Browsing Tag

evdeki büyüye bakan hocalar

Medyum Yorumları

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Günümüzde kötü niyetli, kıskanç insanlar tarafından büyülerin yapılması bizlerin hayatını zora sokmaktadır. Sürekli hayatımızın bir parçasına dahil olan kıskanç insanlara karşı kendimizi korumanın yöntemleri mevcuttur. Büyü yapılması konusunda da büyü hakkında bilinçli olmak yapabileceğimiz en iyi tutumdur. Bu sayede büyü yapıldığı zaman yapmamız gerekenleri biliriz.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Eğer birisi tarafından size büyü yapılmışsa duygusal olarak değişim yaşarsınız. Duygusal değişimlerin yanı sıra davranışsal birçok değişim de görülecektir. Bu davranışları ve duygu değişimlerini öğrenmeniz büyü yapılması durumunda ikinci adıma geçmenizde size yardımcı olacaktır. Sizde ve çevrenizde olan bu değişimi medyum hocalara iletmeniz süreci kolay atlatmanızı sağlayacaktır.

Eğer birisi size büyü yaptıysa sizin de davranışlarınızda mutlaka değişmeler görülecektir. Medyum hocalar bu konularda bizlere yardımcı olan insanlardır. Büyü bozma işlemi kolay olmayan, zaman isteyen bir süreçtir. Fakat işlemlerin sonucunda başarı kaçınılmazdır.

Büyü Yapıldığını Anlama

Kıskançlıktan veya başka sebeplerden yapılan büyülerde büyüleri anlamamız oldukça önemli. Büyü yapıldığını anlamadan bir medyum yardımı alamayız ve dolayısıyla hayatımızın kötüye gitmesi devam eder.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Öncelikle kişide duygu değişimleri olur demiştik. Kişi daha önce iyi davrandığı kişilere karşı birden agresif tavır gösterebilir. Aile bireylerine, arkadaşlarına oldukça iyimser davranan kişiler aniden sert çıkışlar yapabilir. Bu durumlarla karşılaştığınız zaman kişinin davranışlarına da göz atmalısınız. Eğer davranışsal bozukluklar da mevcut ise kişide büyük ihtimalle büyü vardır.

Kişinin davranışları, günlük rutin yaptığı aktiviteler değişim gösteriyorsa büyü yapıldığına alamettir. Örnek olarak günlük uyuma düzeni bile sayılabilir. Rutin işlemlerde sürekli olarak geç kalmalar büyü yapıldıktan sonra gözükmeye başlayabilir.

Büyü yapıldığını anlamanın en kolay yolu insanın davranışlarında değişmelerin yaşanmasıdır. Davranışları değişen kişi daha önce olduğu kişiden sıyrılarak başka birisi haline bürünebilir.

Kendimize Yapılan Büyüleri Nasıl Bozarız?

Büyü yapıldığını anladıktan sonra yapabileceğimiz işlem büyüyü bozmak olacaktır. Büyüyü bozmak için de bir medyum hocanın yardımına ihtiyaç duyarız.

Yapılan büyülerin bozulması işinin ehli uzman medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Medyum hocalara başvurduğunuz zaman medyum hocaların yardımı ile zor olan bu büyü bozma sürecini birlikte atlatabilirsiniz. Büyü bozma işlemleri ciddi bir maneviyat istemektedir. Bu işlemler hemen sonuçlanmadığı için uzun ve meşakkatli olan bu işlemde medyum hocalardan yardım almak önemlidir.

Medyum hocalar ile yaptığınız görüşmeler sonucunda üzerinizde büyü var mı yok mu anlamış olursunuz. Eğer üzerinizde büyü varsa hoca size bir takım tahliller yapacaktır. Tahliller sonucunda ise süreç hakkında bilgilendirme yapılacaktır. İnternet sitemizde belirli kısımlarda bu durumu yaşamış kişilerin bırakmış oldukları yorumlar bulunmaktadır. Bu yorumları incelemek süreç içerisinde hareket etmenizde size kolaylık sağlayabilir.

Yorum sayfasına gitmek ve yorum bırakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply