Browsing Tag

medyum islam hoca

Medyum Yorumları

Büyü Bozdurmak

Zaman kavramı, insanın hayatında yer edinmiş olsa da, manevi alemde çok bir anlam ifade etmez. Manevi alemde zaman, dünyadakine kıyasla oldukça farklı akar. Bazı durumlarda çok hızlı, bazı durumlarda çok yavaş akabilir. Burada geçen bir yıl, manevi alemin bir saniyesine eşit bile olabilir. Bunun bilgisini edinmek hiçbir insan için mümkün olmadığı gibi, fiziki alemin kapasitesinin çok üzerindedir.

Büyü bozma işlemleri de, yine büyü ve vefk çalışmalarında olduğu gibi direk olarak manevi alem ile bağlantılıdır. Hem büyü yaparken hem de büyü bozma çalışması esnasında, zaman da manevi aleme göre hesaplanır. Tam olarak belirlenebilecek herhangi bir süre bulunmaz. Ancak yapılan çalışmaların etkisine göre tahmini bir tarih verilebilir.

Büyü bozma işlemi, yapan hocanın nefesinden direk olarak etkilenir. Büyüyü gerçekleştiren varlığa komut verilmesiyle uygulandığı için, varlığa ne kadar çok tesir edilirse, o kadar hızlı bir dönüşüm sağlanır. Eğer büyüyü yapan hoca, bu varlıklara hüküm vermekte acemiyse veya varlıklara söz geçiremiyorsa, büyü bozma uzar ve kimi zaman başarısız olur.

Manevi alemde işler bu şekilde yürürken, bu işlemi gerçekleştirmek için gereken bazı fiziki şartlar da mevcut. Örneğin, bir papaz büyüsü türünde veya muska ile yapılan kara büyülerde, büyü için kullanılan muskanın bulunması gerekebilir. Bu muska bulunduğu zaman, ihtiyaca göre 21 güne kadar özel dualar ile arındırılabilir. Daha sonra yakılması gereken muska ortadan kaldırılınca büyü bozulur.

Fiziki bir işlem gerektiren, özellikle bir cisim aracılığıyla yapılmış olan büyüler için gerçekleştirilen büyü bozma işlemlerinde tahmini bir süre verilebilir. Ancak bu süre tamamen medyuma veya büyüyü bozan hocaya bağlıdır. Fiziksel bir eylem gerçekleştiriliyor olsa bile, bunun manevi aleme etki süresi değişecek ve büyünün bozulması için gereken zaman buna göre şekillenecektir.

Hiçbir büyü için ne kadar sürede etki edeceğini veya bozulacağını söylemek doğru değildir. Bu sebepten ötürü, çoğu medyum hoca çalışmalarında netice göreceğiniz tarihi tahmini olarak iletir. Bu durum, aynı şekilde manevi aleme bağlı olduğu için, büyü bozma çalışmaları için de geçerlidir.

2 Yorum

  • Reply SİBEL Aralık 12, 2019 at 8:55 pm

    ARKADAŞLAR YAKIN ZAMANDA DÜĞÜNÜM OLACAK İNŞALLAH ALLAH ÇOK BÜYÜK HİÇ AKLIMA GELMEZDİ ÇOKDA GÜZEL BİRİ DEĞİLİM KUSURLARIM VAR YARADANDAN GELEN O YÜZDEN SEVENİM OLMAMIŞTI BUGÜNE KADAR AMA ALLAH RAZI OLSUN ALİ GÜRSES HOCA BANA BİR BAKIM İŞLEMİ YAPTI ÜSTÜMDE BÜYÜ OLDUĞUNU GÖRDÜK BÜYÜYÜ MUHTEMELEN BENİM ESKİ KISKANÇ BİR ARKADAŞIM YAPTIRDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM KISMETİMİN BAĞLANDIĞINI ÖĞRENDİK HATTA ALİ HOCA BÜYÜNÜN YERİNDEN YAPANA KADAR HEPSİNİ SÖYLEDİKİ BUNLARI NORMALDE BİRİNİN BİLEBİLMESİ İMKANSIZ BİR HAFTADA ALİ HOCA BÜYÜ BOZMAYI YAPTI BAKIMDAN SONRA ÜSTÜMDEN DAHA İLK GÜNDE BÜYÜK YÜK KALKTI FERAHLAMIŞ GİBİ HİSSETTİM ONDAN SONRA BİR HAFTA GEÇMEDEN BANA BİR YERDEN GÖRÜCÜ GELDİ ANNEMİN ARKADAŞININ OĞLU AİLESİ GELDİ ÖZ ANNEM KADAR SEVDİM KENDİ AİLEM KADAR SEVDİM ŞİMDİ EL ÜSTÜNDE TUTULUYORUM SEVİYORUM SEVİLİYORUM ALLAH RAZI OLSUN NE KADAR ÖNEMLİYMİŞ MANEVİYAT BUNU GÖRMÜŞ OLDUM ALİ HOCAYI ÖNERİRİRM KENDİSİNE BURDANDA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BANA RESMEN YENİ BİR HAYAT VESİLESİ OLDU KENDİSİ EĞER BÖYLE BİR ŞÜPHENİZ VARSA TAVSİYE EDERİM 05355906275 TELEFONU

  • Reply Nes Eylül 7, 2020 at 9:14 pm

    Medyum talat adindaki adam dolandirici ve sahtekardir sakın inanmayin

  • Leave a Reply