceğini de bilmeniz gerekir. Yani 2 arkadaş gitseniz dahi aynı medyum tarafından yapılan uygulamalarda biriniz daha erken biriniz ise daha geç sonuç alabilirsiniz.

Yıldız yükseltme konusunda yapılacak olan işlemler ortalama olarak 2 – 3 hafta içerisinde kendisini belli etmeye başlar. Bu durumda sizlerin yapması gereken en önemli işlemlerden bir tanesi ise bunu yapacak olan güvenilir bir medyum bulmaktır. Medyumların arasında çok sayıda sahte hoca vardır. Sektörün popülerliğini kullanan bu hocalar kendilerini medyum diye tanıtarak sizlerin değerli vakitlerini çalarlar. Bunun önüne geçmek ve akabinde başarılı bir şekilde büyü uygulaması yaptırmak isterseniz eğer medyumlar hakkında iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Yıldız yükseltme büyüsü ile birlikte yapacağınız araştırmalarda sizler de aradığınız medyumlara kolay bir şekilde ulaşacak ve akabinde onlarla birlikte hızlıca yıldızınızı yükseltebileceksiniz.

Sitemize gelen yorumlara bakarak büyü yapacak olan güvenilir medyumlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Deneyimli kişiler tarafından yapılan bu yorumlara bakmak ve en doğru medyumu bulmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply