Browsing Tag

medyum el rashid şikayet

Medyum Yorumları

Papaz Büyüsü Hakkında Bilgiler

Papaz büyüsü en etkili ve her zaman işe yarayan büyülerden biridir. Özellikle Türkiye’de de herkes tarafından bilinir. Ama genelde yanlış inanışlar ile gerçekleştirilmeye çalışıldığı için sonuç alınamaz ve papaz büyüsüne olan inanç yitirilir. Şu konuda uyarı yapmak istiyoruz; insanların internet aracılığı ile verdiği büyü tarifleri kesinlikle yalandır ve kurmacadır. Bu gibi yazılara inanmayın. Asla evde denemeye çalışmayın. Mutlaka iyi bilen birinden yardım almanız gerekir.
Büyü işleri ile ilgilenen sadece medyumlar vardır. Herhangi bir falcı ya da büyücü sıfatı ile kendini size tanıtan kimseler büyü yapmak konusunda hiçbir zaman başarılı olmaz. Eğer gerçek başarı sağlanması hedeflendiyse tamamen güvenilir bir medyum bulunup, durumun tüm gerçekliği ile anlatılması gerekir. Ardından vereceği tavsiyelere ve direktiflere uymanız daha olumlu sonuçlar almanıza vesile olacaktır.
Papaz büyüsü yapıldığı zaman bozulması en zor büyülerden bir tanesidir. Her medyumun büyü yapma tarzı birbirinden farklı olsa da papaz büyüsünde kullanılan malzemeler birbirine benzerdir. Eğer bir kadına büyü yapılacaksa adet kanı, erkeğe yapılacaksa menilerin kullanılması kısa sürede sonuç alınmasını sağlar. Eğer bunlardan birine ulaşım söz konusu değilse saç ve tırnak gibi kişinin vücudundan çıkan şeyler de olabilir. Önemli olan büyü yapılacak kişi ile malzemelerin arasında bir bağ olmasıdır.
Papaz büyüsünün sık kullanım alanlarından biri kadın erkek ilişkileridir. Birini deli gibi seven bir kadın erkeği kendisine aşık etmek için bu büyüden yararlanır. Aynı zamanda büyü yaptırmak istediğiniz kişinin kısmetini kapatabilir, işlerinin bozulmasına neden olabilir ve tüm hayatı sizin ellerinizde olabilir. Gelecekte pişman olmamak adına büyü yaptırmak istediğinizde iki kere düşünmenizde fayda vardır. Sonrasında acıma duygunuz artarsa büyüyü bozmak için aynı kişiyi bulmanız gerekir.
Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız haklı olabilirsiniz. Papaz büyüsü kötü niyetler ile yapıldıysa bunu fark etmeniz kolay olmayacaktır. Ama kişisel anlamda değişeceksiniz ve kısa sürede hiçbir işiniz rast gitmeyecektir. Eğer eskiden gayet iyi bir yaşamınız olduğunu ama yakın zamanda tüm işlerinizin birden bozulduğunu düşünüyorsanız bir medyuma danışmakta fayda var. Size kesin bilgiyi o verecektir.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Tavsiye Aralık 4, 2021 at 1:32 pm

    Vefk ile ilgili dolandırılanlar kervanında ben de varım. Defalarca sahtekarlar yüzünden zor durumda kaldım belki 20 bin lira kaptırmışımdır. En sonunda arkadaş tavsiyesi ile Ali Gürses hocayı buldum. Genelde hep mailleştik kendisiyle medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com kendisinin sitesi. Allah kendisinden bin kere razı olsun ki bir haftada tek bir sıkıntı olmadan kafamda tek bir soru işareti bile kalmadan vefkimi yaptı yolladı talimatımı iletti. Etkisi de zaten hiç şüpheye yer yok. Bunları işlem süresi dolduktan 2 ay sonra yazıyorum hayatıma olumlu etkileri saymakla bitmez. Eğer kısmet bereket rızık konularında vefk konusunda işlem yaptırmak istiyorsanız kesinlikle Ali beyi tavsiye ederim…

  • Leave a Reply