Canbar Büyüsü Nedir?

Tüm insanlar hayatının belli bölümlerinde karşı tarafa karşı hissettiklerinin karşılığını alamaz. Herkes sevdiği kişi tarafından sevilmek ve değer görmek ister. Ama bazen karşımızdaki insanı etkilememiz kolay olmaz. Hatta kimi zaman imkansız bir hal alır. Bu gibi durumlarda herkes pes etmez ve sevgisinin peşinden gitmeye devam eder. Canbar büyüsü de tam olarak bu amaç için yapılır. Bilinen diğer ismi ile canbar aşk büyüsü çok etkili büyüler arasındadır.
Canbar büyüsü daha önce ilişkiniz olmayan bir insanı bile size aşık edebilir. Herhangi bir tanışma durumunun olması gerekmez. Aynı zamanda birlikte olduğunuz biri var ise onun da duygularının kuvvetlenmesini sağlar, size aşkla bağlanır.
Büyüler kara ve ak olmak üzere ikiye ayrılır. Canbar büyüsü ise ak büyüler arasında yer alır. Bu büyüyü yaptırdığınız zaman ne karşınızdaki insan ne de siz zarar görürsünüz. Herhangi bir olumsuz sonuç ile karşılaşmazsınız. Bu nedenle yüzyıllardır tercih edilen neredeyse tek büyüdür. Ayrıca kısa sürede etki etmesi de kullanılmasının bir diğer nedenidir. Bu büyü yapıldıktan sonra aylarca beklemenize gerek yoktur. Bir kaç haftada etkisini görürsünüz.
Bazı kaynaklarda canbar büyüsü tarifi adı altında bir takım direktifler yer alıyor. Bunlar kesinlikle asılsızdır. Büyü tarifi diye bir şey yoktur. Eğer evde yapabileceğiniz büyülerin olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü büyü sadece bu iş ile ilgili bilgisi olan, ruhani boyutlara ulaşabilen medyumlar tarafından yapılmaktadır. Aracılar olmadan büyü yapamaz ve ya yaptıramazsınız.
Canbar büyüsü hakkında pek çok fikir türemiştir zaman içinde. Ama en doğru yapılış şekli deri kullanılmasıdır. Eski zamanlarda yılan derisinin üzerine yapılan vefk çalışmaları son derece olumlu sonuç vermiştir. Günümüzde bu yöntemi kullanan çok az insan vardır. Ama önemli olan yapan kişinin gücüdür. Bir kağıt ya da kumaş parçasına da yapılan vefkler sonuç vermektedir.
Önemli noktalardan bir diğeri ise yazılan kağıtın üzerinde kırmızı mürekkep kullanılmasıdır. Daha önce karşılaşmanız mümkün olan kırmızı yazılı vefkler genelde büyü amaçlı yapılır. Tüm aşk tanrılarının kutsal rengi olan kırmızı ayrı bir enerjiye sahiptir.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir