Medyum Yorumları

Yıldızname

Her ne kadar bir büyü uygulaması olmasa da, yıldızname yapmak için de en az bir büyücü medyum kadar bilgi sahibi olmak gereklidir. İnsanlar, bu çalışmanın büyü olmadığını öğrendikten sonra, kolayca evde yapılabileceği konusunda yanılgıya düşmektedir. Ancak, bu durum asla söz konusu olamamaktadır. Medyum hocaların ilimleri ve bilgileri, yıllar süren eğitimler sonucu elde edildiği gibi, işin içerisinde enerjileri yorumlama ve anlamlandırma gibi detaylar olduğu için, sıradan bir kişinin yıldızname yapması mümkün değildir.

Yıldızname yapacak kişinin öncelikle astrolojiyi bilmesi gereklidir. Astroloji birkaç saatte, internetten bir şeyler okuyarak öğrenilemez. Bu gezegenlerin enerjilerinin nasıl etki ettiğini bilmek ve yorumlamak direkt olarak yıldızname üzerinde etkiye sahiptir. Bu nedenle, medyum hocalar her daim astroloji konusunda bilgilerini tazeler. Evde böylesi bir uygulama yapmak istiyorsanız, bu konuda yetkin olmanız ve yıllarınızı vermeniz gerekir.

Astrolojide uzmanlaşmak bile bu kadar uzun zaman alıyorken, bu kısım yıldızname yapımının adeta başı niteliğindedir. Eğer enerji yorumlamayı bilemezseniz, yıldızname asla doğru şekilde yapılamayacaktır. Bu enerjileri tanımak ve yorumlamak, medyum hocaların üstatlarından aldıkları eğitimler sayesinde mümkün olur. Sıradan bir insanın enerjileri tanıması imkansızdır.

Bu aşamadan sonra başvurulacak olan diğer ilimler de yıldıznamenin doğru olması için elzemdir. Numeroloji, ebced ve daha pek çok hesaplamaya gerek duyulan bu çalışmalarda mutlaka hassas bir süreç izlenmelidir. Bu nedenle evde yıldızname yapmak imkansızdır.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Cafer Ocak 12, 2021 at 8:49 pm

    Merhaba, selam aleyküm, uzakta olmamı fırsat bilerek bana vefkimi göndermeyen Medyum Şehzade’den uzak durmanızı tavsiye ederim! Bu dolandırıcı hocaya karşı kesinlikle dikkatli olunuz!

    Ben Almanya’da yaşıyorum, burada doğru düzgün bir hoca bulamadığım için uzaktan çalışmak istiyordum. Bu nedenle de Medyum Şehzade ile çalışmaya karar verdim. Almanya’yı duyduktan sonra Euro ile ödeme isteyen bu dolandırıcıya her şeye rağmen parasını gönderdim.

    Vefk ile ilgili beni bir aydan uzun süre beklettikten sonra ısrarlı aramam sonucunda bana “göndermiyorum” diyerek telefonu yüzüme kapattı. Ben hala umutla göndereceği konusunu düşünürken yapmış olduğu bu terbiyesizlik gerçekten akla hayale sığar bir şey değil. Ayrıca göndermeyeceğim dedikten sonra engellediğini de belirtirim.

  • Leave a Reply