Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Medyumlar farklı çalışmalar kullanarak istedikleri etkileri almak için değişik büyü malzemelerine başvurabilir. Domuz yağı büyüsü çalışmaları da bu tarz etkilerin görülebildiği farklı uygulamalar arasında gösterilir.

Çok tehlikeli bir büyü olduğu için kara büyü olarak bilinmektedir. Bu büyü ile büyülenen kişilerin hayatında büyük değişimler ortaya çıkar. Etkileri kısa sürede kendini gösterir ve zaman içerisinde artarak devam eder. Domuz yağı büyüsü yapıldığını anladığınız andan itibaren bir medyum hocaya giderek bu büyüden bir an önce kurtulmanız gerekir. Aksi takdirde bu büyünün etkileri geri dönülemez bir hale gelebilir.

Domuz yağı büyüsü hangi amaçla yapılıyor olursa olsun kişilerin iradeleri üzerinde baskın etki kurmaktadır. Bu etkinin ne kadar yoğun olacağı büyüyü yapan medyum ile alakalıdır. Eğer medyum hoca nefesi güçlü bir medyumsa ortaya çıkacak olan etki çok net biçimde anlaşılabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Yapılan Kişide Ne Etkiler Görülür?

Domuz yağı büyüsü yapıldığı zaman kişiler üzerinde yapılıyorsa aralarında manevi bağlarda baskı kurulur. Bu baskı neticesinde kişiler birbirinden uzaklaşır. Ancak bu büyü sadece manevi bağlar üzerinde çalışmaz. Aynı zamanda kişilerin kendi enerji alanlarına da etki eder.

medyum ali

Domuz yağı büyüsü yapıldığı zaman ortaya çıkan etkiler kişilerin hayatının her alanında kendini belli edecektir. Sadece ayırma için yapılıyor olsa bile kişilerin mutsuz olması, huzursuz hissetmesi sıkça görülür.

Bu büyü etkisi altında olan kişilerin hayatlarında büyüden bağımsız olan konularda bile kötü etkiler görülür. Kişilerin işi istenen şekilde gitmeyebilir, farklı musibetler ile karşılaşılabilir. Bu tarz durumlarda büyünün bir an önce bozulması gereklidir.

Domuz Yağı Büyüsü Kesin Sonuç Verir Mi?

Hangi amaçla yapılıyor olursa olsun büyü yapıldığında ortaya çıkacak etkinin kesin bir şekilde sonuç verip veremeyeceğini söylemek doğru olmaz. Büyülerin her biri farklı etmenlere bağlı olarak etki gösterir. Bu durum domuz yağı büyüsü için de geçerlidir.

Domuz yağı büyüsünün kesin olarak sonuç verebilmesi için öncelikle medyum hocanın çalışmayı tam olarak yapmış olması gereklidir. En ufak bir eksiklik bile büyünün tutmamasına neden olacaktır.

Büyülerin kesin sonuç verip veremeyeceği büyülenecek olan kişinin enerjisel alanıyla da bağlantılıdır. Domuz yağı büyüsü yapıldığında kişinin enerji alanı zayıflar. Eğer büyülenen kişi doğuştan gelen yüksek bir enerjiye sahipse büyünün tutması daha zor olur.

Domuz yağı büyüsü yerine kullanılabilen büyülerden en etkilisi papaz büyüsüdür. Pek çok medyum hoca papaz büyüsü ile çok daha net sonuçlar almaktadır. Bu büyünün etkisi daha hızlı ve kesin olarak görülür. Ayırma gibi amaçlar için de kullanılabilen papaz büyüsü eğer mümkünse domuz yağı büyüsü yerine tercih edilmelidir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Bu medyum yorum ve şikayetlerini okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir