Browsing Tag

azerbaycan medyum hocalar

Medyum Yorumları

Danimarka Medyumları

Medyum hocalar pek çok alanda çalışmalarına devam etmektedirler. Ayrılan kişileri barıştırabilir, bir kişiyi eşinden ayırabilir, dargınlıkların çözülmesini sağlayabilir ve giden kişiyi geri getirebilir. Tüm bunları büyüler aracılığı ile yapmaktadır. Büyü yapılan kişi kısa süre içerisinde etkilenecektir. Bu durum büyünün kişinin düşüncelerine direk olarak müdahale etmesi kaynaklıdır. Medyum hocalar da insanların istekleri üzerine herkesin düşüncesinin değişmesini, birine aşık olmasını ya da ondan soğumasını sağlayabilir.
Kendisine danışanların özel sorunları ile de ilgilenen medyum hocalar sadece Türkiye’de hizmet vermek ile kalmamıştır. Ofisleri ve çalışma alanları burda olsa da Avusturya, Danimarka, Hollanda, İsviçre gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlara da yardım eli uzatırlar. Çok uzakta yaşamasına rağmen tandığı güvendiği medyum hocadan yardım almak isteyen ve Danimarka’da oturan birileri varsa oradan da rahat bir şekilde çalışmalar yapılacağını bilmeli. Çünkü büyü ve ya diğer çalışmalara aradaki mesafe engel olmaz. Kişinin inanması ve bu yolda kararlı olması gerekmektedir.
Büyü yapılan kişi ve büyünün çeşidine göre etki süresi değişiklik göstermektedir. Bu nedenle ben Danimarka’da oturuyorum, ama bana hala herhangi bir etkisi olmadı gibi bir düşünceye kapılmamanız gerekir. Büyüler için net bir tarih verilmez. 3 günde kesin çözüm gibi reklam yapan sahte medyumlara inanırsanız, hiç etki etmediğine şahit olursunuz. Size çalışmalarını gönderen medyum hoca belirli bir zaman aralığı söyleyecektir.
Havas alimi olan ve pek çok büyüyü başarılı bir şekilde yapan medyum hocaların fal baktığına dair bir inanış var. Bu kesinlikle yanlıştır. Eğer Danimarka medyum hocalarını sadece fal baktırmak için arıyorsanız gerçek bir medyum ile karşılaşmazsınız. Sadece büyü ve özel istekleriniz için medyum hocaların kapısını çalmalı, kesin kararlı olduğunuz zaman bu işe girmelisiniz.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Kaya Nisan 3, 2021 at 8:50 pm

    HAYIRLI SABAHLAR
    AİLEVİ VE ÖZEL PROBLEMLERİM OLDUĞU İÇİN MEDYUM EBRU İLE ÖZELLİKLE ÇALIŞMAK İSTEMİŞTİM, HANIM BİR HOCA OLMASI SEBEBİYLE DAHA RAHAT ANLATMAK İÇİN BU HOCAYI TERCİH ETMİŞTİK EŞİMLE BERABER.
    TELEFONDA PARAYI ALANA KADAR DERDİMİZİ DİNLEDİ, DAHA SONRA SÜREKLİ ASİSTANLARINA YÖNLENDİRDİ. ASİSTANLARI ERKEK OLDUĞU İÇİN KONUŞMAK İSTEMEDİĞİMİ BELİRTİNCE NUMARAMI ENGELLEDİ. DOLANDIRICI BİR HOCA KENDİSİ!

  • Leave a Reply