Avusturya Medyumları

Medyum hocalar hiçbir şekilde nesnelerden yardım almadan (kahve, su tarot, ateş) sadece var olan ve kullanmayı bildikleri güçleri ile diğer boyutlara geçebilen, iletişim kurabilen olgun insanlardır. Bir kişinin medyum olabilmesi için çok zorlu ve uzun yollardan geçmesi gerekmektedir. Havas ilmi eğitimleri alan, Arapça’yı iyi bir şekilde bilen, belli bir yaşa gelmiş ve zaten küçüklükten beri belirli yeteneklere sahip psişik anlamda hassas insanlar medyum hoca olabilirler.
Trans yöntemi ile ruhlar alemindekiler ile iletişime geçebilen, ölmüş insanlar ile konuşabilen medyum hocalar bu durumu kendi istekleri ile yaparlar. Fakat bazı zamanlarda istemeden de trans durumuna geçebilirler. Bununla baş etmeyi öğrendikleri için artık herhangi bir olumsuz olay ile karşılaşmazlar. Medyum hocalar sahip oldukları yoğun enerjiyi nasıl kullanması gerektiğini çok iyi bilir. Normal insanların algı kapasitesi dışındakileri de algılama yeteneklerine sahiptir.
Herkes tarafından güvenilen medyum hocalar pek çok durumda işlem yapmaktadır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü, rızık açma büyüsü ve irade büyüsü gibi çalışmalarını Avusturya’da yaşayan Türk vatandaşları ile de paylaşır. Bu sayede uzakta olan insanlar da hayatlarını düzene sokmak için medyum hocalardan yardım alabilir. Avusturya medyum hocalarını arayan insanlar pek çok isim ile karşılaşabilir. Böyle zamanlarda en iyisini bulmak için daha fazla vakit harcamalı, uzun süre araştırma yapmalısınız.
Avusturya medyum hocalarına büyü yaptıracağınız gibi üzerinizde olan bir büyü varsa bozdurma işlemini de yaptırabilirsiniz. Herkes büyü bozma işi ile uğraşmadığı için bu durumda nadir insan vardır. Siz de en iyisini bulmak için web siteleri içerisindeki yorumları okuyarak hareket edebilirsiniz. Herkese faydası dokunan bir medyum hocanın mutlaka sizin için de yapacağı bir şeyler vardır.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir